2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hadi bakalım bebisine tembihle muhakkak gostersin yarın kendini🙈 limona bayılırım tansiyondan dolayı ailecek kankayiz kasayla alırdık annemlerde şimdi o kadar almıyoruz iki kişiyiz ama suyuma bol bol katarim🍋🍋🍋🍋
Eskiden limon yiyen insanın yanında yüzüm eksirdi şimdi ise ben tuzluyup yiyorum

Kız inşallah gösterir. Şimdikiler tembihlemeye gelmiyor.
Bu arada fazla folik asit icmen sorun olmaz. Korkma. Fazlasını atıyor bedenin

Eskiden limon yiyen insanın yanında yüzüm eksirdi şimdi ise ben tuzluyup yiyorum

Kız inşallah gösterir. Şimdikiler tembihlemeye gelmiyor.
Bu arada fazla folik asit icmen sorun olmaz. Korkma. Fazlasını atıyor bedenin
Ben de sodaya falan sıkıyorum sonra o içindeki damarlarını falan isira isira yiyorum eksi şeylere bayılıyorum ama tatlı da çok canım çekiyor bu ara karışık gidiyoruz iştah tavan 🤭 sağlıklı olsunlar işin şakası tabiki ama insan merak ediyor ister istemez geç olsun güç olmasın 🙏 sağolasın canım bakalım bir şey olmaz bence de 🙏

Benim 2. İki gündür minik minik hissediyorum oysaki doktor geçen hafta için artık hissedersin demişti ama hala hareket gibi değil çok hafif. İlk bebekse hissetmemen çok normal bence 24 e kadar okumuştum bende hissedilmeye bilir diye
Bilemedim ki.ilk gebelik evet.sanirim cuma günü doktora gidicem

Ben de sodaya falan sıkıyorum sonra o içindeki damarlarını falan isira isira yiyorum eksi şeylere bayılıyorum ama tatlı da çok canım çekiyor bu ara karışık gidiyoruz iştah tavan 🤭 sağlıklı olsunlar işin şakası tabiki ama insan merak ediyor ister istemez geç olsun güç olmasın 🙏 sağolasın canım bakalım bir şey olmaz bence de 🙏
Eskiden tatlıyı severdim şimdi ise yemiyorum.
Eksiye şaşırıyorum walla hiç tahmin etmezdim.

Yarin göreceğiz cnm. Göstertmese yemek vermem 😂😂😂

Gunaydin canimm hadi hayirlisi insalalhhh guzel.haberlerini bekliyoruzz

Günaydın canım. Hayırlı haberlerle gel inşallah 🥰 benim içimden kız geçiyor ☺️

Günaydın canım Allah işini rast getirsin güzel haberler getir bize🤲🥰

Sağol kızlar inşallah.
Şimdiden çok heyecanlıyım 4 haftayi geçti görmeyeli. Bakalım gösterecekmi yoksa yine inat mı edecek.

Ailede kız var hep o yüzden bende kız diye tahmin ediyorum. Rüyalarım doğru çıkarsa da (kız görüyorum hep, tersi olur derler) tesi.

Sağol kızlar inşallah.
Şimdiden çok heyecanlıyım 4 haftayi geçti görmeyeli. Bakalım gösterecekmi yoksa yine inat mı edecek.

Ailede kız var hep o yüzden bende kız diye tahmin ediyorum. Rüyalarım doğru çıkarsa da (kız görüyorum hep, tersi olur derler) tesi.
Ben de rüyalarımda hep erkek görüyordum ama tam tersi çıktı kızım olacak 🤣 bu sefer gösterir inşallah 🙏

Ben de rüyalarımda hep erkek görüyordum ama tam tersi çıktı kızım olacak 🤣 bu sefer gösterir inşallah 🙏
Rüyamda üç defa gördüm kız. Bilemicem inatçı çıktı göstertmiyor 🙈
Gunaydinlar ben bugun dayanamayip.doktora gittim cok sukur KIZIM Olacagi kesinkestti ASYAM geliyor insallah boyu 20 cm kilosu 320 gr desi masallah 🙏🙏 hersey coo guzelmis
Hadi cnm hayırlı olsun. Maşallah prenses Asya göstermiş.
Ne güzel ya tr de istediğin zmn doktora gide biliyorsun Burda öyle birsey yok

Günaydın kızlar ve bebisleri 🌸 Çalışıyorum uzun zamandır giremedim Haftaya da uzaktan çalışma bitiyormus😞 2 gündür çok fena başm ağrıyor geçmedi gebelikte kullanabildigmz ağrı kesici hangisiydi? Kullanan var mı aranızda?

Kızlar beşik konusunda ne düşünüyorsunuz almak için erken biliyorum ama araştırıyorum suanlik. Ben bebeği sallama taraftarı değilim alıştırmak istemiyorum ama çoğu beşik sallanan türden. Bebek karyolası mi alsam acaba ikeadan. fikirlerinizi tecrübelerinizi bekliyorum 🤗

Gunaydinlar ben bugun dayanamayip.doktora gittim cok sukur KIZIM Olacagi kesinkestti ASYAM geliyor insallah boyu 20 cm kilosu 320 gr desi masallah 🙏🙏 hersey coo guzelmis
Gozun aydın canım maşallah prensese 😍 ismi de hazır ohh Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🤲🌸

Günaydın kızlar ve bebisleri 🌸 Çalışıyorum uzun zamandır giremedim Haftaya da uzaktan çalışma bitiyormus😞 2 gündür çok fena başm ağrıyor geçmedi gebelikte kullanabildigmz ağrı kesici hangisiydi? Kullanan var mı aranızda?
Geçmiş olsun canim parol diye biliyorum doktorum öyle söylemişti kullananlar da oldu grupta 🙏

Kolay gelsin biz hic uzaktan calismadik allahtan mesai saatlerimiz 10.00 16.00 arasi cok sukur okadar yorulmuyoruz Parol kullaniyoruz birde migren tasi var o coo iyi geliyorr ben ondan kullaniyorum

Canım ben de çok az hissetmeye başladım doktorum da normal dedi 24e kadar yolu var demiştim ama bu hafta kıpırdadi. Hareket ediyorlsr ama biz hissetmiyoruz 300 Gr şeyin tekmesinden nolacak :) içini ferah tut 🙏
Benimki 17.haftadan beri durmuyor Bayaa Bayaa hissettiriyor ya 300 gr şeyin tekmesinden ne olcak diyosun ya tekmelediğinde kalıyorum bazen şaşkın Bi şekilde 😂 herkesin bünyesine göre değişen Bi durum tabi vücut yapısıyla cok ilgili bişey bence

Rüyamda üç defa gördüm kız. Bilemicem inatçı çıktı göstertmiyor 🙈

Hadi cnm hayırlı olsun. Maşallah prenses Asya göstermiş.
Ne güzel ya tr de istediğin zmn doktora gide biliyorsun Burda öyle birsey yok
Evet canim cok sukur ben ozele gidiyorum fakulteye gidiyorum sehir hastanesine gidiyorum ben baya abarttim sanirimm 😂😂🤣🤣
Gozun aydın canım maşallah prensese 😍 ismi de hazır ohh Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🤲🌸

Geçmiş olsun canim parol diye biliyorum doktorum öyle söylemişti kullananlar da oldu grupta 🙏
Evet canim esim koydi asya diyor ben biraz daha anlamli birsey olsun diyorim ama isim bulamiyoruz yani sicak gelmiyor isimler ne bilem takildik kaldik asyaya 😊

X