2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın kızlar 4 buçuk ayın sonunda iştahım açılmaya karar verdi benim de 😄 2-3 gündür deli gibi açım sanki ya 2 saatte bir acıkıyorum dün tam 5 öğün yemek yedim 🤦 Daha önce böyle olmadığı hatta bana zorla yemek ye dedikleri için etrafımdakiler de çok şaşırıyor tabi 😄

Belki bi uyumayan vardır benim gibi kızlar kolum agryr yel girmiş gibi ama uyutmyor o derece agryr sabah dr gitsem ne druna gitcem onu da bilemiyorum bi fikir verin neden oldu bilmyrm
Üst kısmın mı eline vursn bi ağrı uyusukluk mu canım? Hamilelikte carpal tünel sendromu cok görülüyor o olabilir

Günaydın hanımlar :) 2 hafta önce kan vermiştim 4 lu icin hala çıkmadı ya normal mi

Kızlarbana sağlık ocağından devid3 verdiler günde 10 damla dedi ama açmı tokmu suyamı damlatcam yoksa kaşığa damlatıptamı içcem sormak aklıma gelmedi kullanan varmı

Bende anadolu hastanesine gidiyorum da fümeral ince doktorum eyer sende silivride oturuyorsan iyimi dicektim teşekkür ederim ☺️
Fümerel Hanım harika bir doktor, tavsiye ederim. Sadece ben değil, eltim, yakın arkadaşlarım hepsi ona gidiyor. Herkes çok memnun. İnternet yorumlarıda çok iyi zaten. Relax sakin ilgili bir kadın. Maşallah :KK71::KK71::KK71:

Günaydın kızlar 4 buçuk ayın sonunda iştahım açılmaya karar verdi benim de 😄 2-3 gündür deli gibi açım sanki ya 2 saatte bir acıkıyorum dün tam 5 öğün yemek yedim 🤦 Daha önce böyle olmadığı hatta bana zorla yemek ye dedikleri için etrafımdakiler de çok şaşırıyor tabi 😄
Ohh şifa olsun ben de bir kilo daha almışım ayı yavrusu gibi olucam kesin🙈

Günaydın hanımlar :) 2 hafta önce kan vermiştim 4 lu icin hala çıkmadı ya normal mi
Normal canım devletteyse benim de 15 günü bulmuştu:)
Kızlarbana sağlık ocağından devid3 verdiler günde 10 damla dedi ama açmı tokmu suyamı damlatcam yoksa kaşığa damlatıptamı içcem sormak aklıma gelmedi kullanan varmı
Ben suya damlatiyorum canım bazen de ekmeğe damlatiyorum sana kalmış :)

Ben onceden kullandim onu kahvaltiyla birlikte yedim canim ekmege damlatip veya sadece kasiga damlatip ictim suya damlatinca kalıyor du biraz

Hanimlar ilk defa peceteye gelen hafif kahve bir akinti oldu sizdede oldu mu
Doktordan geldim canım bende de ilk defa pembemsi Bi leke oldu hemen doktoruma yazdım bu haftalarda Bi bulgu Oluşturmaz yeni baktık zaten sıkıntı olmaz dedi bana

X