2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar yazdıklarınızı okudukça ben ne kayınvalideler var deyip halime şükrediyorum valla. Allah yardımcınız olsun. Benim kayınvalidem hasta ve yaşlı olmasına rağmen dayanamadı geldi. Gelme burası sıcak dayanamazsın, kırkımız çıkınca biz yanına geliriz dedik ama torunumu görmek istiyorum dedi. Bir şey diyemedik biz de.Evde de elinden geleni yapıyor sağ olsun. Takısını da taktı bana ismimin yazılı olduğu bir kolye yaptırmış. Zahmet etmişsin gerek yok dedik , sen de gelinine takarsın böyle bir hediye dedi sağ olsun düşünceliler
çok şanslısın canım Allah uzun ömür versin kv iyi insanms gercekten

@snapsnap , B BaSa86 Benim kaynanam da biraz rahatına düşkün geldi 1 hafta kaldi baktim bana bir faydası yok ben de gidebilirsin dedim, bebeğe hediyesini takti Allah razı olsun bana da bir çiçek yaptırmış bu kadar 😂 Şu an onu yanıma çalışmadığım icin eminim çok mutludur hanımefendi 😂
Ohhh en iyi Kv modeli dediğin gibi. Maşallah. Hiç gerek yok kalabalığa. Sana çiçek bile yaptırmış ohhhh... Benimkisi bana mezar taşı yaptırır 😂😂😂 ama onada para vermez ya 😂😂😂

Kızlar yazdıklarınızı okudukça ben ne kayınvalideler var deyip halime şükrediyorum valla. Allah yardımcınız olsun. Benim kayınvalidem hasta ve yaşlı olmasına rağmen dayanamadı geldi. Gelme burası sıcak dayanamazsın, kırkımız çıkınca biz yanına geliriz dedik ama torunumu görmek istiyorum dedi. Bir şey diyemedik biz de.Evde de elinden geleni yapıyor sağ olsun. Takısını da taktı bana ismimin yazılı olduğu bir kolye yaptırmış. Zahmet etmişsin gerek yok dedik , sen de gelinine takarsın böyle bir hediye dedi sağ olsun düşünceliler
çok şanslısın canım Allah uzun ömür versin kv iyi insanms 💕

Maşallah çok şanslısın cnm. Benimki öyle değil. Hiç birsey almaz bizden bekler daha

Asıl annelere takılmalı bence. Hamilelik üzerine bir de bebek bakımı moral istiyor😊
Tabi canım 9 ay sen taşı ben 7 bucuk ay taşısamda 😂 altına sen bak geceleri sen kalk vala insan ufakta olsa birsey alır simdilik ortanca kaynımın küçüğü altın aldı aileden 🤔

Kizlarrrr bu hediye konusu açılınca merak ettim. Kv ne taktı bebeğinize?

Benim görümcem benden çok evel evlenmiş iki çocuğu vardı. Benim ilk kizima bir küçük altın taktı ikinci kizima 200 TL. Şimdi o doğum yaptı ve bana diyorki sen bana küçük altın borçlusun ben sana taktım. Bende senin bebeğine bir takım elbise alırım. Sizce çok saçma degilmi? Yoksa tek babamı saçma geliyor bu konu

yanında kalıp herşeye burnunu sokmuosa boşver canım 😅

dur bakalım şaşırtır belki seni kız hem bebeğe hem sana alır 😏😁
Benden ister :KK70:

Benim görümcem benden çok evel evlenmiş iki çocuğu vardı. Benim ilk kizima bir küçük altın taktı ikinci kizima 200 TL. Şimdi o doğum yaptı ve bana diyorki sen bana küçük altın borçlusun ben sana taktım. Bende senin bebeğine bir takım elbise alırım. Sizce çok saçma degilmi? Yoksa tek babamı saçma geliyor bu konu
Bunları gündeme getirip konuşuo olmaları bile saçma..
Değersizleştiriolar..
Ben hiç bişi beklemiorm keşke hiç gelmeseler suratlarını görmesem :KK70:

etti ama su an icin ben istemedim. 41 dolunca kabul edcm. cunku benim sancim hic yok. suniyi su an alirsam bosuna sanci cekip sezeryana donck. ama senin sanci varsa suni denenebilir.
Az bir açılmam da var sancılarım da çıkıyor inşallah işe yarar suni sancı ben de sezeryana döner diye korkuyorum
Senin dogumda ben gibi olcak galiba canim sanciyi cok hissetmeden insallah ben gibi cok dikisin olmaz
İnşallah canim
Grupta kaynanası iyi olan çok yok galiba 😂😂
Ben varım kız benimki baya iyidir 🙋🏻‍♀️😄 Çocuk olunca sürekli karışacak tabi ona eminim ama o kadar olur artık 😂

Görüştüm canım bu haftalarda normal ödem dedi bide bazı gebelerde karpal tünel sendromu olabiliyormuş bileklerde sinir sıkışması durumu galiba ağrı şiddetlenirse bir ortopedi yada fizik tedavi doktoruna gidebilirsin ama gebelikten sonra büyük ihtimalle geçer dedi
Merhaba canm gecti mi acaba benimde sag elimin orta parmagi uyusuk ve agri var

Böyle konuşacaksa hiç takmasaydı keşke sana mı taktı kardeşinin çocuğu sonuçta öz yeğenin canın kanın değil mi😒 erkekler kardeşlerine böyle davranmıyor bence ama işin içine gelin girince senin benim oluyo gözleri götürmüyor hiç birşeyi sinir oluyorum

Az bir açılmam da var sancılarım da çıkıyor inşallah işe yarar suni sancı ben de sezeryana döner diye korkuyorum

İnşallah canim

Ben varım kız benimki baya iyidir 🙋🏻‍♀️😄 Çocuk olunca sürekli karışacak tabi ona eminim ama o kadar olur artık 😂
Maşallah allah bozmasın canım 😊

Benim kaynanam iyidir kiz 😅 2 tam takiyor bana kizima
Maşallah allah bozmasın 😊 takısında degilim ben anlatsam oturup benle ağlarsın öyle şiddet filan yok ama derler ya donuma göz koydu gerçekten o kadar oldu bide bana yapma der ben zorla yaparım işini oğluna der irem bana yardim etmiyor 😂

B BaSa86 hayırda karşılık bekleyerek mi taktı oldu ben abimin kızına neler aldım ucuzdan pahalıya tutup diyim ki gelinimize ben senin kızına neler aldım sen ne alcaksın mı sacma ya böyle düşünmeleri yigen candır vala hala da her gitmeye alırım yigenlerime hic karşılık beklemeden çünkü canımın yarısına alıyorum

Benden ister :KK70:

Bunları gündeme getirip konuşuo olmaları bile saçma..
Değersizleştiriolar..
Ben hiç bişi beklemiorm keşke hiç gelmeseler suratlarını görmesem :KK70:
Böyle konuşacaksa hiç takmasaydı keşke sana mı taktı kardeşinin çocuğu sonuçta öz yeğenin canın kanın değil mi😒 erkekler kardeşlerine böyle davranmıyor bence ama işin içine gelin girince senin benim oluyo gözleri götürmüyor hiç birşeyi sinir oluyorum
B BaSa86 hayırda karşılık bekleyerek mi taktı oldu ben abimin kızına neler aldım ucuzdan pahalıya tutup diyim ki gelinimize ben senin kızına neler aldım sen ne alcaksın mı sacma ya böyle düşünmeleri yigen candır vala hala da her gitmeye alırım yigenlerime hic karşılık beklemeden çünkü canımın yarısına alıyorum
Ben şok oldum duyunca. Ben karşılık kimseden beklemiyorum. Onlar hesap tutuyormuş. O zmn benim aldığım eşimin yigenlerine hadi hesabı yok. Onlar takıdan başka huc birsey takmadı lar onu bile laf ediyor. Sinirim bozuldu ya. Benim çocuğumda bir takım alacakmış, çok komikler. Walla altının alıp 200 tl sinide vereceğim ne sen benim çocuğuma taktın ne ben senin diyip yüzüne calacagim.
Küstahlık ya

X