2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın ikinciyi oldum cuma günü çok rahatım ilkinde ertesi gün ağrı olmaya başladı bu sefer ağrımadı 5 e tamamlicaz temmuzda üçüncüsü ömür boyu olmazmışım ozaman dr olmanızı istiyorsa olun
iki doz sanıyordum 3 doz mu oluyor teşekkür ederim yorum için 😊

Günaydın kızlar hepinize iyi haftalar 🥰
haftaya tetanoz aşısı için çağırdı sağlık ocağı sizler oldunuz mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?
günaydın canım benimde perşembeydi ilk doz ebeyi aradım aşı kalmadı dedi bugün yarın arayacağım ona göre bende olucam bu hafta inşallah etki etmez çok

Gerçekten memorial de odayı gördüm, bir de doğum paketi konuşurken öyle bir muamele gordu m ki resmen değmez dedim. Gülcan hanımla görüştüm içime de sindi aradaki paraya çocuğumun eşyalarının çoğunu alirim diye düşündüm. Acıbadem standart paket 9 bin olmuş diye duymuştum ben de arkadasimdan
Canım yeni geldik hastaneyle konuştuk odaları gezdik fiyat artışı yapmamışlar. Standart 7 bin vip 9.500 king suit 12 bin tl.

Günaydın kızlar ve bebisleri 🌸 Çalışıyorum uzun zamandır giremedim Haftaya da uzaktan çalışma bitiyormus😞 2 gündür çok fena başm ağrıyor geçmedi gebelikte kullanabildigmz ağrı kesici hangisiydi? Kullanan var mı aranızda?
canım naptın içtin mi ilaç geçtimi baş ağrın .bende geçen perşembeden beri aynı sorunu yaşıyprum bugün yine kötü bi şekilde uyandım nolucak bu baş ağrısı yaa .bende parol içtim dayanamadım şimdiye kadar 2 kere içtim sanırım

Günaydın kızlar hepinize iyi haftalar 🥰
haftaya tetanoz aşısı için çağırdı sağlık ocağı sizler oldunuz mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Beni iki hafta sonrasına çağırdılar canım ama önce doktoruma soracağım eğer ol derse gidip yaptıracağım

Benim sagda ama benim kizim olacakk tezi curuttumm 😂🤣🤣 birde hatirlarmisiniz dakikada kalp.atisi olayi vardi 140 altiysa erkek ustuyse kizdi sanirim benimki 120 idi bak o tezide cururttumm 🤣🤣🤣
Ay doktor kontrolüme daha iki hafta var kendimi öyle şeylerle teselli ediyorum yine olmadı 🤣🤣en iyisi ben bekliyim artık🤷‍♀️

Bebegim sagda canım basta suanda kafssı falan gene sagda tekmeleri solda erkek bebegimde🥰
Benimde sağda tekmesi falan göbek deliğimin altında deyişiyor bi sağ kasıkta bi sol tarafta ama cinsiyeti bilmiyorum daha 😅inşallah 2 hafta sonra öğrenirim artık🥺

canım benimde solda ve erkek
Evet deyişiyor demmeki en iyisi doktoru bekliyim 2 haftam var daha inşallah öğrenirim cinsiyeti 🤷‍♀️🤣kendimi böyle şeylere avutuyordum ama yok anam herkeste farklı o yüzden beklemek en iyisi🥰

Evet deyişiyor demmeki en iyisi doktoru bekliyim 2 haftam var daha inşallah öğrenirim cinsiyeti 🤷‍♀️🤣kendimi böyle şeylere avutuyordum ama yok anam herkeste farklı o yüzden beklemek en iyisi🥰
evet canım değişiyor hayırlısı ile öğrenirsin inşallah kaçıncı haftadasın

canım naptın içtin mi ilaç geçtimi baş ağrın .bende geçen perşembeden beri aynı sorunu yaşıyprum bugün yine kötü bi şekilde uyandım nolucak bu baş ağrısı yaa .bende parol içtim dayanamadım şimdiye kadar 2 kere içtim sanırım
yok kuzum icmeden geçti eşarp gibi bisiyle sarılı gezdim baya bı çok geçmiş olsun sar kafanı ve kulaklarına dikkat et beresiz çıkma başımızı üşütüyoruz sanırım

Resimler açılmıyor önerilerinizi uygulicam insallah gerekte kalmaz ama kulağıma küpe olsun :)
Özelden yolicam cnm sana resimleri Burda açılmıyor.
Benim gibi uyuyamayan var mı aranaızda? Günlük 4 5 saat ancak uyuyabiliyorum 😞
Bende uyanıyorum. Gıcık oluyorum her tarafım kaşınıyor...
AY meraktan bi haller oldu bana inşallah öğrenirim artık yaa 😩 2 haftam var daha benimde sağda 😍
Bende öğrenemedim daha cnm. Hep arkası dönük, kız diye tahmin ediyorum artık.

Canım yeni geldik hastaneyle konuştuk odaları gezdik fiyat artışı yapmamışlar. Standart 7 bin vip 9.500 king suit 12 bin tl.
Kuzum sen geçen seneden gidiyorsun ya acaba ondan mi artış olmadi bu sene 9 demişler Mustafa Taş ta doğum yapacak.

yok kuzum icmeden geçti eşarp gibi bisiyle sarılı gezdim baya bı çok geçmiş olsun sar kafanı ve kulaklarına dikkat et beresiz çıkma başımızı üşütüyoruz sanırım
evet olabilir canım bende duş alıp alıp çıkıyorum belki o yüzden :KK43:

X