2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Gözünaydın canım hayırlısı olsun. Sağlıklı olsun yeter ki cinsiyet hiç önemli değil 🤗 ben daha alışveriş yapmicam kesinleşene kadar.ben de yeni başladim kan ilacina sabahları bulantim oluyo biraz ama gün içinde olmuyor artık şükür senin de azalır artık inşallah
Cok haklısın önemli olan sağlıklı olması.Cok dua ettim doktora gidene kadar bebegime bişey olmasın diye.Cinsiyetin degişmiceginden bu kadar emin olmak da şok etkisi yaratiyomus demekki.Erkek fikrine alisiyim diye minik bir iki bişey alip koyiyim bari ben de😇gün icinde olmuyo bulantım ama sabahları fena.

15 haftalik olduk benimde bulantılar devam ediyor malesef prilam kullanıyorum o biraz fayda ediyor 9 ay sürecek diye korkuyorum😊
Kuzenimi aradım,valla benim 9 ay sürdü hiç gecmedi dedi .Doktor da biz bulantıların 13-14. Haftalarda kesilmesini bekleriz dedi normal mi diye sordugumda.Bakalim bekleyip göriiciiz.😞

Canim erken ogrenince sonra degisebiliyor zaten biz ogrenince muhtemelen dogru olur oyle avutuyorum kendimi🙈
Banada 13 haftada erkek gibi ama kesin değil dedi bir sonraki ay kontrolde netleşir dedi. Hiç söylemese daha iyiydi kesin olmadan aynı fikirdeyim seninle

Banada 13 haftada erkek gibi ama kesin değil dedi bir sonraki ay kontrolde netleşir dedi. Hiç söylemese daha iyiydi kesin olmadan aynı fikirdeyim seninle
Ben doktora sorduğum halde hayır bakmam erken dedi canım demek ki ihtimal degil de kesin sonuc soylemek istiyor

Kizlar iyi aksamlar. O kadar korkulu iki haftadan sonra bugun nifty sonucumuz geldi. Cok sukur sonuclar guzel bir problem yok. Ayrica bir kizimiz olacagini ogrendik. Cok duygulandim sukurler olsun Allahima bu gunleri gorduk. Rahat bir nefes aldik kari koca. Bekleyen herkes tez zamanda guzel haberleri alsin insallah🤲😊 @yetbet @peri35_ @Cerenn92 Ozlem9144 Ozlem9144
Ohh canim masAllaaaah🤲🏼🧿🧿
Cok cok sevindimmm, Rabbim sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insAllAaaah🤲🏼

Kızlar sonuca bakanlar hiç yorum yapacak kimse yokmu ya 2 defadır yazıyorum ekliyorum ama hiç cvp yok anladım hoş sohbet Bi arkadaş grubunuz olmuş da keşke başkalarına da cvp yazsanız merakım ve endişem içimde kalmasaydı
Ben gerçekten anlamıyorum bende yaptım ikili ama henüz sonucu almadığım içinde bişey yazamadım malesef

Babasi hemen aldi bir elbise bugun
Yaa ne güzel sevinçler maşallah canımm😍🌺
Cok tanidik..95i bile haketmezlerken..ne yuzsuz insanlar var😒
Ahh ahh anlatsam roman olur çok yıprandım😔
Canimm tesekkur ederim mesajin icin 😍 insaallah uymam seytana 😇 esime asiri kotu bi mesaj attim icmicem bi daha soz dedi. İnsallah artik..
Allah hepimize yardim etsin 😇
Uymazsin uymazsin ben sana güveniyorum bebiş için bıraktin ama kendiniz için de en iyisi bak minicik şey ne hayırlara vesile oluyor🥰

X