diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B
Ben teşekkür ederim asıl böyle bir başlık açtığınız için açıkcası bayadır bu tarz motivasyon başlığı arıyordum. Kalori sayıyorum. Boyum 152 ve 73 kiloyum. Doğum yapalı 2.5 ay oldu. Hem hamileyken hem de doğum sonrası 2 ayda kilo aldım. Açıkcası hamile kalmadan öncede 58 kiloydum yani kiloluydum. Günlük 1500 kkal alıyorum günde 3 ana 3 ara öğün yapıyorum ve kabızlık problemimden dolayıda ara öğünlerimde yulaf tüketiyorum. Ve 3 litredende fazla su tüketiyorum emzirdiğim için :) bu haftalık 45 dk leslie yapmayı planladım günlük. Haftaya 90dk düşünüyorum. Günlük 1000 kkal harcamaya çalışıyorum. Hesaplarıma göre haftada 7000 kalori yapıyor bu da yaklaşık 1 kiloya denk geliyor. Aslında bir hafta uyguladım ve 74ten 73e düştüm. Zaten yavaş kilo verdiğim için de tekrar geri almadım zaten profil fotosunuda 36 beden kıyafetlerimi yaptım içlerine girince değişeceğim :) O günleri görürüz inşallah.
Boyumuz ve kilomuz çok yakınmış ama sizde bebiş kazancı var ben de oda yok boşu boşuna tombişlik bende ki:kk77:

Ben teşekkür ederim asıl böyle bir başlık açtığınız için açıkcası bayadır bu tarz motivasyon başlığı arıyordum. Kalori sayıyorum. Boyum 152 ve 73 kiloyum. Doğum yapalı 2.5 ay oldu. Hem hamileyken hem de doğum sonrası 2 ayda kilo aldım. Açıkcası hamile kalmadan öncede 58 kiloydum yani kiloluydum. Günlük 1500 kkal alıyorum günde 3 ana 3 ara öğün yapıyorum ve kabızlık problemimden dolayıda ara öğünlerimde yulaf tüketiyorum. Ve 3 litredende fazla su tüketiyorum emzirdiğim için :) bu haftalık 45 dk leslie yapmayı planladım günlük. Haftaya 90dk düşünüyorum. Günlük 1000 kkal harcamaya çalışıyorum. Hesaplarıma göre haftada 7000 kalori yapıyor bu da yaklaşık 1 kiloya denk geliyor. Aslında bir hafta uyguladım ve 74ten 73e düştüm. Zaten yavaş kilo verdiğim için de tekrar geri almadım zaten profil fotosunuda 36 beden kıyafetlerimi yaptım içlerine girince değişeceğim :) O günleri görürüz inşallah.

Anladım :) düzeniniz güzel bence başarılar diliyorum.Beraber başaracağız inşallah.:KK200: Ben de bu isimle başlık açarken biraz tereddüt ettim herkes belli bir diyet ismi yazıyor diye ama özgür de olsun istedim :21:

Kızlar tatlı krizleri için kahve yanında meyve kuruyemiş süper oluyor bir de evde dondurma yapmak.İstediğiniz meyveyi doğrayıp donduruyosunuz sonra blender a atıp içine yoğurt,fıstık ezmesi tahin ne isterseniz katıp bızzt yapıyosunuz müthiş bişeyle karşılaşıyosunuz :dondurma:

Anladım :) düzeniniz güzel bence başarılar diliyorum.Beraber başaracağız inşallah.:KK200: Ben de bu isimle başlık açarken biraz tereddüt ettim herkes belli bir diyet ismi yazıyor diye ama özgür de olsun istedim :21:
İyi de yaptın. 👍🏻 İnşallah başarıcaz. Valla benim yaptığım özel bir diyet yok. Evde ne varsa diyeti benim ki.

Günaydınlar :21: haftalık tartı günü de yapmak ister miyiz hafta içi bir gün çünkü haftasonu kaçamak yapabiliyoruz :KK22:

Merhabalar. Ben yeni basliyorum diyete. Birlikte yol alabilecegimizi dusunuyorum. Bir turlu basladigim diyeti devam ettiremiyorum. Kilom cok fazla vazgecmemek icin neler yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim.

Merhabalar. Ben yeni basliyorum diyete. Birlikte yol alabilecegimizi dusunuyorum. Bir turlu basladigim diyeti devam ettiremiyorum. Kilom cok fazla vazgecmemek icin neler yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim.

İrade irade irade. Bence en önemlisi yine irade :) Emin ol benim de kilom çok fazla 70 kiloları hayatımda ilk kez görüyorum. Normalde 50 kilo altında olmam gerekiyor boyumda kısa. Sende bi şekilde başla bence. En azından alışkanlık oluşana kadar. 21 gün sürüyor. Sonrası gelir bence. Ben motive olmak için zayıfken gydiğim şortu buzdolabının yanına astım. Mutfağa girince bakışıyoruz kendisiyle 😂 Çevremizde neler var 20 kilo zayıflayanından tut resmen içinden bir insan çıkmış 50 kilo verenler bile var. Onlar yapabiliyorsa biz neden yapamayalım ki? He belki bir an da gitmez haftada 1 kilo iki haftada bir kilo bile gitse hiç gitmemesinden iyidir. Hızlı gitmesi için spor yapmalısın. Bir şekilde yediklerinden fazla enerji harcarsan vücudun önce karaciğer ve kaslarındaki şekeri harcar sonra yağlara geçer 👍🏻

Aslında söylenecek konuşulacak çok şey var. Bence kilit taşlarından biri su içmek. Sebebi de şu; her tuvalete gittiğinde(idrar yaptığında) 5 dk yürüyüşe bedel enerji harcıyor olman. Böbrekler beyinden sonra en fazla şeker tüketen organdır :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X