2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Öyle oluyor zaten uyutsan başında bekliyosun ne zmn uyanacak diye uyansa uyutmaya çalışıyosun çok değişik bişey 🥰
Ayy hadi ya sanki çok bişey yapıyor sinir oluyorum böyle tarz insanlara 😡
Kaç dakika baktı sana?
Bir de ikiz doğumda fiyat farkı alan hastaneler duydum sanki aradaki farkı ödemesen bebeğin birini içerde bırakacaklar 🤣
500 tl daha verin açmışken safra kesenizi de alalim det gibi daha neler görcez acaba 🤣

Maşallah ikinci de ablasına benzesin valla çocuk anneye yapışık yaşamıyorsa çok büyük nimet.
Bunlar da yengeç olacaklar aileye düşkün oluyor yengeçler başka da bir sey bilmiyorum 🤣
O biraz benden de kaynaklandı canım hani benle oynamak istese her zaman isteğini yerine getirmedim ara ara oynadım bazen oynamıyorum diye ağladığı olurdu hiç oralı olmadım baktı benden bi fayda yok kendi kendine oyun kurmaya başladı.yine arada beraber bişeyler yapıyoruz ama o her istediğinde değil.seninkiler doğuştan şanlı olacak oyun arkadaşı olurlar birbirlerine ne güzel 🥰 evet yengeç burçları ailesine düşkün olur bakalım büyüdükleri zaman görücez asıl düşkün olup olmadıklarını 😉

Kaç dakika baktı sana?
Bir de ikiz doğumda fiyat farkı alan hastaneler duydum sanki aradaki farkı ödemesen bebeğin birini içerde bırakacaklar 🤣
500 tl daha verin açmışken safra kesenizi de alalim det gibi daha neler görcez acaba 🤣
Yarım saat falan sürdü canım.
Ahahaha gece gece hiç güleceğim yoktu 😂😂 senden öyle fiyat farkı isterlerse tamam ozmn birini içeride bırakın madem de 🤣 ne diyecekler acaba çok merak ediyorum🤣

O biraz benden de kaynaklandı canım hani benle oynamak istese her zaman isteğini yerine getirmedim ara ara oynadım bazen oynamıyorum diye ağladığı olurdu hiç oralı olmadım baktı benden bi fayda yok kendi kendine oyun kurmaya başladı.yine arada beraber bişeyler yapıyoruz ama o her istediğinde değil.seninkiler doğuştan şanlı olacak oyun arkadaşı olurlar birbirlerine ne güzel 🥰 evet yengeç burçları ailesine düşkün olur bakalım büyüdükleri zaman görücez asıl düşkün olup olmadıklarını 😉
Maşallah herkese böyle uyumlu çocuk nasip etsin Rabbim 😍 kız çocukları daha sakin oyunlar kuruyor genelde bebeklerle oynuyor çay kahve yaptım iç deyip getiriyor. Eltimin iki oğlu var yaşları da yakın çok hareketliler insan baktıkça yoruluyor

Maşallah herkese böyle uyumlu çocuk nasip etsin Rabbim 😍 kız çocukları daha sakin oyunlar kuruyor genelde bebeklerle oynuyor çay kahve yaptım iç deyip getiriyor. Eltimin iki oğlu var yaşları da yakın çok hareketliler insan baktıkça yoruluyor
Aynen öyle oluyor valla kendi oyun tabaklarına kurabiye koyuyo oyun fincanınada su katıyor annecim sana yaptım ye diye getirip önüme koyuyor😊🥰 bazen ben biraz ses çıkarınca hemen uyarıyor bebeklerini uyutmuş uyanmasın diye 😄

Sağol canım😘 İnşallah böyle devam eder diye dua ediyorum. şuan çok küçük dönem dönem huyları değişiyor belli bi yaşa kadar bakalım zaman bize ne gösterecek
Huyları değişse de kalıcı olmuyor canım ben cevremdekilerden hep öyle gördüm yani. Çocuk nasıl yetistirildiyse ilerde ona göre kişiliği oturuyor yani 🤗

Gunaydin kizlar daha oncede sormustum cevap pek alamamistim sepet besik kullanan oldu mi aranizda yasina kadar yatabilir mi acaba
Suu ahsap olanlardan diyorsun dimi canim ustunde tul var ben onlari cok begeniyorjm benim bir arkadasim aldi begenemedigini soyledi iicinin derinligi cok azmis bebek en fazla 5 aya kadar durabilir diyor az ayaklaninca dusme tehlikesi varmis iyice arastir beni vazgecirdiler

Benimde ikinci 19. Hfta bitince bir anda çok güçlü hissetmeye başladım.onceden ya çok hafifti yada ben fazla hareket değildir o deyip gecistiriyrdum şimdi tam tekme olduğu belli merak etme çok yakknda hissedeceksin. Sık sık yat dinle.hep sol tarafa yatınca demişler ama benimki sırt üstü düz yatınca tekmeliyor
Gerçekten mi yaa? Hadi inşallah benimkisi de bu hafta bitiminde canlanir 🤗 bugün rüyamda bile gördüm. Neresini olduğunu anlamadim ama ayagiydi sanırım itekledi geriniyor gibi. Onu parmak uçlarımla tutmaya çalıştım başka yere kaçırdı falan 😅 çok güzeldi. Evet bende de sırt üstü yatinca içerde biyerde bişi var gibi bi his oluyor. Solda hiç bişey hissetmiyorum

Gunaydin kizlar daha oncede sormustum cevap pek alamamistim sepet besik kullanan oldu mi aranizda yasina kadar yatabilir mi acaba
Bende çevremden uzun süre kullanılmadığını duydum canım tatlışlığı insanı cezbediyor kesinlikle😅 Ama tutunarak ayağa kalkmaya başladığı an sepet beşiğin işi bitiyor o da beş altı ay civarıdır ben vazgeçtim öyle olunca☺️

Ne kadar zor gebelik şekeri değil mi? Bende 8. Haftadan beri dikkat ediyorum. Hafta ilerledikçe insülin miktarı da artıyor. Diyet yüzünden hiç kilo almadım 😂
Merhaba ben de 6.haftadan beri yedıklerıme dıkkat edıyorum toklugum yuksek cıktıgı için.Doktor size insulin vermek için hastaneye yatırdı mı acaba? Bır de ben de hıc kılo almıyorum diyet yaptıgım için zaten zayıfım.Kilo almamak sorun mu doktorunuz ne diyor acaba?

Günaydın canim. Bende süslü pualu sepet besiklerden vardı.ailem getirmişti. Alti gelinlik gibi olanlardan.. gece bebegi almaya kalkarken sürekli ayağıma takılırdı sinir olurdum 😅 onun dışında derinliği az olduğundan dolayı ben sevmemiştim. Acaba hepsi mi böyledir bilmem ama. Çocuk biraz büyüdüğünde içinden dışarı sarkip da düşecek diye çok korkardim. Sonra içim rahat etmedi hep eşimle aramızda yattı.. kullanamadim diyebilirim.. anne yanı yatak veya park yatak çok daha kullanışlı geliyor bana.

Suu ahsap olanlardan diyorsun dimi canim ustunde tul var ben onlari cok begeniyorjm benim bir arkadasim aldi begenemedigini soyledi iicinin derinligi cok azmis bebek en fazla 5 aya kadar durabilir diyor az ayaklaninca dusme tehlikesi varmis iyice arastir beni vazgecirdiler
Bende onda korkuyorum ama oyle ufak besik lazım bana

X