2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ya kızlar size birşey söylicem biraz komik ama yinede merak ediyorum 😄 şimdi ben 3 ayrı doktora gittim 2 si kız 1i erkek dedi kaldıki dün 3.doktor kız dedi artık bende kızdır diye düşünüyorum.ben hamile kaldığımdan beri hep erkek hissettim gerçi erkek olsun istiyorum kız istemiyorum gibi bişey değil tamamen his yani.Sonuçta Rabbimden gelen başım üstüne herşeyden önce sağlığı yerinde olsun sağlıkla kucağımıza alalım tek isteğim bu yönde.hani bu hurafeler falan var ya ne bileyim makas bıçak olayı(3defa yaptık 3.de bıçak çıktı),alyansa ip bağlama,çin takvimi hepsi erkeğe işaretti.ilk bebeğim kızdı ve onda da bu işaretleri ne zmn yapsak hep kız çıkardı.sizinde başınıza böyle birşey geldimi merak ediyorum🤔

Selam kızlar ayrıntılı ultrason yaptıracaklr bilgilendireyim istedim. Ben hazır ailemin yanına gelmişken ve de randevu bulmuşken hemen alayım dedim perinatolojiye gittim bugun ama doktor şuan erken dedi en uygun 22. Hafta ayrıntılı bakıyoruz dedi. Çünkü bazı yerleri 22 den once tamamlanmayabilir oyuzden iki hafta sonraya gün verdi aklınızda bulunsun erken gitmeyin. Normal usg baktı çok şükür herşey yolunda 20. Haftayla uyumlu dedi. Baya ilgili bi doktordu yarim saate yakın inceledi.kizcem büyümüş maşallah 💗
Sağol canım söylediğin için 🙏benim doktorum da 21+5e verdi yani 22.haftanin içi oluyor demek ki o şekilde

I Ilknurck canım Sakarya'dan nasıl aldın randevu ben bu şekilde bulamıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210210_175940.jpg
    Screenshot_20210210_175940.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 32
I Ilknurck canım Sakarya'dan nasıl aldın randevu ben bu şekilde bulamıyorum
Canım perinatoloji kadın doğumun alt dalı. Uzmanlık gerektiren bir alan. O yüzden direkt randevu verilemiyor. Kadin doğumcunun kayıt açması lazım gitmen için. Benim düşüklerim olduğu için devletteki doktorum 8. Hafta kayıt açmıştı bana zaten. O sebeple direkt randevu alabildim. Hatta dün aldım bugün gittim.

Canım perinatoloji kadın doğumun alt dalı. Uzmanlık gerektiren bir alan. O yüzden direkt randevu verilemiyor. Kadin doğumcunun kayıt açması lazım gitmen için. Benim düşüklerim olduğu için devletteki doktorum 8. Hafta kayıt açmıştı bana zaten. O sebeple direkt randevu alabildim. Hatta dün aldım bugün gittim.
Anladım canım çok teşekkürler 🙏

Ya kızlar size birşey söylicem biraz komik ama yinede merak ediyorum 😄 şimdi ben 3 ayrı doktora gittim 2 si kız 1i erkek dedi kaldıki dün 3.doktor kız dedi artık bende kızdır diye düşünüyorum.ben hamile kaldığımdan beri hep erkek hissettim gerçi erkek olsun istiyorum kız istemiyorum gibi bişey değil tamamen his yani.Sonuçta Rabbimden gelen başım üstüne herşeyden önce sağlığı yerinde olsun sağlıkla kucağımıza alalım tek isteğim bu yönde.hani bu hurafeler falan var ya ne bileyim makas bıçak olayı(3defa yaptık 3.de bıçak çıktı),alyansa ip bağlama,çin takvimi hepsi erkeğe işaretti.ilk bebeğim kızdı ve onda da bu işaretleri ne zmn yapsak hep kız çıkardı.sizinde başınıza böyle birşey geldimi merak ediyorum🤔
Tatli yemem, karnımın şekli, erkek çocukta yüz güzelleşir derler yüzümün düzgün durması erkeğe işaretti Bıçağa oturma, çin takvimi, maya takvimi, ip bağlama kızdı cinsiyetimiz erkek 😂😂

Kızlar neredesiniz?
Dünden beri çok rahat yürüyemiyorum yumruk gibi bebis rahatsız ediyor. Sanki bir tarafa doğru bastırıyor. Tekme değil.

Kızlar neredesiniz?
Dünden beri çok rahat yürüyemiyorum yumruk gibi bebis rahatsız ediyor. Sanki bir tarafa doğru bastırıyor. Tekme değil.
canım bana genelde çok hareketsiz kaldığımda öyle şeyler oluyor yürüyüş falan yapıyor musun yoksa dünden beri biraz hareketsiz mı zaman geçirdin

Bende emin olsalar niye vermesinler diye düşünüyorum , saçmalık yani . Bebek benim istediğim fotoyu isterim yani 😂 yanılma paylarını düşünüyorlar çekiniyorlar bence . Gayrette bacak arası veren doktor varken bunların vermemesi düşündürücü
Bende 4 tane çekmiş birde bacak arasi hiçte istemedim aslında 🙈 buda kıza dönerse ne bilim yani. Kızımda Dr yüzde 99 demişti bunda yuzde 100 dedi

Selam kızlar ayrıntılı ultrason yaptıracaklr bilgilendireyim istedim. Ben hazır ailemin yanına gelmişken ve de randevu bulmuşken hemen alayım dedim perinatolojiye gittim bugun ama doktor şuan erken dedi en uygun 22. Hafta ayrıntılı bakıyoruz dedi. Çünkü bazı yerleri 22 den once tamamlanmayabilir oyuzden iki hafta sonraya gün verdi aklınızda bulunsun erken gitmeyin. Normal usg baktı çok şükür herşey yolunda 20. Haftayla uyumlu dedi. Baya ilgili bi doktordu yarim saate yakın inceledi.kizcem büyümüş maşallah 💗
Beni 23. Hafta çağırmış bende gecmi acaba diyordum demekki tam garantiye almış sağol canım

az kalmış seninde azııcık daha bekle canım nasıl olsa ögreneceksin hayırlısı ile hissetmek ayrı da ben kız istemiştim valla eşimde kızıyor sabahtan beri çocuğa kötü davranıyosun istemiyormuş gibi diyor alışırım herhalde dimi :KK70:
Benim bir kızım var hiç adapte olamam diyorum kız kardeşimin iki oğlu var oğlan daha anneci oluyor hiç farkı yok kızdan diyor bakalim

X