2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar uzun zamandır yoktum şimdi hastanedeyim ve doktorum suyumun azaldığını söyledi perinatolojiye gönderdi sıramı bekliyorum bana dua edinde kötü bişey olmasın
İnşallah her şey yoluna girer Allahım yardımcın olsun🤲🏻

Aynisi bende de oldu gece eşimi uyandırdım yazık o bi sey anlamıyor 😂😂

Karnına giren ağrı nerde tam canım benim de kaşıklarım ağrıyor bazen. Allah korusun kanama olmasin da bebiş icin rahim genisliyordur
Bebek sol tarafta zaten canım soldan ağrı giriyor bazen ama bazen de adet ağrısı gibi kasıklarımda oluyor

Kizlar beni soranlar olmuş çok teşekkürler hepinize ama durumlar hiç iyi pazartesi günü çok büyük ihtimalle kürtaj olucam eğer olmazsam dogurursam bebeğinde yaşama şansı hiç yok ve bana enfeksiyon bulaştırabilirmis ve bu benide riske atabilirmis şuan başka doktorlar arıyoruz bı umut işte

Kizlar uzun zamandır yoktum şimdi hastanedeyim ve doktorum suyumun azaldığını söyledi perinatolojiye gönderdi sıramı bekliyorum bana dua edinde kötü bişey olmasın
Geçmiş olsun canım düzelir inşallah havuç suyunu araştır bi. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Kizlar beni soranlar olmuş çok teşekkürler hepinize ama durumlar hiç iyi pazartesi günü çok büyük ihtimalle kürtaj olucam eğer olmazsam dogurursam bebeğinde yaşama şansı hiç yok ve bana enfeksiyon bulaştırabilirmis ve bu benide riske atabilirmis şuan başka doktorlar arıyoruz bı umut işte
Canım çok çok geçmiş olsun mutlaka başka doktora da git yine de, rabbim kimseyi bu acıyla sınamasın kendine dikkat et dualarımız seninle

Merhaba benim bebişim içinde cinsiyet tahmininde bulunurmusunuz ? :)

Eklentiler

• 7F820D0E-FD7A-480F-A1DE-0A80D53796CF.jpeg
    7F820D0E-FD7A-480F-A1DE-0A80D53796CF.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 46
Çok geçmiş olsun umarım tıp yanılmıştır

Teşekkür ederim. Bu dönem hep erkek sanırım :)
🥰
Allah şifa versin, morelini düşürme cnm. En güzeli bol bol dua etmek. Bebek yaşarken kürtaja izin mi vereceksin? Yani benimde birinci hamileligimde 24. Haftada suyum geldi. Ama allahin hikmeti geri kesildi. Yani allahtan ümit kesilmez. Sen içinden geçeni yaptır. Kürtaj olmak istiyormuş, bebis yaşarken?
Ben olsam (bu benim fikrim, sakın yanlış anlama): sonuna kadar giderdim. Doktorlarda insan, yanılma payı çok yüksek.

Allahim herkesin kucağına sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin

Cok cok uzuldum. Allahim yardimcin olsun.
İnsaallah doktorlar yanilmistir hayirlisiyla guzel bir haber alirsin.
Hayirlisi neyse onu dilemekten baska caremiz yok canim.

X