2022 Tüp bebek ile hamile kalanlar

Amin canım insallah hayırlı güzel habeler bekliyorum bende Perşembe günü randevum insallah iyidir yavrum cinsiyeti netleşir insallah bu defa henüz brş şey almadım insaln heves ediyor almak icin ama kendimi suan tutuyorum 🙈🙈🙈
Ya bende öyleyim ama onun için çok erken dogmamış çocuga don biçilmez derler ya ben ona inanıyorum 7 8 aylıga kadar almamayı düşünüyorum

İkinci günü gitmen gerekecek zaten tatlım ama aklında kalmasın doktorunu ara bilgi al bu durumun oldugunu belirt zaten onlar senin yumurtalarına göre hareket edeceklerdir
Eşim burda olmayınca 3 aydır ertelemek zorunda kaliyoruz tam bu ay olacak derken gece lekelenme gördüm çok stres yaptım eşim yetişe bilecekmi nasıl olcak diye ondanmi kaynaklandi bilmiyorum bi türlü tedavi sürecine geçemedik

Eşim burda olmayınca 3 aydır ertelemek zorunda kaliyoruz tam bu ay olacak derken gece lekelenme gördüm çok stres yaptım eşim yetişe bilecekmi nasıl olcak diye ondanmi kaynaklandi bilmiyorum bi türlü tedavi sürecine geçemedik
Eşine daha çok var stres yapma senin konrtollerün olcak yumurta sayımın olcak eşin geldigi zaman test verck oda onada bazı domtorlar acele etmior

Eşine daha çok var stres yapma senin konrtollerün olcak yumurta sayımın olcak eşin geldigi zaman test verck oda onada bazı domtorlar acele etmior
Eşim 10 gün izne gelcelek tekrar gitcek şubata kadar gelemiyor 😞 birazdan arayıp goruscem dr ile cnm ara ara devam ediyor

Ohh çok şükür kan testin günü ne zmn peki kaçıncı gündesin devam ediyor mu ayagının altına yastık koyup yat canım
Ayy cnm ya ben henüz o aşamaya gelemedim😞 bu ay sonu adetimi bekliyorduk tedavi için 10 gün öncesinden lekelenme olunca stres yaptım siz bu aşamaları yaşadığınız için sordum tedavi için sıkıntı olurmu diye dün dr ulaşamadım sizlere sormak istedim rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🙏

Ayy cnm ya ben henüz o aşamaya gelemedim😞 bu ay sonu adetimi bekliyorduk tedavi için 10 gün öncesinden lekelenme olunca stres yaptım siz bu aşamaları yaşadığınız için sordum tedavi için sıkıntı olurmu diye dün dr ulaşamadım sizlere sormak istedim rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🙏
Amin Canım İnşallah sende tedavi sonucunu pozitif olarak alırsın kuzum

Benimle çok şükür teşekkür ederimmm 🙏🏻 2 gün sonra tekrardan kan vermek için gideceğim artış ne durumda diye. Çoğul gebelik ihtimalim var 🍀🙏🏻 şu anlık 3.gün embriyosu 10.gün değerim 163,2
10. Gün değeri 163 dediğiniz şey acaba?? Hayırlı olsun evladınız

İyi akşamlar kızlar benim de bugün transferim vardı 3. Gün embriyosu. Benim şu an en büyük sıkıntım kabızlık sizce ne yapmam gerekiyor?İnşallah bende sizin gibi güzel haberler alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla.

İyi akşamlar kızlar benim de bugün transferim vardı 3. Gün embriyosu. Benim şu an en büyük sıkıntım kabızlık sizce ne yapmam gerekiyor?İnşallah bende sizin gibi güzel haberler alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla.
Kayısı hoşafı içtim ben bol bol bide kavun yedim seni ishal ne yapıyorsa ondan yemeye çalış mesela beni kıyma bozar lavaboya çıkamıyosam kıymalı yemk yapıodum onu yiyodum ama ne olursa olsun ıkınma sakın

Kayısı hoşafı içtim ben bol bol bide kavun yedim seni ishal ne yapıyorsa ondan yemeye çalış mesela beni kıyma bozar lavaboya çıkamıyosam kıymalı yemk yapıodum onu yiyodum ama ne olursa olsun ıkınma sakın
Kayısı hoşafını deneyeyim. Nerdeyse hiç ıkınmıyorum olmuyorsa kalkıyorum.

X