diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar dün 65.9 iken bugün 66.8 çıktım çok birşey de yememiştim ama sağlıksız beslendim. Taşınma işleri diyebileceğim işler varda cumadan itibaren eski düzene dönerim sanırım

Merhabalar. Ben yeni basliyorum diyete. Birlikte yol alabilecegimizi dusunuyorum. Bir turlu basladigim diyeti devam ettiremiyorum. Kilom cok fazla vazgecmemek icin neler yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim.

Hoşgeldiniz aramıza :KK66: ben de öyleyim o yüzden buraya üye olup başlık açmak istedim.Bayağıdır takip ediyodum siteyi

72.4 Çıktım tartıda :) başlangıç için fena değil bence :)
Merhabalar dün 65.9 iken bugün 66.8 çıktım çok birşey de yememiştim ama sağlıksız beslendim. Taşınma işleri diyebileceğim işler varda cumadan itibaren eski düzene dönerim sanırım

Ben de 75.4 olmuşumm :mad: ilk başta söylediğim diyete 3 gün uyabildim 1 kilo gidince de saldım yine :KK61:

olsun tuz,şeker fazla alınca ödem oluyor bir de yorgunluk eklenince çok normal bozmayın moralinizi.Suyu ve sebzeyi artırsanız bile faydasını görürsünüz :KK200: :super:

haftaya kadar 71e düşersem bende bir günlük diyetimi detaylıca yazıcam. gerçekten işe yarıyor mu görelim. hem leslie hem diyet.

Hımm ben de bugün karbonhidrat düşük beslendim haftaya nolcak bakalım :) haftalık paylaşabiliriz ortalama bi menü ve spor o zmn :KK37:
aynen uyguladığımız diyet ve spor bir haftada ne kadar kilo verdiriyor görmüş oluruz. haftaya kadar bozmak yok o zaman diyete devammm :KK68:

İrade irade irade. Bence en önemlisi yine irade :) Emin ol benim de kilom çok fazla 70 kiloları hayatımda ilk kez görüyorum. Normalde 50 kilo altında olmam gerekiyor boyumda kısa. Sende bi şekilde başla bence. En azından alışkanlık oluşana kadar. 21 gün sürüyor. Sonrası gelir bence. Ben motive olmak için zayıfken gydiğim şortu buzdolabının yanına astım. Mutfağa girince bakışıyoruz kendisiyle 😂 Çevremizde neler var 20 kilo zayıflayanından tut resmen içinden bir insan çıkmış 50 kilo verenler bile var. Onlar yapabiliyorsa biz neden yapamayalım ki? He belki bir an da gitmez haftada 1 kilo iki haftada bir kilo bile gitse hiç gitmemesinden iyidir. Hızlı gitmesi için spor yapmalısın. Bir şekilde yediklerinden fazla enerji harcarsan vücudun önce karaciğer ve kaslarındaki şekeri harcar sonra yağlara geçer 👍🏻
bende bugun nett olarak basladim az bi kahvalti ogle yemegi aksam yemegi hepsinden azar azar ve 3 lt su ictim . Bugun spor yapamadim ama yarin sporada baslicam bakalim nasil olacak. Belkii birbirimize destek olabilirz😁

bende bugun nett olarak basladim az bi kahvalti ogle yemegi aksam yemegi hepsinden azar azar ve 3 lt su ictim . Bugun spor yapamadim ama yarin sporada baslicam bakalim nasil olacak. Belkii birbirimize destek olabilirz😁

Oluruz tabiii :KK76: uyguladığınız özel diyet var mı ya da miktarları mı azalttınız sadece

Miktarlari azalttim ve ekmek hamur isi pilav makarna yok cavdar ekmegi ye diyorlar ama ben onu surekli temin edemiyorum.o yuzden ekmegi tamamen kesmeyi dusunuyorum. 3 lt falan su iciyorum yeail cay ve sade kahve tabiki ara ogunlerde. Birde youtube da bi spor yaptigim sayfa var acayip terletiyor ve kisa zamanda kilo verdirmeye basliyor onu yapmaya baslayacagim hergun . Siz neler yapiyorsunuz?

Oluruz tabiii :KK76: uyguladığınız özel diyet var mı ya da miktarları mı azalttınız sadece
Miktarlari azalttim ve ekmek hamur isi pilav makarna yok cavdar ekmegi ye diyorlar ama ben onu surekli temin edemiyorum.o yuzden ekmegi tamamen kesmeyi dusunuyorum. 3 lt falan su iciyorum yeail cay ve sade kahve tabiki ara ogunlerde. Birde youtube da bi spor yaptigim sayfa var acayip terletiyor ve kisa zamanda kilo verdirmeye basliyor onu yapmaya baslayacagim hergun . Siz neler yapiyorsunuz?

EMZİREN ANNE DİYETİM DE BİR GÜN 😂

Sabah kahvaltısı(09.00)
2 adet haşlanmış yumurta(üzerine kimyon ekliyordum bebişteki gazı alsın diye ama artık kendisi hallediyor gazlarını 😂 o yüzden eklemiyorum.)
1 dilim beyaz peynir(üzerine biraz çörekotu konulabilir süt arttırmak için)
1 dilim tam buğday ekmek
Domates salatalık
2 adet ceviz 2 adet gün kurusu

Ara1 (11.00)
1 yemek kaşığı yulaf(bu kısmada biraz tarçın eklenebilir.)
1 çaybardağı süt
1 adet ceviz
4 tane kuru üzüm

Öğle 13.00
8 yemek kaşığı yağsız etli türlü
1 bardak ayran
1 dilim tam buğday ekmeği
1 üçgen dilim karpuz

Ara2 15.00
Bir küçük şeftali
1 çay bardağı kefir

Akşam 17.00
Öğlenin aynısı
1 bardak ayran yerine cacıkla değiştirdim

Ara3 19.00
1 bardak süt üzeri tarçınlı
1 küçük kare bitter çikolata

45dk leslie
100 adet diastasis recti nefes hareketi
Ve bol bol emzirmek
Günde 4 litreden daha fazlada su içiyorumdur sanırım 😂

Kuru meyveleri şeker eklemeden çubuk tarçınla kaynatıyorum. (Bazen bir tane karanfilde ekliyorum içerisine) Buzdolabında saklanıp her emzirmeden sonra içiyorum. Serin serin güzel oluyor.
Sporu ise yemekten 1 saat sonra yapıyorum. Fırsat bulabilirsem tabi :) denk getirmeye çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X