2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın arkadaslar 🥰 isim konusunda bizde kararsızız Aylin dedık ama anlamı da önemli cok içime sinen bir anlamı yok. Hem klasik hem modern bir isim arıyoruz tabi anlamı da güzel olsun arayıstayız ama bır an önce bulup ismiyle seslenmeye baslamayız😀

Kızlar bikac gündür kas ağrısı yaşıyorum magnezyum eksikliğinden olabilir mi
Olabilir canim bende de var, gece de uyusma basladi biraz.
Ama gecen okudum birine doktoru simdi erken demis magnezyum icin vermemis, 2 tane maden suyu ic demis.
Tansiyon problemin yoksa maden suyu ic canim.
Az once de reklamlarda vardi sansimiza kizilay erzincan maden suyu cikmis magnezyumu yuksekmis. Gerci belki eskiden de vardi da reklamlarda yeni gormeye basladim.

Günaydın arkadaslar 🥰 isim konusunda bizde kararsızız Aylin dedık ama anlamı da önemli cok içime sinen bir anlamı yok. Hem klasik hem modern bir isim arıyoruz tabi anlamı da güzel olsun arayıstayız ama bır an önce bulup ismiyle seslenmeye baslamayız😀
Bende kızımda böyle düşünmüştüm ama doğuma bir ayda daha az kala miray ismini koyduk eşimle 😂

Olabilir canim bende de var, gece de uyusma basladi biraz.
Ama gecen okudum birine doktoru simdi erken demis magnezyum icin vermemis, 2 tane maden suyu ic demis.
Tansiyon problemin yoksa maden suyu ic canim.
Az once de reklamlarda vardi sansimiza kizilay erzincan maden suyu cikmis magnezyumu yuksekmis. Gerci belki eskiden de vardi da reklamlarda yeni gormeye basladim.
Evet canım bana dedi dr um daha erken ilerleyen zamanlarda verebilirim şuan dayanmaya çaliş ve maden suyu iç 2 tane ilacın yerine geçer dedi

Ayy bendee isim bulmak istiyorum ya ona gore seslenmek esim asyayi begendi banada miray ecrin gökce huma

Hayirli cumalar herkese..
Ben haftaya cumaki kontrolüme kadar aklımı yitirmezsem iyi , 3 haftada bir kontrol çok az geliyor bana 🥺 ara ara hafif kasık ağrılarım var büyümeden mi kaynaklı yoksa bi sorun mu var anlayamamak çok kötü.

X