2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İlk aşerme olarak karpuzu seçmiş bulunuyorum. Geçen olsada yesek dedim. Ama aşırı bir istek yoktu gece rüyamda da görünce artık dedim aldırayım. Koca karpuz kucağımda kesip yiyicem şimdi.🥰
Benimde geçen gece ne alakaysa burnuma vişne suyu kokusu geldi dolapta vardı ama kim kaynatcak diye usenip dışardan istedim. Bide kestane aman Allahım ruyama girdi. Kestane diyerek uyandım 🤭 belki benim için çok erken şeyler ama nefis işte istiyor

Bakalım doktora gidene kadar bekleyeyim ozaman . Ama yaa ablam 3 hafta sonra fln git dedi ben en azından görmek için bikere gitsem mi diyorum ya
Bence gitmelisin ben 6. haftada gittim kesenin etrafında kanama vardı ilaç verdi En azından tedbir amaçlı. Tabi son karar senin

Bakalım doktora gidene kadar bekleyeyim ozaman . Ama yaa ablam 3 hafta sonra fln git dedi ben en azından görmek için bikere gitsem mi diyorum ya
Hafta sonu esinle gitsene bidahaki hafta kalp atışına cagrir betan iyiydi boşver ablani

Bence gitmelisin ben 6. haftada gittim kesenin etrafında kanama vardı ilaç verdi En azından tedbir amaçlı. Tabi son karar senin
Yaa evet bende gideyim ne olduğunu bilmiyorum benim kaynanam çok olduğu için ablam annem dur gitme covid var bekle varsa vardır zaten fln diyo benim kafamı karıştırıyor yaa.

Annesi napsın bulmuş yerini oraya tutunmuş minnak 🥰 doktor ona gore bakıp bisey soylicem mi yani hangi doktora gitcem bilemedim olmazsa birleşelim biyere gideyim hafta ici en azından oylemi yapsam
Hangi şehirdeyseniz araştırma yapın en iyi doktor hangisiyse ona gidin. Ben yakındaki hastanede doktora gittim düşebilir dedi ilk görür görmez ağlaya zırlaya çıktım hastaneden. Ertesi gün başka doktora gittim o rahatlattı içimi biraz. Yani gerçekten çok çok önemli doktor seçimi...

Hangi şehirdeyseniz araştırma yapın en iyi doktor hangisiyse ona gidin. Ben yakındaki hastanede doktora gittim düşebilir dedi ilk görür görmez ağlaya zırlaya çıktım hastaneden. Ertesi gün başka doktora gittim o rahatlattı içimi biraz. Yani gerçekten çok çok önemli doktor seçimi...
Canım işte daha nereye gitsem bende bilemedim hiçte bakmadım açıkçası evet dediğin gibi önemli doktor bak seninde anlayan nasıl hemen içini rahatlatmış

Valla iyi dedin boşver diye .Bugün mu gideyim canım pazar günü yoktur sanırım kimse ya
Ben önümüzdeki hafta için dedim bazen doktorlar nöbetçi oluyor onuda sor hastaneye. Ben kanamam varken kv dinledim gitmedim evde tek başıma düşük yaptım. Bazen kimseyi dinlememek daha güzel.

Siz doktorunuzu daha önceden bulduğumu ben nereye gitsem onuda bilmiyorum bakmadım daha
Canım çevre hastaneleri yaz nete bak hangi doktor öneriliyor en çok önerilen genelde iyi çıkıyor. Birini seçersin gidersin bakarsin tavrı konuşma şekli sana uygun devam edersin yok değil zaten ilk aylar yeni doktor bakarsin

Bana da aynı şeyi söylediler... Ağlamaktan mahvoldum 2 gündür. Bir kaç yere yazdım yukarı çıkar falan dediler. Sizin son durumunuz nedir? Bide bana düşük önleyici ilaç falan vermediler size vermişler miydi? Umarım mesajımı görürsünüz...
Merhaba benim de cuma günü biraz kanama olmuştu afedersiniz büyük abdesti yaparken zorlandım. Dr umla gittim Dr um bana da biraz aşağıya yerleşmiş kese dedi. Evde iş yapma yatma ama ayaklarını uzat dedi. 15 gün sonra kontrol ben öğrendiğimde beri progestan içiyorum geçen sene bi kurtajimm var Bende korkuyorum çok. Allah'ım sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin.

Kızlar ya ben çok kötü bir rüya gördüm gerçekmiş gibi uyandığımda baya ağlıyordum
Eşim evli olan kuzenimle afedersiniz ilişkiye giriyordu bana hiç değer vermiyordu ve boşanma aşamasına gelmiştik ve hala umursamiyodu rüyanın etkisinde kaldığım için esimlede konuşmak istemiyorum

Kızlar ya ben çok kötü bir rüya gördüm gerçekmiş gibi uyandığımda baya ağlıyordum
Eşim evli olan kuzenimle afedersiniz ilişkiye giriyordu bana hiç değer vermiyordu ve boşanma aşamasına gelmiştik ve hala umursamiyodu rüyanın etkisinde kaldığım için esimlede konuşmak istemiyorum
Canım hormonlar sebebiyle oluşan duygusal iniş çıkışların bilinç altına yerleşmiş kaptırma kendini böyle duygulara boşuna çok üzersin kendini

Benimde geçen gece ne alakaysa burnuma vişne suyu kokusu geldi dolapta vardı ama kim kaynatcak diye usenip dışardan istedim. Bide kestane aman Allahım ruyama girdi. Kestane diyerek uyandım 🤭 belki benim için çok erken şeyler ama nefis işte istiyor
hepimizin bünyesi farklı farklı bence erken falan değil. şifa olsun ye yarasın inşallah.❤

Tek değilmişim demeki 😊 bende o tarz rüyalar görüyorumm. Bu gecede eşimi birilerinden kıskanıyodum. Ama rüya sonuçta. Eşinle arana soğukluk koyma. Ben eşime de anlatıyorum gülüp geçiyoruz 😊

X