2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ooo 9 yil gercekten cok uzun 😃😃😃 ama
Olsun simdi size cok guzel eglence olur. Benim esim de istemiyordu ama 33 yasindayim ben kizimiz da 3 yasinda benim fazla vaktim yok kardes istiyorsak yapmaliyiz diye zor ikna ettim 😃 insaallah saglikla sihhatle gelsinler de gerisi olacak elbet bir sekilde ne de olsa tecrubeliyiz artik. Hem ne demisler tirnagin varsa basini kasiyacaksin kimseden fayda yok
Aynen öyle. Kendi yagimizda kavrulacaz işte. Yapacak bişey yok 🤷Aynı yaştayiz bu arada :) 3. Çocuğu da isterdim bana kalsaydi ama hem geciktik hem de kazayla olmadığı sürece asla istemez eşim de 🤭🤭

Bebeğin solda cinsiyeti ne acaba ben hala öğrenemedim cinsiyeti ama hani diyolar sağdaysa erkek soldaysa kız diye doğru mu acaba 😃
İlk haftalarda solda başladı. Hep oraya bakti dr ultrasonla. 12. Haftada kız dedi doktor. Sonra 16. Haftada gobegimin altina sağa baktı başka doktor. Yerleşince sağ tarafa geçmiş demekki. Ne kızı bildiğin erkek bu dedi 😅

Günaydın kızlar hepinize iyi haftalar 🥰
haftaya tetanoz aşısı için çağırdı sağlık ocağı sizler oldunuz mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Günaydın 😊 beni çağıran eden olmadı. Ben de olmayı hiç istemiyorum. Zararlı olduğunu duydukça soğudum.. sağlık ocağı da çok önemli olduğunu düşünmüyor demekki çağırma zahmetinde bile bulunmuyorlar diye düşündüm 😁

Aynen öyle. Kendi yagimizda kavrulacaz işte. Yapacak bişey yok 🤷Aynı yaştayiz bu arada :) 3. Çocuğu da isterdim bana kalsaydi ama hem geciktik hem de kazayla olmadığı sürece asla istemez eşim de 🤭🤭
Ben 30 yaşında daha birinciyi doğuracağım inşallah 🤣 ikinciyi de yapabileyim diye erkene çektim tarihi yoksa anca 35imde düşünürdüm🙈sen üçüncüyü rahat rahat yaparsın😅

Canım senin idrar kültürü sonucun noldu
Candida albicans üredi yazıyor kültür sonucumda canım, enfeksiyon degil de mantar varmis sanırım çarşamba doktor kontrolüm var onu bekliyorum. Kasığımda ağrım oluyodu o yüzden istemiştim tahlil ama agrı da geçti bu mantar olayi da tesadufen çıkmış oldu yoksa kaşıntı falan hiç şikayetim de yok 🤔 biraz araştırdım da hamilelerde sıkça oluyormuş mantar tehlikeli değilmiş agrı da yapmazmış krem falan veriliyormuş tedaviye genelde

Yaşında ne varmış cnm. Bende 45-50 diceksin sandım 🙈nickine hiç bakmadım 😂
Benim ücüncü cnm o yüzden takma bir sene sonra hemen birtane daha yap.,tabi esin ve istiyorsaniz.
:KK70: malesef canım. hele bu da oğlan olduğu için, bi kız bi erkek neyimize yetmiyor der çıkar :) keyfine de düşkün beyefendi. anne baba yok neyimize bizim 3. çocuk der. çünkü şimdiye kadar hep bunu diyordu :KK45:

Candida albicans üredi yazıyor kültür sonucumda canım, enfeksiyon degil de mantar varmis sanırım çarşamba doktor kontrolüm var onu bekliyorum. Kasığımda ağrım oluyodu o yüzden istemiştim tahlil ama agrı da geçti bu mantar olayi da tesadufen çıkmış oldu yoksa kaşıntı falan hiç şikayetim de yok 🤔 biraz araştırdım da hamilelerde sıkça oluyormuş mantar tehlikeli değilmiş agrı da yapmazmış krem falan veriliyormuş tedaviye genelde
İyi o zaman canım

Özelden yolicam cnm sana resimleri Burda açılmıyor.

Bende uyanıyorum. Gıcık oluyorum her tarafım kaşınıyor...

Bende öğrenemedim daha cnm. Hep arkası dönük, kız diye tahmin ediyorum artık.
Bende tahminde yok dilim kız diyor kalbim erkek beynim ikiside ortaya karışık acaba beni anlıyormu anlıyorsa üzülüyor falan diye düşünüyorum kızım desem ya erkekse oğlum desem ya kızsa 🤷‍♀️😂

İlk haftalarda solda başladı. Hep oraya bakti dr ultrasonla. 12. Haftada kız dedi doktor. Sonra 16. Haftada gobegimin altina sağa baktı başka doktor. Yerleşince sağ tarafa geçmiş demekki. Ne kızı bildiğin erkek bu dedi 😅
🤣🤣ay çok zor bu süreçler yaaa 🥰insanlar cinsiyeti ne diyor göstermiyor dediğimde ay sendr nazar deymesin diye saklıyorsun diyorlar 🤷‍♀️🤣bende evet evet diyorum ne yapayım anam

Kızlar 24. Haftada başlayan hamilelik izni 24. Haftaya girdiğimizde mi başlıyor yoksa 24. Haftayı doldurduktan sonra mi doktordan belge almamız gerekir, bilgisi olan var mı?

Acaba benim minoş ne yaa doğum günüme denk geliyor konturolüm belki gösterir 🥰
Nasıl sabrediyorsun ya ben olsam şimdiye 3 4 tane doktor gezmiştim cinsiyeti öğrenmek için. Hele kâğıda yazdırıp balon falan patlatiyorlar onlara ciddi hayranlık duyuyorum ben olsam odadan çıkar çıkmaz bakarım kâğıda 🤣
Şaka bi yana inşallah doğum günü hediyesi verir bebişin gösterir 🤗

X