2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayyyyy heemmeen atıyorummm ♥️😅

Yerim ben bu cicileri yaaa. Maşallah hepsi çok güzeller. Güle güle giyinir cnm.
BIM den mi aldın, bugün bebek eşyaları geliyordu ( tr de olmadığım halde takip ediyorum) 🙈😂
Ay benimki de inşallah bana çeker biraz safımdır ama babamız çok inatçı ve kindardır o yüzden bana çeksin
Allahim gönlüne göre versin cnm. İla birseyi çekecek babasına. İnşallah iyi şeylerini alır babadan 🙈

Yerim ben bu cicileri yaaa. Maşallah hepsi çok güzeller. Güle güle giyinir cnm.
BIM den mi aldın, bugün bebek eşyaları geliyordu ( tr de olmadığım halde takip ediyorum) 🙈😂

Allahim gönlüne göre versin cnm. İla birseyi çekecek babasına. İnşallah iyi şeylerini alır babadan 🙈
Evett bimden aldım ama bu kadar kaliteli beklemiyordum açıkcası dedim gider bakarım beğenmesem almam dedim ama bayıldımm 😍inşallah güzel güzel kullanmakta nasip olur ♥️Hepimize

Bende senin gibiyim herşeye atiliyorum

Büyük kızım bana küçük kizim babaya benziyor... Nasılda denk getirmiştim degilmi 😂

Maşallah bende dün gittim 18+6 haftalık 304 gr dik 🥰

Magnezyum aliyormusun. Benimde bacağım çok kötü oluyordu hamileligimde...

Hahaha bu iştah devam edecek cnm. Ben emzirirkenede öyleydim

Maşallah gülle gülle giyinir cnm. Resim isteriz 🥰

Kız oğlusun gülüyor maşallah subhanallah. Bu neyin gülüşü acaba. Sizi gördüm sevindim gülüşümü... Yoksa alaycı gülücüklermiiiii (ebe yapar gibi). İyi denk getirmiş doktorun. Böyle birsey yok burda bende tr ye gelmek istiyorum 🙈
Canım çok acıkmıştım hadi pozumu vereyim de git yemek ye pozu bence o😂 çok güzel yakaladı gerçekten 🤗 eller ağızda açlıktan çocugumun

Bebeğiniz hareketlerini ilk ne zaman hissetmeye başladınız?
Herkesin karın yapısı hissetme durumu farklı oluyor canım 20-24. Haftaya kadar yolu zamanı var diyor doktorlar. Hissedemediysen ama her şey yolundaysa kendini bunaltma bence.
Ben de 16-17 de hissettim ama 12 de hissettim diyen de var, yanılma payı da çok yüksek.

Doğum ile ilgili hiç konuşmadık sadece temmuz ayı diye notuna ekledi telefonuna onun dışında bir şey demedi ama kız olduğu için 36dan sonra sabah akşam derler
Benim sat ı değiştirdi doktor bir hafta öne çekti doğum erken olur dedi bakalım. bende Haziran sonu temmuz başi gelir diye düşünüyorum 38 gibi

Evett bimden aldım ama bu kadar kaliteli beklemiyordum açıkcası dedim gider bakarım beğenmesem almam dedim ama bayıldımm 😍inşallah güzel güzel kullanmakta nasip olur ♥️Hepimize
Ben de kendim gidemedim annem gitti sadece müslinlerden al demiştim ama ne var ne yok almış🙈 dediğiniz gibi kaliteliyse güle güle kullanalım hepimiz🥰

X