2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende orucum dün ayrıntılı ultrason doktara hiç neredeyse kilo almadım bir sıkıntı olur mu dedim bebeğim 300 gram dedi 19+5
Sonuçta Afrika yaşamıyoruz bir sıkıntı olmaz dedi için rahat etti bende Allah nasip ederse tutucam aynı 6 gün borcum var
Ben bu gün tuttum şuan zorlanmıyorum eyer zorlanmasam tutarım bende bakalım ya zaten ezanda erken okuyor 😍

Günaydın hanımlar mutlu hafta sonlarıı♥️ Civcivlerle🧿
Bayadır yoktum yoğun hafta geçirdim 😄
Aranızda oruçlu olan var mı acaba?
Üç ayların başlangıcı ♥️
Ben tuttum bakalım dayanabilirsem 3 günü tutucam ardından da 7 gün borcum kalmıştı onuda bitiricem malum ramazan ayında 7 aylık olucam bebek yemekten besleneceği için tutmayı düşünmüyorum en azından borcumun üstüne borç gelmesin dedim 😃☺️
Allah kabul etsin inşallah canım ben kızıma hamileyken ramazana denk gelmişti sormuştum doktora tut yada tutma diyemem ama bebeğin için ğrotein vitaminsiz kalmamanı öneririm demişti bence borcunu ertele bugün niyet ettin diyede dertlenme tutanlar var hep hatta geçen bahsettiğim 2020 temmuz grubunda birsürü anne tutmuş ve yiyecekten bahsediliyo diye ufak tartışma çıkmış ☺️ her döneminde tutan var ama bence yinede bebiş için tutmamak daha doğru sanki tam büyüyolar aç kalmasınlar😊

Size cok komik birsey anlatacagim 😊😊dun aksam esimin kuzenini gittik yengesi kuzeni teyzesi teyzesinin esi birde kaynim vardi evlerimiz yakin aksam biraz atistirdim orda yiyeyem diye sonra orda birseyler yedik saat 11 gibi benim migdem bir kazindi aciktim esime dedim hadi kalk gidelimm eve tamam dedi tam kalkacagiz aaa oturun diyolar tabi biz diyemiyoruz aciktigimi sonra biraz daha oturduk saat oldu 12 esim dedi hadi biz kalkiyoruz aaa oturuyoruzz daha nereye dediler esim birde arkadas ben gidecem KARIMIN KARNI ACIKDI denesinmi ayy ben bir utandim bir utandim sonra aldilar beni hemen mutfaga goturduer birseyler hazirladilar yedim sonra ne oldu ben aglamaya basladim duygularim bir degisti ayy ilk defa boyle birsey basima geldi sunu anladimki hamilelekde VUCUDUNUZU HIC KONTROL EDEMIYORSUNUZ

Size cok komik birsey anlatacagim 😊😊dun aksam esimin kuzenini gittik yengesi kuzeni teyzesi teyzesinin esi birde kaynim vardi evlerimiz yakin aksam biraz atistirdim orda yiyeyem diye sonra orda birseyler yedik saat 11 gibi benim migdem bir kazindi aciktim esime dedim hadi kalk gidelimm eve tamam dedi tam kalkacagiz aaa oturun diyolar tabi biz diyemiyoruz aciktigimi sonra biraz daha oturduk saat oldu 12 esim dedi hadi biz kalkiyoruz aaa oturuyoruzz daha nereye dediler esim birde arkadas ben gidecem KARIMIN KARNI ACIKDI denesinmi ayy ben bir utandim bir utandim sonra aldilar beni hemen mutfaga goturduer birseyler hazirladilar yedim sonra ne oldu ben aglamaya basladim duygularim bir degisti ayy ilk defa boyle birsey basima geldi sunu anladimki hamilelekde VUCUDUNUZU HIC KONTROL EDEMIYORSUNUZ
Kontrol artik hormonlarda ve icerdeki minikte :) belki ilgi gordugunz icn duygulnmssnzdr bnde oyle oluyor bazen :) hem karninizi hem gonlunuzu doyrmslar sagolsunlar :)

Allah kabul etsin inşallah canım ben kızıma hamileyken ramazana denk gelmişti sormuştum doktora tut yada tutma diyemem ama bebeğin için ğrotein vitaminsiz kalmamanı öneririm demişti bence borcunu ertele bugün niyet ettin diyede dertlenme tutanlar var hep hatta geçen bahsettiğim 2020 temmuz grubunda birsürü anne tutmuş ve yiyecekten bahsediliyo diye ufak tartışma çıkmış ☺️ her döneminde tutan var ama bence yinede bebiş için tutmamak daha doğru sanki tam büyüyolar aç kalmasınlar😊
Aynen canım valla ☺️

Gelgitlerimiz aynı canım ben de bazen olmadık yerde huzunleniyorum... Açlık meselesini hiç söylemiyorum midemde kurt var sanki🙈

[QUOTE="Dndxxx68, post: 67009916, member: 1012523"
Kansizlik cok önemli canim benim görümcem de önemsemeyip almamisti haplarini. Dogumda cok kanamasi oldu malesef. Ve ayaga kalkamadi dogumdan sonra kansizliktan. Üc gün kan verildi koskocaman torbalarla. Bence baslamalisin canim. Insallah düzelir en kisa zamanda 🌸
[/QUOTE]
Teşekkür ederim canım bilgilendirdigin için❤️🙏.Sonuçlarımı doktoruma gösterip hemen baslayacm.

X