2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben ikiz gebelikten şüpheleniyorum sizce böyle bir şey olabilir mi doktora gitmedim henüz
1 günlük gecikmeyle 2497
3 günlük gecikmeyle 6005 🙄🤔 iki kasığımada vuruyor ağrı
Olabilir cnm değerler baya yüksek hadii hayırlısı hakkında 🤗

Ben ikiz gebelikten şüpheleniyorum sizce böyle bir şey olabilir mi doktora gitmedim henüz
1 günlük gecikmeyle 2497
Ay ben ikizden şüpheleniyor olsaydım koşa koşa ilk bulduğum doktora giderdim maşallah siz iyi dayanıyorsunuz hala gitmediniz :KK48: Ben 7.haftamın içindeyim 3 kez gittim şimdiye kadar doktora :)

Ay ben ikizden şüpheleniyor olsaydım koşa koşa ilk bulduğum doktora giderdim maşallah siz iyi dayanıyorsunuz hala gitmediniz :KK48: Ben 7.haftamın içindeyim 3 kez gittim şimdiye kadar doktora :)
İlk hamilelik kötüydü kimyasal yaşadım onda koşarak gittim hastane yolunda ağlamaktan içim çıktı bunda böyle sakin olayım esimin elini tutayim mutlu girip mutlu cikayim istiyorum oyuzdende acele etmedim ama ikiz şüphesi düştü aklıma forumda hep bu degerlerle ikiz olmuş oyuzden

Ailem 15 dakika mesafemde ablam ve kardeşime de mesafem 15 dakika çok yakin semtlerdeyiz. Ama henüz kimsenin haberi yok kalp atışı duyarsam soyliycem ilk hamilelik hüsranla bitmişti. Üst katta eşimin ailesi var ama onlarada söylemedik. Benimki yalnızlıkla alakası yok haftada bir herkesi görüyorum çok şükür 🙏
Ben kayınvalidemlerle birlikte yaşıyorum kalp atışınıda acilde var dediler ama yinede kontrole gitmeden söylemiyorum bende geçen sene hüsranla bitti bi eşinle ben biliyoruz kızımız bike bilmiyor çok istiyor büyük süpriz olucak onada çok iyi anlıyorum seni randevuda yok bu gidişle cinsiyeti öğrenince söylücez sanırım 🙈

Ben kayınvalidemlerle birlikte yaşıyorum kalp atışınıda acilde var dediler ama yinede kontrole gitmeden söylemiyorum bende geçen sene hüsranla bitti bi eşinle ben biliyoruz kızımız bike bilmiyor çok istiyor büyük süpriz olucak onada çok iyi anlıyorum seni randevuda yok bu gidişle cinsiyeti öğrenince söylücez sanırım 🙈
Canım sen naptın karantina nasıl gidiyor

Bana kalsa ben 3 aylık tehlikeyi atlatmak isterimde eşim öyle sırcı değil yaşadığımız husrana hürmeten susuyor bu sefer hemde güzel haberi güzel bi sesle verelim dedik. Valla korkmakta çok haklıyız zor oluyor kayıp bi anda herkes ogrenince hele. Kızın abla olmaya hazırmış ne güzel sürpriz 🥰🤩🤩

İlk hamilelik kötüydü kimyasal yaşadım onda koşarak gittim hastane yolunda ağlamaktan içim çıktı bunda böyle sakin olayım esimin elini tutayim mutlu girip mutlu cikayim istiyorum oyuzdende acele etmedim ama ikiz şüphesi düştü aklıma forumda hep bu degerlerle ikiz olmuş oyuzden
Ay çok heyecanlı ikiz istiyor musunuz peki :) Değerler baya yüksek ikiz olabilir bence de

Ben gece uyumadan önce içiyorum canım belkide ondan deliksiz uyuyorum. Doktorum istersen öğlen bitane daha alabilirsin dedi ama gerekmedi. Sen nezaman alıyorsun
ben sabah bide akşam yatarken alıyorum canım. anladım belki ben çok içiyorum diyedir

1 günlük gecikmeyle 2497
Canım benim de öyleydi 837ydi dört gün sonra 6700 oldu burda konuştuk aslında çok güzel olurdu ikiz olsa benim için de iki yıldır bebek deniyorduk oradaki kaybı kapatırız diye ama olmadı tek kese tek bebiş 🙈 olsun sağlıklı olsun ve rabbim hayırlısını versin önce 🙏🥰

Ay çok heyecanlı ikiz istiyor musunuz peki :) Değerler baya yüksek ikiz olabilir bence de
Eşim çok istiyor 😁🤭 hamile kalmadan önce her iki lafından biri ikizdi çünkü benim bi taneden sonra tekrar dusunmeyecegimi biliyor bi kerede olsun istiyor 🤣🤣🤣

Cinsiyet konusunda ne düşünüyorsunuz. Anne hisseder derler ama ben net bir şey hissetmiyorum. Rüyamda hem kız hem erkek bebek görüyorum.
Bende öyleyimm. Çok az bi farkla erkek düşünüyorum. Ama rüyamda kız bebekte erkek bebekte görüyorumm. Hatta geçenlerde ikiz kız görmüştüm 😊

Canım benim de öyleydi 837ydi dört gün sonra 6700 oldu burda konuştuk aslında çok güzel olurdu ikiz olsa benim için de iki yıldır bebek deniyorduk oradaki kaybı kapatırız diye ama olmadı tek kese tek bebiş 🙈 olsun sağlıklı olsun ve rabbim hayırlısını versin önce 🙏🥰
Olsun canım sağlıkla gelsin 🧿 her türlüsü kabulumuz 🥰

Cinsiyet konusunda ne düşünüyorsunuz. Anne hisseder derler ama ben net bir şey hissetmiyorum. Rüyamda hem kız hem erkek bebek görüyorum.
Ben ikiz görmüştüm biri kız biri erkek ama eşim oğlum diye seviyor çok afedersiniz şeyini ısırıp yiyecekmis 🤦‍♀️😅 öyle diye diye seviyor. Kız olursa baya bir hayal kırıklığı olacak ona amann saglikli olsun da işin şakası tabiki ne olursa olsun sevecek eşim de. Önce rabbim hayırlısını versin diyoruz 🙏🥰

Adetimden 2 gün sonra kan verdim 216 çıktı benimle aynı gibi senin de hem önemli olan hcgnin düzenli artış göstermesiymis artıyorsa sıkıntı yok yani 😇
Evett bende tekrardan kan vericem 🥰haber veririm sizleree

X