2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar merhaba. Ben bugün aşı olmaya gittim. Sonrasında bir de doktora görünelim dedik. Doktora gittik doktor bey detaylı zamanı gelmiş isterseniz şimdi yapalım dedi. Ben aslında iki hafta sonra düşünüyordum ve detaylıyı yaptık. Her şeye güzel dedi çok mutluydum tam kalkarken üst dudağını göremedim dedi haftaya tekrar çağırdı. Böyle bir şey duyan yaşayan var mı? Moralim çok çok bozuldu. Bir de hareketlensin diye muz yemiştim. Çok hareketli dedi. Acaba çok hareketli olması etkilemiş midir? 😢

Kızlar yarın tetanoz olacağım.Ama nedense korkuyorum.Oksapar kullanıyorum.Doktorum olabilirsin dedi ama yan etkisi falan var mı?Ateş falan yazıyor.Bebeğe zararı olur mu?Yaptıranlar herhangi ağrı ateş yaşadı mı?

Kızlar yarın tetanoz olacağım.Ama nedense korkuyorum.Oksapar kullanıyorum.Doktorum olabilirsin dedi ama yan etkisi falan var mı?Ateş falan yazıyor.Bebeğe zararı olur mu?Yaptıranlar herhangi ağrı ateş yaşadı mı?
Oksapar kullananlara genelde önermiyolar aslında

Kızlar merhaba. Ben bugün aşı olmaya gittim. Sonrasında bir de doktora görünelim dedik. Doktora gittik doktor bey detaylı zamanı gelmiş isterseniz şimdi yapalım dedi. Ben aslında iki hafta sonra düşünüyordum ve detaylıyı yaptık. Her şeye güzel dedi çok mutluydum tam kalkarken üst dudağını göremedim dedi haftaya tekrar çağırdı. Böyle bir şey duyan yaşayan var mı? Moralim çok çok bozuldu. Bir de hareketlensin diye muz yemiştim. Çok hareketli dedi. Acaba çok hareketli olması etkilemiş midir? 😢
Üzülme cnm. Doktorlardada yanılma oluyor. Hareketli olduğu için görmemisde ola bilir. Sen güzel düşün. Bol dua edelim.

Kizlaaaaarrr sonuç negatif 🤲 Allah hepinizden razı olsun 🤲 Dualarınıza benide kattiniz 🙏çok şükür temiz geldi
Şükür Allahim ne mutlu tabiki yazıyorum ama korkuyorum bazen tepki almaktan ama mutlaka bir çocuğu tanımadığın birine sadaka ver canım basının gözünün bebeğin adına olsun
Ee şimdi gel gelelim bu doktarlara tmm Allahim onlardan razı olsun ama bu arkadaşın stres korkusu hesabını kim verecek belki olabilir gibi cümlelerle insanları uzuyolar
Senin adına çok sevindim herkes hepimiz sağlıklı sihatli bebeklerimizi kucağıma alıp evlerimize gelelim evde varsa diğer çocuklarımızın başına gelelim ondan sonra ya Allah kerim inşallah

Cnm bn yaptırdım bnde oksapar kullanyom hicbir yan etkisi olmadi 2. Doz da martim 7simde olcam

İnşallah yoktur dualarımız senin için inşallah
Olmadı başka bir doktar git
Ben devlet hastanesi gittim detaylı için kendileri bakıp ropor verdiler o yüzden bilgim yok

İnşallah yoktur dualarımız senin için inşallah
Olmadı başka bir doktar git
Ben devlet hastanesi gittim detaylı için kendileri bakıp ropor verdiler o yüzden bilgim yok
biz şırnaktayız imkanlar da burada çok kısıtlı detaylı 15 dk sürdü. Ben de 24. Haftada doğum iznine çıkarsam Ankara’ya gideceğim belki orada doğru düzgün bilgi verirler 😕

Canım ben oldum kol ağrısı oldu bide ondanmı bilmiyorum iki günde hafif halsizlik vardı bende bebege bi yan etkisi yok canım

Haketli olmasından olabilir canım sen üzme kendini rabbim hepimizin evlatlarını korusun insallah

X