2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bu hareket olayı bize kafayı yedirmeden hayirlisiyla bi duzene girseydi ☺️
Aynen canım valla biraz da sabirsizim ben evham da eklenince iyice içim dişim endişe oldu🙈
Masalalh sizee bizde dun sutlac yemistik ondan sonra hareket etti cikolataya filan kanmadi vallaha vay vay zamane cocuklari bakalim daha neler gorecegiz
Sağolasın canım valla içim içimi yiyordu iki gündür ama doktor dedi düzenli hissedemezsin henüz diye. Bak sen şuna seninki de başlamış parmağında oynatmaya o değil tatlı yiye yiye şekerim çıkacak🤭

Aminn inş canım. Oğluma tuttuğum defterim var inş ona kendisi baba olacağı zaman vereceğim. Şimdi kızıma da başladım ona da anne olduğunda veririm 🥰
Çok ince bir düşünce gerçekten ben de bir iki karaliyorum ama çok düzensiz oldu belki bir defter alırım rabbim herkese nasip etsin🥰

Kizlar benim moralim bozuk ya bugun afedersiniz hava cok guzel diye esim piknige gidelim dedi gittik bir bayan vardi orada 20 haftalik gebe bende kadinda bir gobek var yemin ederim dogucak sandim ben onu bende gobek neden cikmadi 🤔

L Lavyer2012 canım ne kadar güzel yazmışsın ya Keşke ben de başlasam da yazsam harika bir ani olur.
M Mincir38 bak hele sen bizim tatlıcı prensese küçük şeylere kanmaz artik sütlacın tadını aldıysa annesi :)
1 1992Sevda canım belki kıyafetten belki kiloda belki de bünyeden dolayıdır benim de daha çok karnım yok bozma moralini

Kizlar benim moralim bozuk ya bugun afedersiniz hava cok guzel diye esim piknige gidelim dedi gittik bir bayan vardi orada 20 haftalik gebe bende kadinda bir gobek var yemin ederim dogucak sandim ben onu bende gobek neden cikmadi 🤔
Benim de karnım yeni yeni belli oluyor bence acele etmeyelim nasılsa kocaman olacak sonunda 🙈

Canım ben de 20.haftadayım daha son bir haftadır anca göbeğim büyümeye karar verdi :) Şu an tamamen yapışan bir şey giymezsem yine belli olmuyor kilo almışım da göbeğim çıkmış gibi yani herkeste farklı olurmuş merak etme :) Ayrıca son aylarda çok mutlu olucaz karnımız çok büyük olmadığı için :)

Yavrumu dünden beri hissedememistim kızlar hatta dün affedersiniz ama üç tane gofret yedim yine de tık yoktu bugün tarçınlı süte tepki verdi minik kuzum çok değişik bir his pıt pıt ediyor hala 🤭 bu arada gmz41 gmz41 ilaç çok iyi geldi canım rahatladim en azından gece uyuyabiliyorum kaç gündür Allah razı olsun 🙏🥰
Ne demek canım çok sevindim işe yaramasına bana da çok iyi geliyor :) Ayrıca benim oğlan da seninki gibi istediği tatlı olmayınca hareket etmiyor benimki de Nutellacı çıktı :)

L Lavyer2012 canım ne kadar güzel yazmışsın ya Keşke ben de başlasam da yazsam harika bir ani olur.
M Mincir38 bak hele sen bizim tatlıcı prensese küçük şeylere kanmaz artik sütlacın tadını aldıysa annesi :)
1 1992Sevda canım belki kıyafetten belki kiloda belki de bünyeden dolayıdır benim de daha çok karnım yok bozma moralini
Annemde diyor benim 7 ayi doldurunca cikiyordu seninde oyle olur diyor

Canım ben de 20.haftadayım daha son bir haftadır anca göbeğim büyümeye karar verdi :) Şu an tamamen yapışan bir şey giymezsem yine belli olmuyor kilo almışım da göbeğim çıkmış gibi yani herkeste farklı olurmuş merak etme :) Ayrıca son aylarda çok mutlu olucaz karnımız çok büyük olmadığı için :)
Oh o zaman rahatina bakariz canim 😅

Ayy sevsinler boyle moral bozuklugunaa gobegi olan zayiflara ozenir zayiflar gobekli olanlara hayat isde kiz bende 6 ayliklari gorunce hic gobekleri yok deprosyona giriyorum kendimi sisko kilolu olarakk ama sonra takmiyorum 🤣🤣

Kizlar normalde hamilelikte herkes daha çok yedigini söyler ya ben önceki kadar bile yesem nefes alacak yerim kalmiyo patliycak gibi oluyorum iç organlarimiz sıkıştı tabi haliyle bebege yer açmak için de sizdede boyle oluyo mu

Bence yaz canım yaa ilk başta 2 3 ayda bir yazmışım şimdi yılda bir ama olsun 🙈

Ne demek canım çok sevindim işe yaramasına bana da çok iyi geliyor :) Ayrıca benim oğlan da seninki gibi istediği tatlı olmayınca hareket etmiyor benimki de Nutellacı çıktı :)
Yesinler onları anneleri simdiden oluşmaya başladı damak tatları 🥰
Kizlar normalde hamilelikte herkes daha çok yedigini söyler ya ben önceki kadar bile yesem nefes alacak yerim kalmiyo patliycak gibi oluyorum iç organlarimiz sıkıştı tabi haliyle bebege yer açmak için de sizdede boyle oluyo mu
Ben de yiyorum karnım tam doyuyor ama gözüm doymuyor yemeye devam ediyorum sonra da karnim çok geriliyor sabah inik bir karın akşam hamile gibi eşim diyor ki işe giderken hamile değilsin akşamları gelince anlıyorum hamile olduğunu nasıl bir şey anlamadim çok garip 🙈

X