2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet hepsi hormonlardan canım bir de tabi bilinçaltımiz var. Demek hissetmeye başladın😍 maşallah canım valla dediğin gibi öyle de az hissettim çok hissettim olacak böyle böyle dokuz ay geçecek sanırım 🙈 olsun sıkma canını hicbirseye bebeğini hissetmenin keyfine var onla konuş şarkılar dinle 😍

Kan ilacı dediğin demir mi canım. Ben gyno Ferro Sanol kullanıyorum gece yatmadan aç karna alıyorum
Aynen canim benim erken basladi hissetmem, 15+kusurlerde basladi 16larda emin oldum. Ama ben yumurtlama gunumu de hissedebiliyorum.
Valla duyuyo mu acaba 😂 boyle 6.aydan sonra fln rahat konusurum heralde sanirsam.
Aynen booylee boyleee gececek 9 ay iste hayirlisiysa insaallah 😍😍

Ben bunu kullanıyor um canim gunde iki kere iciyorum
Hmm bunu bilemiyorum canim doktorun nasil söyledi öyle kullan. Benimki hicbirsey demedi ben Haziran annelerine sordum. Sabah aç karna kullanan herkes çıkartmış o yüzden gece içmeye başlamışlar. Bende öyle kullanıyorum

Evet canım bende cok gördüm hamileliğimden beri kanlı rüya her seferinde uyanınca kan bozar zaten dedim gectim😅
Doğru valla çok şükür 🥰
Aynen canim benim erken basladi hissetmem, 15+kusurlerde basladi 16larda emin oldum. Ama ben yumurtlama gunumu de hissedebiliyorum.
Valla duyuyo mu acaba 😂 boyle 6.aydan sonra fln rahat konusurum heralde sanirsam.
Aynen booylee boyleee gececek 9 ay iste hayirlisiysa insaallah 😍😍
Maşallah ya ne güzel darısı bize olsun😍 konuş bence duyuyorlar ve en önemlisi hissediyorlar 🌸🌸

Kızlar ben normalde otururken dizimi hep karnıma çekerek oturuyorum farketmeden yapıyorum bunu. Eşim dedi ki düz uzat bacaklarını çocuk hep sen gibi oturuyor bak karnına çekmiş diye sizce böyle birşey olabilir mi bebişim aynı ben gibi oturuyor gün içinde TV izlerken otururken hep böyleyim🙈

Eklentiler

• IMG_20210127_163405.jpg
    IMG_20210127_163405.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 58
Doğru valla çok şükür 🥰

Maşallah ya ne güzel darısı bize olsun😍 konuş bence duyuyorlar ve en önemlisi hissediyorlar 🌸🌸
Amiinnn canim darisi en kisa zamanda hissetmeyi bekleyenlere olsun insaallah 😇
Valla konusuyoruz ama ilerde insaalllahh sese tepki vericekmis ya o zaman innnsallaah tadindan yenmez 😍😍 hepimiz icin insallah valla o gunleri gorelim 🤲
Ne cok insaallah dedim :) ama oyle napayim :))

Valla konusuyoruz ama ilerde insaalllahh sese tepki vericekmis ya o zaman innnsallaah tadindan yenmez 😍😍 hepimiz icin insallah valla o gunleri gorelim 🤲
Napalim şimdi inşallah diyeceğiz sonra maşallah 🤭

Kızlar ben normalde otururken dizimi hep karnıma çekerek oturuyorum farketmeden yapıyorum bunu. Eşim dedi ki düz uzat bacaklarını çocuk hep sen gibi oturuyor bak karnına çekmiş diye sizce böyle birşey olabilir mi bebişim aynı ben gibi oturuyor gün içinde TV izlerken otururken hep böyleyim🙈
yaaa çok tatlı cidden dediğiniz gibi duruyordu 🤭😃 Günaydın herkese 🌸

Bende isiga tepki vermesini merakla bekliyorum karnima isik tutucam 😅

Oooo çok konuşma birikmiş epeydir girmedim buraya inşallah hepiniz iyisinizdir. Ben ikili test verdim sonuç bekliyorum. Ultrasonda 1.11 dedi ense kalınlığına burun kemiğide iyi dedi. Bakalım inşallah güzel olur sonuç. Ben tüm sayfaları okumaya gidiyorum 🤭

Günaydın güzel anneler 🌸
Daha dört gün oldu ben yine yavrumu görmeyi özledim 🥺 Hareketlerini hissetmeyi dört gözle bekliyorum minik kuzumun.. Dün gece sıçrayarak uyandım çok kötü rüyalar gördüm. Her gece görüyorum da bu bir başkaydi. Bebeğimi görmeye gitmişim doktorun asistanı da çok istiyorsan ben sana yakından gösteririm diyor ben de hevesle evet evet olur diyorum. Sonra bir bakıyorum karnımı yarmis bebeği göstermeye çalışıyor. Kapat kapat diyorum acaba bebeğime birşey oldumu diye ağlamaya başlıyorum anneme koşuyorum karnımdan kanlar akıyor ağlıyorum. Bu nasıl bir rüyaydı zor uyandım ter içinde. Halbuki de her gece 7 Ayetel Kürsi okuyorum öyle uyuyorum. Rabbim hayirlara çıkarsın 🤲
Hormonlardan dolayı canım. Kotu rüyaların üstünde durma çok düşünme. Okumalara devam et ayrıca felak nas ihlas ta ekle avucuna üfleyip onunla tüm vücudunu sıvazlayıp yat.

Merhaba kızlar 3-4 gündür giremiyorum çok konuşma birikmiş okuyamadım. Ben 2 gündür hastanedeydim şimdi eve geldim. Nazar değdi sanırım 🧿 Su an çok iyiyim ama çok korktum 😔

Kizlar benim doktor dedi ki tetanoz aşısı olmanı ben önermiyorum. Sağlık bakanlığı öneriyor ama ben tavsiye etmiyorum. Seni çağırırlarsa, benim boyle soyledigimi soyleme, pandemi var gelemem de dedi.
Napicam cok kararsizim sizin doktorlariniz önerdi mi? 😱😱
Benim doktorum da önermedi geçen hafta saglik ocagina gittiğimde olmak istemediğime dair kağıt imzaladım

Hurma kolay dogumu sagliyor vitamin sağlıyor anneyede kuvvet te veriyor 10 gun kala baslayin yemeye gunde 4 5 tane yesin
Kesinlikle canım son bir hafta başlamıştım ben de açılmama çok faydası olduğunu düşünüyorum ben de . Ama tek sayıda yemek faydalıymış üç beş yedi gibi

X