2022 Tüp bebek ile hamile kalanlar

Merhaba. Bende ayni durumdayim. 6 ekimde 5 gunluk 2 tane embryo tranfer edildi. Biri tuttu. Çok sağlikli gebelik vardi. Her şey iyi gidiyordu 9 haftada ağrilar bašladi. Biraz lekeleme oldu. Heman doktora gittim. Doktor normal dedi. Haftaya gine kontrole çağrdi. Kontrole gittimda bebeğin kalpi durmuš. 10 hafta hamileyidim. Kan sulandirici iğne kulandim icin kurtaj 5 gun sonra oldum.

Yas kalite hepsi boş sen nasibe bak kuzum evladı veren Rqbbim ona yıyecek ekmek verdiyse her tülü olacak insallah rahat ol günlük yaşamına devam et belirti olmuyor örnek ben 🥰
Bende de hiç belirti olmadı cnm sen dikkat et yediklerine yatmana tedbirini al takdir Allahtan benim son güne kadar hiç bir belirti yoktu ama ben hep varmış gibi umudumu hiç kesmedim pozitif sonucumu aldım mide bulantılarım başladı 🤣

merhaba bende 5. Gün dondurulmuş embryo ile transfer oldum. Bugün 10. Günüm ve 8. Günde dayanamayıp idrar testi yaptım ve çift çizgi çıktı. 9 .günde kan verdim beta değerim 176 çıktı 4ün üzeri hamilelikmiş. Doktorum 2 gün sonra tekrar kan istedi artış var mı diye bakacaklar . Birsürü ilaç fitil ve iğne kullanıyorum transferden beri ve 8 hafta devam edecek tutunmayı arttırıyormuş. Transferden sonra genel olarak uzanarak dinlendim. Tuvalete çıkmaya bile çekimdim açıkçası dupholac diye bir şurup var kabızlık için. Nar ananas ve kabak çekirdeği tutunmayı güçlendiriyormuş. Tabi cinsel birliktelikten uzak duruyorum. İnşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız

merhaba bende 5. Gün dondurulmuş embryo ile transfer oldum. Bugün 10. Günüm ve 8. Günde dayanamayıp idrar testi yaptım ve çift çizgi çıktı. 9 .günde kan verdim beta değerim 176 çıktı 4ün üzeri hamilelikmiş. Doktorum 2 gün sonra tekrar kan istedi artış var mı diye bakacaklar . Birsürü ilaç fitil ve iğne kullanıyorum transferden beri ve 8 hafta devam edecek tutunmayı arttırıyormuş. Transferden sonra genel olarak uzanarak dinlendim. Tuvalete çıkmaya bile çekimdim açıkçası dupholac diye bir şurup var kabızlık için. Nar ananas ve kabak çekirdeği tutunmayı güçlendiriyormuş. Tabi cinsel birliktelikten uzak duruyorum. İnşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız
Benimde bugün 9. Günüm Beta değerim 170 çıktı 5. Gün dondurulmuş embriyo

Öncelikle herkese merhaba..
Tedaviye ilk başladığımda takiple hamilelik düşündüm. 2 kere takip denedim ve olmadı. Aslında doktorlar ümitliydi, fazla yumurtam gelişiyordu ve yumurtalarım tedaviye cevap veriyordu. Sonrasında 2 kere aşılama denedim. Aşılama sonrası bel ağrısı, kasıkta ara ara batmalar ve aşırı derecede duygusallık, mide bulantısı oldu. 6 tane yumurtam gelişmişti ona rağmen çatlattık. Sonuç yine hüsran, yine negatif. Bende zaman kaybetmeden hemen tüp bebek yapmaya karar verdim.. 21 tane yumurtam gelişti, bunlardan 12 si toplandı ve 7 si döllendi. 3. gün 1.kalite 2 tane embriyo transfer edildi. 3 tane yumurtam da donduruldu. Fazla yumurtam geliştiği için transfer sonrası rahmim aşağı çekiliyor gibi çok ağrım oldu. Transfer sonrası da ağrılarım devam etmekte. İlk iki gün az miktarda kasık ağrım ve ara ara batmalarım vardı. 3.gün çok fazla bel ağrım oluştu ve kabız oldum :KK43: ama ıkınmıyorum, kendimic zorlamıyorum. 3.günüm bugün amaa beklemesii gerçekten çok zor.. Öncelikle siz neler yaptınız, nelere dikkat ediniz, belirtileriniz nelerdi, cevapp yazarsanız sevinirimmm :) şimdiden teşekkürler. Allah bebek isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Gelin test günümüzü beraber bekleyelim..

Bende hayırlısıyla ilk adetim de başlıyorum kızlar. İlk defa bu süreci yaşayacağım. Desteklerinizi beklerim :)

X