2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba 🙂medilifeda da yaptırılıyor dendi başta oraya randevu aldım sonra doktorun adını araştırdım hiçbir yerde hakkında yorum okuyamayinca vazgeçtim.Altan beye aldım..
Hakkında sayfalarca yorum okudum iyi ki gitmişim diyorum en ince ayrıntıya kadar anlattı.4lü testte de ona gideceğim.Kanı medilife da verdim.Yanliz ikiliyi orda yaptirmadigim için danismada biraz problem oldu.. Medilifeda ki doktorum ve asistanida sasirdi ve sinirlendiler.İlk defa böyle birşeyle karşılaştıklarini söylediler.Sen Altan beye gidip kanı başka hastanede verebilirsin medilife sorun çıkartabiliyor o konuda.
Altan beye detaylı ultrason için kesin giderim diyorum gerçekten çok iyiydi. Ama kan işi kafamı karıştırdı. Şu an bu mesajdan sonra hiç düşünmem. Her hastane aynı yapabilir bence risk almak istemem. Çok teşekkür ederim cevabın için

Önceden kesenin yaninda iki tane kanama görüyorum diyordu doktorum. Progestan iç demişti. Bi ara kullanmıştım. Şuanda ne alemde o kanama bilmiyorm.gecen hafta gittiğim doktor görmedi heraldeki bişey söylemedi.
Canım benim de kese dışında kanama olmuştu ama 8. Haftada baya oluyor yani. Kanama olmadığı sürece sıkıntı yapma zaten olsa geçen hafta söylerdi dr un sana tavsiyem ayaklarının altına yastık koy uzan. Bisey olmaz Allahin izniyle. Biraz yorulunca bende de oluyir o karin ağrısı normaldir

Canım benim de kese dışında kanama olmuştu ama 8. Haftada baya oluyor yani. Kanama olmadığı sürece sıkıntı yapma zaten olsa geçen hafta söylerdi dr un sana tavsiyem ayaklarının altına yastık koy uzan. Bisey olmaz Allahin izniyle. Biraz yorulunca bende de oluyir o karin ağrısı normaldir
Canım çok kötü bi sanciydi. Bir buçuk saat falan öldüm ağrıdan. Progestan hap attim bi tane. Bu haftalarda kullanılabilir mi o hap bilmiyordum ama galiba o iyi geldi. Elimi karnima sıvazlayarak dua okudum bide. Kanama olsaydı zaten acile gidecektik hemen 😕 Allah razı olsun canim

Kızlar karnım ve belim ağrımaya başladı aniden. Adet sancısı gibi.. Sabahtan beri fazla yorucu olmayan işler yapıyorum. Ama fazla ayakta kaldım sanırım. Yattim geçmedi. 🥺 Napsamki. Normal midir
Beline yastık koy bacaklarini hafif topla solunda yat. Benimde dün nevresim utulerken oldu böyle yapınca rahatladım sanırım rahim geriliyor oyuzden

Benmde kasılmam oluyordu, yorgunluktan yada magnezyum ekskliğinden dedi doktorum. Osteocare’ e başladım
osteocare bende kullanıyorum ve kullanmaya başladığımdan beri bacak ve kasık ağrılarım onemli ölçüde azaldı 😊 sen günde 1 mi alıosun 2 mi canım??

Erkek bebeklerde leğen kemigimi agriyomus aa hic duymamistm bnm erkek hic legen kemigim agrimiyo cok sukur bnde gece cok donuyom ama agridan degil rahat yatamiyom sadece
Evet canim ben öyle duydum . Gece bende artik rahat yatamaya basladim karnimda siskinlik oluyor yan yatsam bile karnima baski oluyormus gibi hissediyorum

Kizlar cok afedersiniz ama sorucam hergun buyuk tuvaletinize cikabiliyor musunuz benim metabolizmam cok yavasladi normalin nerdeyse 3 kati kadar yavasladi cok siskinlik ve karnimda sertlesme oluyo boyle sorunu olan varmi

Kizlar cok afedersiniz ama sorucam hergun buyuk tuvaletinize cikabiliyor musunuz benim metabolizmam cok yavasladi normalin nerdeyse 3 kati kadar yavasladi cok siskinlik ve karnimda sertlesme oluyo boyle sorunu olan varmi
Ben çıkıyorum hatta bazı günler 2 3 kere oluyor afedersin.
Bol lifli sebzeler tüketmeye çalış iyi geliyor canım.

Bende var canım her gün tuvalete çıkamıyorum ve her gün karnım şiş kahvaltıyı etmemle birlikte akşam yatana kadar çok fena oluyor karnım

Bndede hic bi problem yok bnde duzenli cikiyorum hatta normaldende fazla cikiyorum

Evet canim ben öyle duydum . Gece bende artik rahat yatamaya basladim karnimda siskinlik oluyor yan yatsam bile karnima baski oluyormus gibi hissediyorum
Bn karnimin uzerine yatcamda birsey olcakmis gibi geliyo ztn oldum olsa yan yatarim bacagimin birini karnima dogru cekiyorum bacaklarimin arasina yorganida sıkıstırıyorum birazcik oyle rahat ediyorum

Kızlar biraz duygusalmi düşünüyorum sizin fikriniz ihtiyacım var.

Ben hamile olduğumu anneme söylediğimde " iyi hayırlı olsun dedi"
Bugün bizim gelin geldi hamileyim dedi. Öptü sarıldı ağladı. Çok zoruma gitti.
Geçenlerde onların çocuğu hastalandı hediye götürdüler çocuğuna. Benimki ameliyat oldu birsey almadılar. Her işinde ben hallederim yani çok şey var böyle gözüme batan seyler. Ben mi çok duygusalim?

Evlendiler evleneli gelini benden üstün görüyor birde ayrıcalık yapmam diyor. Babam öyle degil

Bende aynıyım. Çok kötü doktorum şu iç diyor birde yürüyüş iyi geliyormus

X