2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bana da monural verdi idrarda çıkmamasına rağmen daha kullanmadım gece idrara çıkmamak gerekiyormus galiba ama çok geliyor benim muhakkak gidiyorum gece tuvalete o yüzden guvenemedim ama kullananlar çok memnun inşallah hemen geçer canim🙏
İlacı içmeden önce wc git sonra ilacı içip yatarsan sıkışmazsın canım 👍

Anladım canım bende de vardıda bende tek doz suya atılan ve antibiyotik kullandım şu anda sanki hala gecmedi gibi hissediyorum cünkü sarı akıntım devam ediyor tekrar idrar vermene gerek yok dediler ama haftaya vermeyi düşünüyorum ben genede
Bence de idrar ver kuzum. Benim akinti yok ama kasik agrım oluyordu kadın doğum dr u tahlil yapmadan magnezyum eksikliğindendir dedi magnezyum verdi. Ama sağlık ocaginin tahlilinde magnezyum da normal çıktı. Meğer idrar yolu enfeksiyonaymış.

Kızlar ben dün tetanoz oldum korkulacak hiç bişey yok olurken anlamadım bile. Ama bu gün biraz daha kolum ağrıyor. Bir de kadın doğum dr u gyno ferro diye bir ilaç verdi kan hapıymış ama kan degerlerim iyi Ben bu drlar anlayamıyorum. Her ay gitmeye farklı ilaç veriyolar. Saglik ocağı tetkikleri olmasa tahlil de yapacakları yok heralde. Aile hekimim kan ilacını kullanmama gerek olmadigini ilerleyen zamanlarda dusecek zaten sonra kullanırsın dedi. İşin tuhaf kısmı tahlilde magnezyum da iyi cıktı ve dr magnezyum hapı da vermisti.🤦‍♀️ demek istediğim siz neler kullanıyorsunuz ? Gereksiz yere bu ilaçları kullanmak zorunda miyiz

Kızlar anneme geldim battaniyeler hariç ördükleri allahım güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin bu gidişle birkaç kış kıyafet almıcaz sanırım inşallah hepimizin bebişlerine her yapılanı alınanı güzel güzel giydirip kullanmak nasip olsun ☺️

Eklentiler

• IMG_20210212_153810.jpg
    IMG_20210212_153810.jpg
    217,6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20210212_153651.jpg
    IMG_20210212_153651.jpg
    171,9 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20210212_153625.jpg
    IMG_20210212_153625.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20210212_153533.jpg
    IMG_20210212_153533.jpg
    199,2 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20210212_153420.jpg
    IMG_20210212_153420.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar ben dün tetanoz oldum korkulacak hiç bişey yok olurken anlamadım bile. Ama bu gün biraz daha kolum ağrıyor. Bir de kadın doğum dr u gyno ferro diye bir ilaç verdi kan hapıymış ama kan degerlerim iyi Ben bu drlar anlayamıyorum. Her ay gitmeye farklı ilaç veriyolar. Saglik ocağı tetkikleri olmasa tahlil de yapacakları yok heralde. Aile hekimim kan ilacını kullanmama gerek olmadigini ilerleyen zamanlarda dusecek zaten sonra kullanırsın dedi. İşin tuhaf kısmı tahlilde magnezyum da iyi cıktı ve dr magnezyum hapı da vermisti.🤦‍♀️ demek istediğim siz neler kullanıyorsunuz ? Gereksiz yere bu ilaçları kullanmak zorunda miyiz
Bana da idrar tahlilime bakmadan monural verdi canım. Demirine bakma canım o depolar hemen boşalıyor. Bence demir takviyesi çok önemli. Ben de baktırdım kullanmama rağmen sınırda. Onun dışında bence evet belki gereksiz kullandığımız şeyler var. Ama magnezyum bana çok iyi geldi kasılmalarım kesildi birden. Düzenli kullanıyorum her kahvaltıdan sonra. Folik asiti söylemeye gerek yok zaten onlar sürekli devam eden takviyeler. Aslında bunlar ilaç değil de takviye. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebislerimizi 🤲🌸
Kızlar anneme geldim battaniyeler hariç ördükleri allahım güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin bu gidişle birkaç kış kıyafet almıcaz sanırım inşallah hepimizin bebişlerine her yapılanı alınanı güzel güzel giydirip kullanmak nasip olsun ☺️
Yaa çok tatlılar bu anneler ne hevesli aynı benimki de nevresim battaniyesi hırkaları patikleri hepsi tamam Rabbim sağlıkla kullanmayı da nasip etsin canım içine girecek minnosu tahmin edemiyorum artık ne kadar tatlıs olur😍Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi çok şanslıyız gerçekten🙏

Ayyyy masallah yaa bnde istyrm bu tulumlardan cok gzel olmuslar ellerine saglik annenin saglikla hzurla giydirirsin ins bebegine gzum

Bana da idrar tahlilime bakmadan monural verdi canım. Demirine bakma canım o depolar hemen boşalıyor. Bence demir takviyesi çok önemli. Ben de baktırdım kullanmama rağmen sınırda. Onun dışında bence evet belki gereksiz kullandığımız şeyler var. Ama magnezyum bana çok iyi geldi kasılmalarım kesildi birden. Düzenli kullanıyorum her kahvaltıdan sonra. Folik asiti söylemeye gerek yok zaten onlar sürekli devam eden takviyeler. Aslında bunlar ilaç değil de takviye. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebislerimizi 🤲🌸
Inşallah canım 🤲💕 Bir an gereksiz mi diye düşündüm tup bebekte yeterince iğneler ilaçlar kullandım😁 o sebeple sanırım daha çok ilaç kullanmak istemiyorum. Ama bebislerimiz iyi olsunda her şeye razıyız. Önerini dikkate alicam kullanayim o halde bende kuzum sagolasin. 💕

Yaa çok tatlılar bu anneler ne hevesli aynı benimki de nevresim battaniyesi hırkaları patikleri hepsi tamam Rabbim sağlıkla kullanmayı da nasip etsin canım içine girecek minnosu tahmin edemiyorum artık ne kadar tatlıs olur😍Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi çok şanslıyız gerçekten🙏
Evet canım daha vardı resimler ama beceremedim yüklemeyi patik yerine ayakkabı çalışmaya başlamış şimdi gerçekten iyiki varlar olmayanlarımızlada Allahım cennette kavuştursun inşallah bebişlerimizde gerçekten hayalini kurması çok güzel ☺️

Kizlar bn örgüyü sevmiyorum ama nette bi orgu gordum onu oruyorum ama baslayali cok oldu ne zaman biter allah bilir hic bitmeyede bilir bakin bakalm nasil olmus 🤣

Kızlar maşallah sizin eşler de anneler de çok hevesli valla imrendim 😍
Benimkiler bıraksam hele bi doğsunlar moduna girecekler sanki bu bebekleri benden başka bekleyen yokmuş gibi hissediyorum bazen

Kızlar maşallah sizin eşler de anneler de çok hevesli valla imrendim 😍
Benimkiler bıraksam hele bi doğsunlar moduna girecekler sanki bu bebekleri benden başka bekleyen yokmuş gibi hissediyorum bazen
Bnmde kaynanamlar oyle cnm bi dogsunda hersey alinir diolar dogumhaneden cikip alisverise gtcekmisim gibi hissedyrum ama esim ve kndi ailem sagolsun bni daha ii anliyrlar

Eklentiler

• IMG_20210212_153558.jpg
    IMG_20210212_153558.jpg
    169,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20210212_153322.jpg
    IMG_20210212_153322.jpg
    191,8 KB · Görüntüleme: 53
X