2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ya da bunlardan mı düşünsem yoksa kendi kendine sallanan besiklerden mi? .. evi gereksiz eşyalar ile doldurmak istemiyorum. Yan yana sallanmak mi iyi öne arkaya doğru mu?
Kırmızı olan modeli kardeşim kullandı iki çocuk büyüttü çok memnun banada al diyor 8 9 aya kadar güvenli sonra kontrollü uyanınca atmasin kendini diye

İkinci bir doktora daha git. Üzülme sakın. Böyle diyip sapa sağlam bebisler oluyor. Yani yanılta biliyor böyle testler, detaylı ultrason.

Emmek neden istiyor biliyormusun cnm? Çünkü çok emerse bebislerin karnı ağrıyor ve tekrar memeyi verince susuyorlar. Onun ayarrinida tutturmak kolay değil. Pusetin içine yatırıp sağ sola sallayınca susuyor kolik bebekler.
Bende gece yarılarına kadar susturamamistim ve ebe önermişti ve gerçekten işe yaratmıştı.
Eki Görüntüle 2792471

Yada buda çok işe yaratmıştı bendeEki Görüntüle 2792474
Resimler açılmıyor önerilerinizi uygulicam insallah gerekte kalmaz ama kulağıma küpe olsun :)

Benim kolik de neredeyse 6 sürdü 😅🤦 yalniz kalmak çok zor gerçekten.hele lohusalıkta.. destek istiyor insan. Ama olumlu bi tarafı da var. Karisanin edenin yok. O konuda iyi bi bakıma.
Bizim o ilk zamanlar çile gibiydi resmen. Eşim o kadar çok etkilenmişki bu ilk dönemlerden. Senelerce 2. Yi düşünmedi.. bi türlü ikna edemedim.. 9 yılın sonunda kıyamadı çocuğa. Kardeş diye tutturunca. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Bebek kokusunu çok özledim 🥰
Ooo 9 yil gercekten cok uzun 😃😃😃 ama
Olsun simdi size cok guzel eglence olur. Benim esim de istemiyordu ama 33 yasindayim ben kizimiz da 3 yasinda benim fazla vaktim yok kardes istiyorsak yapmaliyiz diye zor ikna ettim 😃 insaallah saglikla sihhatle gelsinler de gerisi olacak elbet bir sekilde ne de olsa tecrubeliyiz artik. Hem ne demisler tirnagin varsa basini kasiyacaksin kimseden fayda yok

Benimki hep öyle canım tekme attıgı yer sabit diyebilirim sol altta 2 haftadır falan hep tekmeleri ayagı asagıda ama hani cok mu asagıda diyorum ne bilim daha önce bu haftalara gelen gebeliğim yok cünkü
Bebeğin solda cinsiyeti ne acaba ben hala öğrenemedim cinsiyeti ama hani diyolar sağdaysa erkek soldaysa kız diye doğru mu acaba 😃

Güüüünnnaaydınnn 🥰çok şükür biz iyi uyandık inşallah sizde iyisinizdir 🖤 bu gün burda hava mis mis kahvaltıdan sonra bebişimle yürüyüşe çıkıcaz ♥️

Günaydın kızlar hepinize iyi haftalar 🥰
haftaya tetanoz aşısı için çağırdı sağlık ocağı sizler oldunuz mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Günaydın kızlar hepinize iyi haftalar 🥰
haftaya tetanoz aşısı için çağırdı sağlık ocağı sizler oldunuz mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Günaydın ikinciyi oldum cuma günü çok rahatım ilkinde ertesi gün ağrı olmaya başladı bu sefer ağrımadı 5 e tamamlicaz temmuzda üçüncüsü ömür boyu olmazmışım ozaman dr olmanızı istiyorsa olun

Bebeğin solda cinsiyeti ne acaba ben hala öğrenemedim cinsiyeti ama hani diyolar sağdaysa erkek soldaysa kız diye doğru mu acaba 😃
Benim sagda ama benim kizim olacakk tezi curuttumm 😂🤣🤣 birde hatirlarmisiniz dakikada kalp.atisi olayi vardi 140 altiysa erkek ustuyse kizdi sanirim benimki 120 idi bak o tezide cururttumm 🤣🤣🤣

Günaydın kızlar🥰 dün ilk defa tamsiyonum 14-8 oldu normalde 10-6 falandı cok kötü oldum bsyılcak gibi umarım daha yükselmez 20 li haftalar riskli cünkü😢

X