2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben de bir kere dayanamayıp eşimden habersiz daha uygun bir hastaneye gitmiştim 😂 birşey demene gerek yok aslında sana neden geldin demiyor kimse 🙂 doktorun odasına girdiğinde spontane gelişiyor zaten konuşma ve ultrasona alıp bakıyor sorular soruyor normalde olduğu gibi. Ben ayıp olmasın için rahat etsin diye çıkarken doğum fiyatını öğrenip çıkmıştım mesela 😂
🤣🤣🤣 bende ama şansım açık arkadaşım orda çalışıyormuş giriş yaptı bekliyorum ve aşırı heyecanlıyımm ay dua edin yaaa göstersin 🤣🤣

Kolumun ağrısından uyuyamadım resmen sonradan ağrımaya başladı nasi geçecek bu ya
Canım 3 4 gün sürdü bende de ağrısı soldan yapmışlardı soluma dönüp yatamadım bile ama morarma yada kızarıklık hiç bişey olmamıştı ben hiç bişey yapmadım geçmesini bekledim geçer bikaç güne seninkide

Kizlar asi bagli oldugumuz saglik ocagina disinda vuruluyor mu bilginiz var mi ben 1 ay kadar sehir disindayim olacagim cunku

Kızlar ya yine göstermedi 😔 el salıyordu 🤣 ayaklarını üst üste atmış 🥰 16+2 haftadayız 110 gr olmuş iyimi sizce 😍 erkeğe benziyor dedi ama emin olamadı gerçi ultrasyon cihazı hiç iyi değildi 🤷‍♀️ Artık kendi doktoruma kadar beklicem ♥️

Hareket ettir bide buz koy istersen belki geçer
Soğuk iyi gelmedi ya
Benim de oldu gecenlerde sicak uygulama yaptim yatarken ertesi gune gecmisti çok sukur
Gece yapayim artik sıcak su koyayım
Canım 3 4 gün sürdü bende de ağrısı soldan yapmışlardı soluma dönüp yatamadım bile ama morarma yada kızarıklık hiç bişey olmamıştı ben hiç bişey yapmadım geçmesini bekledim geçer bikaç güne seninkide
Ben de yatamadım aşıdan sonra o kadar bi sey yoktu geceçok artti
Evet canım

Kızlar merhaba, ferro sanol duodenal demir hapını kullanmaya başladım. Bağırsaklarımda hareketlendirme ve kabızlık oluştu. Siz hangi demir haplarını kullanıyorsunuz? Benim gibi şikayetleriniz oldu mu merak ettim. Acaba her demir ilaçlarında bu oluyormudur?

Kızlar merhaba, ferro sanol duodenal demir hapını kullanmaya başladım. Bağırsaklarımda hareketlendirme ve kabızlık oluştu. Siz hangi demir haplarını kullanıyorsunuz? Benim gibi şikayetleriniz oldu mu merak ettim. Acaba her demir ilaçlarında bu oluyormudur?
Bende de canım kullandığım ilk günler kabızlık karın ağrısınoldunsonra kullandıkca gecti su an bi etkisini görmüyorum

Kızlar ya yine göstermedi 😔 el salıyordu 🤣 ayaklarını üst üste atmış 🥰 16+2 haftadayız 110 gr olmuş iyimi sizce 😍 erkeğe benziyor dedi ama emin olamadı gerçi ultrasyon cihazı hiç iyi değildi 🤷‍♀️ Artık kendi doktoruma kadar beklicem ♥️
Seninki pek nazlı çıktı bence kız seninki bu kadar naz anca kızlarda olur :)

Bizde bu gün gittik bizimki açmıştı yine ben 12. Haftada öğrendim simdi bi daha sordum kesin erkek zaten bende gördüm 😂

Soğuk iyi gelmedi ya

Gece yapayim artik sıcak su koyayım

Ben de yatamadım aşıdan sonra o kadar bi sey yoktu geceçok artti

Evet canım
Aşıyı sabah mı yapıyorlar ögleden sonra yapılabiliyor mu acaba bu gün gidecektim sabah hastaneue gittim sıra filan bekledik gidemedik ögleden sonra gitsem yaparlarmı acaba

Ben komferfol kullanıyorum bendede yapıyor o yüzden her sabah bi tatlı kaşıgı zeytin yagı içiyorum

X