2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hanimlar eliptik bisiklet gebelikte kullanilabilir mi acaba bilgisi olan veya kullanan var mi doktoruma da sorucam bu hafta gidince ama sizede sormak istedim
Canım bisiklet yasak diye biliyorum rahme bası yaptığı için. Aynı mantık o zaman eliptik bisiklet de sıkıntı yaratabilir

Merhaba kızlar inşallah herkes iyidir kontrolü olanlara rabbim güzel haberler aldırsın inşallah 🤲
Biz kontrole gideli daha bir hafta oldu zaman geçmiyor diğer kontrole kadar. Dün gece bebeği hissetmeye çalışırken uykuya daldım o psikolojiyle rüya gördüm bebeği hissediyorum sonra bir anda karnımdan çıkıyor yavrum bir bakıyorum elleri yok :KK43: Eşimle doktora koşturuyoruz hastanede doktor bulamıyoruz ağlıyorum eşime sarılıyorum mahvoldum sanki gerçek gibiydi çok etkilendim :KK43: Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah 🤲

Merhaba kızlar inşallah herkes iyidir kontrolü olanlara rabbim güzel haberler aldırsın inşallah 🤲
Biz kontrole gideli daha bir hafta oldu zaman geçmiyor diğer kontrole kadar. Dün gece bebeği hissetmeye çalışırken uykuya daldım o psikolojiyle rüya gördüm bebeği hissediyorum sonra bir anda karnımdan çıkıyor yavrum bir bakıyorum elleri yok :KK43: Eşimle doktora koşturuyoruz hastanede doktor bulamıyoruz ağlıyorum eşime sarılıyorum mahvoldum sanki gerçek gibiydi çok etkilendim :KK43: Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah 🤲
Korkutuyor bilinc altimiz oyle dusunceler varsa aklinda uzuvlariyla ilgili ya da bir yerden duyup gorduysen onlarin etkisi kotu ruyalari biz kalkınca abdest alip suya anlatiriz su temizlesin gitsin kotuyi diye

Oturmadan ayakta ama bilmiyorum ki bu havalarda evde spor yapmak daha mantikli geliyor disarda usutmektense yine de bir sorayim doktoruma
Aynen canım sor doktoruna
Korkutuyor bilinc altimiz oyle dusunceler varsa aklinda uzuvlariyla ilgili ya da bir yerden duyup gorduysen onlarin etkisi kotu ruyalari biz kalkınca abdest alip suya anlatiriz su temizlesin gitsin kotuyi diye
Hormonlar, bilinç alti, korkular hepsi tetikliyor. Ben de Felak nas okuyup öyle geri yattım canım 🤲

Kimine iyi kimine kötü nasip işte bilemiyorsun benim bir arkadaşta yapmiştı devlette bebeğini çok zorlayıp çıkardıkları için bebeği kolu yerinden çıkmıştı ve belienede zarar vermişlerdi tabi herkeste olcak die birşey yok muhakkak çoğu kişide iyi çoğunda kötü geçiyor
Aynen canım ya orası nasip olacagı varsa oluyor biz artık bol bol dua etcez sagsaglim dogsunlar doguralım diye

Rabbim hayırlara vesile etsin bende rüyamda korktum eşim kaldırdı dualar okuyup uyudum kötü rüya anlatılmaz anlatma canım dua et bol bol rabbim hepimizin yardımcısı olsun kafaya takmaktanda oluyor ya uyandım kalbim güm güm atıyordu elimi karnıma koydum kalp atar gibi attı bi 15 dk elimle okşadım ettim galiba zıplıyormuydu oda 😊

Arkadaşlar Carrefour'da fotoğrafdaki Wogard oyuncaklı ana kucağını ; carrefoursa kartınız var ise 129 TL yerine 79 TL 'e alabiliyorsunuz. Ayrıca her 25 TL üzeri alışverişe (sadece kasalarda) Uni Baby Simple Clean bebek ıslak mendilleri (72 adet) 3 TL. Bilginiz olsun.
Ben aldım. Sizin de haberiniz olsun istedim. Yakınınızda var ise kaçırmayın.

Eklentiler

• IMG_20210215_152040.jpg
    IMG_20210215_152040.jpg
    165,6 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_20210215_153008.jpg
    IMG_20210215_153008.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 92
Ayy ne kadar doğru dedin ya öyle olcak dimi 😊 rabbim hepimize bi avazda sağlıkla dogurmayi nasip etsin dogurdum dediğimiz günleri ay gazı geçmedi dedigimiz zamanları sağlıkla göstersin . Sağlıklı bir sekilde kucaklarımıza alalım hepimiz 😍

Oynarken karnımin üstünden belli oldu eşime seslendim durdu dedim utandı 😂
Benimkide bak diince duruyo ama elini koyduğu zaman tekrar tekmeliyo babasına dışardan göstermedi ama kızıma hep denk geliyo ☺️

Kızlar ben gittim sağlık pxağına ulaşamayınca başkasına aşı vurmuşlar benim üzerime kayıt etmişler adımı not almışlar yarın sabah 9 da gel aşını vurcaz dediler 😂 elime bi bardak tutuşturdular değişik bi çubuğuda var tarif ettiler idrar tahlili için evde yapıp götürcem ama bardağı atarsın çubuğu getirirsin dediler gerek görülürse kanda alcaklarmış yani sabah çişimi alcam aşıya gidicem 🙈😂😂

Arkadaşlar Carrefour'da fotoğrafdaki Wogard oyuncaklı ana kucağını ; carrefoursa kartınız var ise 129 TL yerine 79 TL 'e alabiliyorsunuz. Ayrıca her 25 TL üzeri alışverişe (sadece kasalarda) Uni Baby Simple Clean bebek ıslak mendilleri (72 adet) 3 TL. Bilginiz olsun.
Ben aldım. Sizin de haberiniz olsun istedim. Yakınınızda var ise kaçırmayın.
Bu ana kucagı cok kullanışlı benim yengemde almıştı bime gelmisti o zaman 50 tl ye aldılar bi 7 ay önce kadar kızı 6 aylık hala koyuyor icine büyük kızıda 6 yaşında o salıyor uyuyor yerine koyuyorlar 😊

Bu ana kucagı cok kullanışlı benim yengemde almıştı bime gelmisti o zaman 50 tl ye aldılar bi 7 ay önce kadar kızı 6 aylık hala koyuyor icine büyük kızıda 6 yaşında o salıyor uyuyor yerine koyuyorlar 😊
Aaa kullanışlı olmasına sevindim. Ben de keyifle kullanırım inşallah.

O kadar sevinirim ki Allah razı olsun kardeşim benim 🤲 Bugün o kadar sıkıntı li bir gün yine gözleri m dolu dolu geziyorum ağlamaya yer arıyorum. İnşallah sağlıklı dir yavrum🤲
Bence hiç sıkma canını sağlıklıdır ♥️

X