2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Eskisi kadar aylak gezmedigim için buraya giremiyorum ne çok sayfa birikmiş. Doğum yapanlara Rabbim sağ salim büyütmeyi nasip etsin. Bekleyenlere de hayırlı sağlıklı doğumlar yasatsın😍
Biz kuvözdeki bebemizi dün aldık çok şükür. Iki bebekle hayat gerçekten çok zor aynı anda acıkıp aynı anda altlarını kirletiyorlar. Birini emzirirken diğeri ağlıyor tuvalete gitmek bile bir lüks benim için. Ama çok tatlılar kuzucuklar 😍 doğumdan önce nolcak yeaaa kendim bakarım diyordum şimdi eltim kardeşim görümcem kim varsa çağırıyorum eşimle ikimiz yetişemiyoruz. Düzen oturunca daha rahat olacağını umuyorum sadece 🤣

Eskisi kadar aylak gezmedigim için buraya giremiyorum ne çok sayfa birikmiş. Doğum yapanlara Rabbim sağ salim büyütmeyi nasip etsin. Bekleyenlere de hayırlı sağlıklı doğumlar yasatsın😍
Biz kuvözdeki bebemizi dün aldık çok şükür. Iki bebekle hayat gerçekten çok zor aynı anda acıkıp aynı anda altlarını kirletiyorlar. Birini emzirirken diğeri ağlıyor tuvalete gitmek bile bir lüks benim için. Ama çok tatlılar kuzucuklar 😍 doğumdan önce nolcak yeaaa kendim bakarım diyordum şimdi eltim kardeşim görümcem kim varsa çağırıyorum eşimle ikimiz yetişemiyoruz. Düzen oturunca daha rahat olacağını umuyorum sadece 🤣
Allah kolaylık versin canım ben bi tanesiyle kafayı yemiş durumdayken 2 cok zordur eminim ki

Ayy bu gece sağdım canım 15cc geldi çok şükür elektrikli pompa bir mucize bebiş mis gibi uyudu memelerim süt doldu Allah'ım çok şükür yarabbim🤲🤲🤲
Canım hangi rutinle sağdın. Ben de sezaryen olcağım için süt konusunda endişeliyim. Mama da vermek istemiyorum. Neler yaptın süt için anlatır mısın müsait olduğunda💛

Günaydin. Bende bugün doğum yapacağım. Dualarınizi bekliyorum 🤲
Günaydın herkese ☀️ aranızda çok aktif değilim ama ben de bugün doğuma gircem
Dualarınıza talibim
Bebeklerine kavuşanlara çok çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsünler 🍀
Bekleyenlere de sağlıkla kavuşmak nasip olsun inşallah 🙏🏻
Kızlar inşallah çok kolay olur dogumlariniz 🤗
Rabbim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin 🥰🥰
Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Masallah dogurmaya devam 🤣🤣 o degilde kizlar yani niye bu kadar cok sezeryan var 🙄 allah yardimciniz olsun S sevda gözün aydin canim 🙊 sanci spresini anlatirmisin nasil gecti? Yani dogum anina kadse 🙊

Gözün aydın canım rabbim kuzucukları ayırmasın inşallah 😍

Günaydın herkese ☀️ aranızda çok aktif değilim ama ben de bugün doğuma gircem
Dualarınıza talibim
Bebeklerine kavuşanlara çok çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsünler 🍀
Bekleyenlere de sağlıkla kavuşmak nasip olsun inşallah 🙏🏻

Günaydin. Bende bugün doğum yapacağım. Dualarınizi bekliyorum 🤲

Günaydın arkadaşlar, bugün öğleye doğru ben de oğlumu kucağıma alacağım inşallah 🙏🏻 Doğum yapmayanlara kolay ve sağlıklı bir doğum diliyorum
Kızlar sağlıcakla kucağınıza alın inşallah Allah yardımcınız olsun

X