Aşılama 2021de Hamile Kalmak İsteyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım iyi akşamlar, bugün sabah avuç içi kadar kırmızı kanamam oldu idrar testi yaptım silik daha netletmisti uzaktan bile görünüyor rahat rahat da daha sonra kahverengiye dondu akıntı hala devam ediyor inşallah kimyasal değildir yarın doktora gideceğim 🤲
İnşaallah canım yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah sağ salim de kucağına alırsın bebişi dikkat et bu süreçte ayakta fazla kalma
İnşallah tutunur bebişin güzel enerjiler gönder ona seninle kalsın 🥰🥰

İnşaallah canım yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah sağ salim de kucağına alırsın bebişi dikkat et bu süreçte ayakta fazla kalma
İnşallah tutunur bebişin güzel enerjiler gönder ona seninle kalsın 🥰🥰
İnşallah kuzum inşallah :) Mevlam ne eylerse güzel eyler 🤲🌼♥️ Merciğeme sevgilerle☺️🌼❣️💕💕💕💕💕💕💕

Hadi ya 😓 😓 üzüldüm canım inşallah en kısa zamanda en hayırlı şekilde gelir bebişin ezan da okunuyor şuan Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah kucağımızı boş birakmasin en kısa zamanda 🤲🤲🤲
İnşallah kuzum inşallah Allah'ın izni ile 🤲

Merhaba arkadaşlar normalde düzenli adetim gelir mesela 18 nde gelecekse her ay iki üç oncesinden gelirdi. Şimdi gelmedi 3 gün gecikti. Test yaptım sanki hiçbir şey çıkmadı.Testte belli olması için erken mi arkadaşlar.Testin resmini ekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20210214_103154.jpg
    IMG_20210214_103154.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba arkadaşlar normalde düzenli adetim gelir mesela 18 nde gelecekse her ay iki üç oncesinden gelirdi. Şimdi gelmedi 3 gün gecikti. Test yaptım sanki hiçbir şey çıkmadı.Testte belli olması için erken mi arkadaşlar.Testin resmini ekliyorum.
Yanlış görmediysem hayalet çizgi var gibi geç döllenme olduysa ondan tam belli olmamıştır yarın kan verin bakalım inşallah pozitiftir

X