2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben devlet hastanesinde herhangi biri icin kolay kolay helikopter kaldiracaklari fikrini aşırı hayalci buluyorum. Gercekten doğrudur umarim. Suratina bile bakmadiklari insanlar icin helikopter kaldiriyolarsa iyiymis valla

Ben devlet hastanesinde herhangi biri icin kolay kolay helikopter kaldiracaklari fikrini aşırı hayalci buluyorum. Gercekten doğrudur umarim. Suratina bile bakmadiklari insanlar icin helikopter kaldiriyolarsa iyiymis valla
Çocuk doktorunun gelmesi bile o kadar uzun sürüyor ki kaldi ki covid zamanı helikopterler genelde riskli hasta taşıyor ilçelerden illere

Canım umursama eğer koymak istiyorsan ben zaten o ismi koyacaktım de . Öyle demeleri sinir bozucu biliyorum sen karnında tasıyosun tüm eziyetini cekiyorsun istiyosun ki saygısızlık yapıp direk sunu koy demesinler ama malesef büyüklerimiz maşallah cok hevesli herseye karısmaya😅
Benim ailem asla karismaz kayinvalidemde

Sonra ben koydum olacak biz kendimiz aldik evimizi misal herkese diyor oğlana ev aldim ben
Canım valla içinden gecen ismi başkası sana deyince ben de gıcık oluyorum koyasim varsa da vazgeciyorum bir de dediğin gibi herkese biz koyduk adını derler bu durum da seni rahatsız edeceğine başka bir isim koy kafan rahat olsun

Ya kizima ikra nur ismini vermek istiyordum ruyamda gormustum hatirlayan olur belki kayin peder kizin adini ikra koysunlar dedi butun hevesim gitti ya

Sonra ben koydum olacak biz kendimiz aldik evimizi misal herkese diyor oğlana ev aldim ben

Aysima koyacagim galiba
Canın ne istiyorsa onu kıy cnm. Bakma ne derlerse desinler, ben rüyamda gördüm dersin oldu bitti. Sonradan pişman olma

Ay hepsi aynı. Övünmege yer ariyorlar

Aysima kızımın ismi 🥰

Canın ne istiyorsa onu kıy cnm. Bakma ne derlerse desinler, ben rüyamda gördüm dersin oldu bitti. Sonradan pişman olma

Aysima kızımın ismi 🥰
Diğer kızının adı ne kuzum , ben de sanırım erkekse kesinse 😂😂 aslan koyacağım

Aysima kızımın ismi 🥰
Dun gece esimle sectik ikranur ruyamda gordugum icin bastaydi almila aysima gibi isimleri begendik😊

Canım Allah şifa versin çok üzüldüm 😞🙏🏻 kaç haftalıkken saptandı ? İns cvs sonucun iyi çıkar yanılmış olurlar Bu arada ben de Ankaradayim
Daha yeni cuma günü gittim herşey alt üst oldu inşallah herşey güzel olur hayırlı haberler alırım inşallah aynı gün cvs oldum bakalım bekliyoruz.

Diğer kızının adı ne kuzum , ben de sanırım erkekse kesinse 😂😂 aslan koyacağım
1. Kızımın ismi aysima
2. kizimin ismi aymina

3. Kızım Olursa Aybike yada Aybüke çok begeniyorum
Dun gece esimle sectik ikranur ruyamda gordugum icin bastaydi almila aysima gibi isimleri begendik😊
Ikranur çok güzel. almila, al yanak demekmis

Canım Allah şifa versin çok üzüldüm 😞🙏🏻 kaç haftalıkken saptandı ? İns cvs sonucun iyi çıkar yanılmış olurlar Bu arada ben de Ankaradayim
Ben de Ankaradayım . 1 kez ortadoğu özele gittim. 2 kez şehir hastanesine şimdi de sami ulusa gidiyorum siz nereye gidiyosunuz

X