2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bak işte illa ki uzanmışın yorulmuşundur. Ben de o gün işte çok yorulmuştum sonra oğlumu almaya kv ye gittim o da hamur yoğurmuş mecbur ona da yardım ettim eğil kalk 2 saat falan hamurla uğraştık derken sonra 1 damla kan geldi
Iste demek yormamak gerek kendimizi kolay geliyor nazda yapamiyom ki hersey yapilsin onume gelsin 😅kiz kardesim 6 ay yatti annemde nazlandi yemegi onune geldi dusun

Kız daha yaparız ne olacak. Geniş aile oluruz 😉

Amin inşallah. Allahim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Zor bir süreç... Bende boş gebelik geçirmiştim. 2.5 sene tedaviden sonra... Cooook zordu.
Yaşarsınız inşallah ya. Benim ikiside inatciydi hala öyleler.... Bu daha beter. Bu bebisler ilerde beni yerler yaaa 😂😂😂
Amin inşallah çok zor bir süreç ama hayırlısı böyleymiş Allah yardımcınız olsun😂😂 ben de inşallah babasına çekmez diye dua ediyorum çünkü bizim de babamız çok inat 😱😱

Bide antibiyotik olarak ne kullandın günde kaç kez
Ben bı antibiyotik kullandım ama yarıda kestim şimdi yine agrinca tekrar devam edin dedim doktara gidene kadar
Amoglavindi canım 5 gün boyunca günde 1 tane içtim kadındoğum doktorumda hamilelikte kullanılabilen antibiyotik demişti onay vermişti eğer dişçi randevusu sıkıntıysa diş hastanesi varsa oranın acikinede gidip o kağıdı alabilirsin

Belki bi uyumayan vardır benim gibi kızlar kolum agryr yel girmiş gibi ama uyutmyor o derece agryr sabah dr gitsem ne druna gitcem onu da bilemiyorum bi fikir verin neden oldu bilmyrm

Belki bi uyumayan vardır benim gibi kızlar kolum agryr yel girmiş gibi ama uyutmyor o derece agryr sabah dr gitsem ne druna gitcem onu da bilemiyorum bi fikir verin neden oldu bilmyrm
Kıyamam çok geçmiş olsun canım ne iyi gelir bileniyorum biraz masaj yapmayı dene zeytinyağı vs varsa evde benimde diş nöbetlerim başladı yine sabahlamaya devam ederim artık allah acil şifa versin bu saatte kimin ne ağrısı varsa inşallah☹️

Amoglavindi canım 5 gün boyunca günde 1 tane içtim kadındoğum doktorumda hamilelikte kullanılabilen antibiyotik demişti onay vermişti eğer dişçi randevusu sıkıntıysa diş hastanesi varsa oranın acikinede gidip o kağıdı alabilirsin
Ay çok saol canım var yakın bana da gidip kağıt alim sonrası Allahim kerim çok saol

Bel agrim is yapinca oluyor canim zaten bugun biraz cam filan sildim bir daha yok yapmam
Canım geçmiş olsun nasıl oldun daha gelmemiştir inşallah böyle yapma boşver işler kalsın sonra yapılır Allah korusun dikkat et kendine 🙏
Merhabalar bebek kilolarınız nedir arkadaslar bizim bugün detaylı usg miz vardı 20+1 haftalık 343 gr olmusuz❤️
Maşallah canım hemen hemen hepimizin aynı 20+5te 330 Gr dedi doktorumuz ama sata göre 19+3 🙂

Kıyamam çok geçmiş olsun canım ne iyi gelir bileniyorum biraz masaj yapmayı dene zeytinyağı vs varsa evde benimde diş nöbetlerim başladı yine sabahlamaya devam ederim artık allah acil şifa versin bu saatte kimin ne ağrısı varsa inşallah☹️
Hâlâ agryr napacami şaşırdım iyice sana da çok geçmiş olsun canm

X