2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar bize korona aşısı geldi. Doktor yaptırmak daha iyi demişti şimdi sordum sen bilirsin gebelerdeki etkilerini bilmiyoruz dedi. Siz ne düşünüyorsunuz aşı konusunda? Gelse olur musunuz? Sizin doktorlarınız ne düşünüyor?

Kizlar bize korona aşısı geldi. Doktor yaptırmak daha iyi demişti şimdi sordum sen bilirsin gebelerdeki etkilerini bilmiyoruz dedi. Siz ne düşünüyorsunuz aşı konusunda? Gelse olur musunuz? Sizin doktorlarınız ne düşünüyor?
Ben gebeyken ve emzirirken olmayı düşünmüyorum canım ama onun dışında normal durumda olsam olurdum. Ama bu tamamen senin kararın iyi bir araştırma yapmalısın

Kizlar dr bugun bana ayrintili bakti sag bobrekte biraz buyume var çok önemli gorunmuyo ama yine de perinatolojiye yönlendirdi cigerde de su fazlaligimi ne var gibi dedi benden önceki kiza da suyun fazla dedi yatis verdi ayyyh . Erkek bebeklerde çok goruluyomus duzelir ins 🙏 hepimiz saglikla kucagimiza alalim ins 🙏

Kizlar dr bugun bana ayrintili bakti sag bobrekte biraz buyume var çok önemli gorunmuyo ama yine de perinatolojiye yönlendirdi cigerde de su fazlaligimi ne var gibi dedi benden önceki kiza da suyun fazla dedi yatis verdi ayyyh . Erkek bebeklerde çok goruluyomus duzelir ins 🙏 hepimiz saglikla kucagimiza alalim ins 🙏
Canım düzelir inşallah istersen ayrıntılı perinatologa da baktır ama insallah büyük bir sıkıntı değil-dir

Yazarım canım gidebilirsem. Kızım çok üzülür erkek çıkarsa hep kız istiyordu çünkü. Nene bi de alzhmir hastası. Belki başkasıyla karıştırdı beni bilmiyorum. Rabbim bilir doğrusunu. Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşallah.
Amin inşallah canım hepimizin düşüncesi o yönde zaten sağlıklı bizlere hayırlı bir evlat olması.yoksa kız yada erkek hiç farketmez can benim canım sonuçta.onların bi saçının teline kurban oluruz

Etkisi bilinmiyor simdilik yaptirmamak daha iyi gibi bence .

Benim doktorum pek sıcak bakmıyor aşıya o yüzden yaptırmayı düşünmüyorum canım uzaktan eğitim de olduğu için evdeyim genellikle inşallah bebiş doğduktan sonra yaptırırım☺️

Çok önemli değil dediyse öyledir canım Rabbim yavrunu sağlıkla büyütsün kucağına aldırsın inşallah 🙏 Ben de pztsi gireceğim yüreğim ağzımda sürekli düşünmekten inşallah hepimizinki güzel çıkar,🤲🤲

Amin inşallah canım hepimizin düşüncesi o yönde zaten sağlıklı bizlere hayırlı bir evlat olması.yoksa kız yada erkek hiç farketmez can benim canım sonuçta.onların bi saçının teline kurban oluruz
Aynen öyle canım Rabbimize ne kadar şükretsek az bize bu güzel duyguyu yaşattığı için sonsuz şükürler olsun

Burda bir kaç kez yazmıştım. Aşı diye birsey yok. Yani hamilelik süreci hiç bir aşı yapılmıyor. Korona kesinlikle yapmiyorlar
Bak tir istersen için rahatlar. Ama önemli birsey olacağını sanmıyorum. Doktorlar bazen psikolojimizi anlamıyor.

Ben olmayacağım canım okul açılacak iki maskeyle gideceğim bir kaç hafta sonra zaten 24.haftam geliyor sen zaten raporluydun evde korunaklisin bence 🙏 Hamilelere önermiyorlar

Etkileri bilinmediği için ben yaptirmam yine de senin tercihin araştır iyice canım

Ben olmayacağım canım okul açılacak iki maskeyle gideceğim bir kaç hafta sonra zaten 24.haftam geliyor sen zaten raporluydun evde korunaklisin bence 🙏 Hamilelere önermiyorlar
Siz de 24. Hafta da idari izne mi ayrılacaksınız? Ben de öğretmenim şimdiden bilgi mi versem diyorum yerimize öğretmen ayarlar

Güle güle kullan. Ben bunu farkettim neden tr dekiler park yatak alıyor? Yani taşına biliyor mu diye aldın sen?
Hem taşınabilir olması avantaj evin içinde de odadan odaya yanında gezdirebilirsin. Hem de sonrasında oyun parkı olarak kullanılıyor içine oyuncakları koy cocugu koy düşme tehlikesi vesaire yok sen de o arada işini halledebilirsin yemeğini yaparsın gözün arkada kalmaz. Yani ben bu nedenlerle aldım. Zaten oda yapacagımda ikeadan yeni aldıgım bir yatak vardı divan tarzı, büyüdüğünde onu kullanıcaz sadece önüne bariyer alıcam o kadar

Hiç sorma çok hızlı geçti inşallah bundan sonrası da öyle geçsin 🥰

Park yatağın tipini beğenmiyorum o yüzden hiç ona bakmıyorum yerimiz var sürekli seyahat etmeyeceğiz kalıcı olsun bir tane olsun istiyorum ama anne yani kenarı açılanlar var onlar da çok hoşuma gitti bir de ikeanin karyola tiplileri hoşuma gitti bakalım araştırmalar devam ediyor :)

Gozun aydın canım maşallah bebisine 🧿😍

Ben beceremedim galiba açmayı ya 🙈 Neyse ugrastirdim seni çok sağol kusura bakma canım🙏

Güle güle kullan canım🤗Ahşap anne yani düşünüyorum ben de bakalım:)

Nolursa olsun sağlıklı akıllı bir bebek olsun inşallah hiç bir şey geciremedim içimden ama inşallah senin gönlünden geçen olsun canım 😍

Ben bile şok oldum şuan aile ne yapmıştır 🙈

Yoktur yoktur canım amin inşallah sağlıkla büyüsün serpilsinler bebislerimiz 🤲
Insallah canim

S
Maşallah seninki güçlü olacak demek ki benim kibarimm minnak minnak vuruyor şuan 😍

Ben çok beğendim bence harika bir işim 😍

Sallamak kötü diye biliyorum canım aynen çok sağol 🙏 ama resim açılmıyor

Aynen ben de öyle düşündüm sallanan alırsam kesin saklarım okudum hep sallamayın diyorlar ama bütün beşikler de sallanıyor en iyisi karyola falan 🙈

Hemen bakayım canım bir kaç tane favladim bekliyorum 🙏
Sanki bizim seninle tarihlerimiz aynı gibiydi diye hatırlıyorum ama ultrasonda öne mi çekti tarihi doktorun?

X