diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başlangıç kilom 74.9 kg kızlar hadi bismillah :KK15:
Kahvaltım : karabuğday ekmeğine tost,domates ve zeytin yanında türk kahvesi.

Öğle yemeğim kabak yemeği,haşlanmış nohut ve ayran
Ara öğünde türk kahvesi içtim yanında züber çilekli bar yedim :KK200:

sonra yeşil çay yanında 1 hurma ve biraz kabak çekirdeği yedim.
akşam haşlanmış tavuk göğüs ve tarhana çorbası
4.5 litre su içtim.Spor normal yürüyüşle 4.700 adım ve 200 kalori yakmışım. 15 dk da Leslie yaptım.

Bu sabah 74.8 geldim sadece 100 gr fark :skandal:bayağı moralim bozuldu bugün kaçırdım umarım artı görmem yarın :// düşüncem o ki çok fazla su içtiğim( yememek için su içtim :/ ) ve yemeği çok geç bitirdiğim için böyle oldu.

Uyanınca dünkü gibi sirkeli limonlu ılık su
Kahvaltı dünkü tost,salatalık,taze nane ve türk kahvesi
Ara chia tohumlu su ve yeşil çay
Öğlen 4 dilim kaşarlı pide ve mercimek çorbası
Ara meyveli yaş pasta ve büyük limonata :silah:
Akşam tereyağlı erişte ve yoğurt :KK61:
3 litre su içtim ve yürüyüşüm 11.300 adım , 485 kalori yakmışım.

Merhaba :) güncel kilom 75,0 . Dünü 200 gr ile atlattım şükür :21:bugün bir diyetisyenin 5 günde 4 kg verdirdiği söylenen detoksuna başladım. Cumartesi günü sonucu atacağım :KK55:

Merhabalar bende yeni yıla fit girmek isteyenlerdenim. Sürekli diyet bozmaktan sıkıldım. Beraber motive oluruz inşallah. Kilom 73. Yediklerimi azaltarak diyet yapıyorum. Aynı zamanda 45dk leslie yapıyorum. Umarım haftaya kadar bozmadan devam edebilirim 🙏🏻

Merhabalar bende yeni yıla fit girmek isteyenlerdenim. Sürekli diyet bozmaktan sıkıldım. Beraber motive oluruz inşallah. Kilom 73. Yediklerimi azaltarak diyet yapıyorum. Aynı zamanda 45dk leslie yapıyorum. Umarım haftaya kadar bozmadan devam edebilirim 🙏🏻

Hoşgeldiniz ben de yeni üyeyim :KK200: Teşekkürler katıldığınız için :KK15: Nasıl bir yol izliyorsunuz? Kalori de sayıyor musunuz?

Detokstan sonuç aldınız mı nasıl gidiyor :) birde bu kilo cetvelini nasıl yaptınız acaba motive ediyor insanı

kullanıcı adı ve resim olan yere tıklıyosunuz sağ üstte, hesap detaylarına tıklıyosunuz biraz aşağı kaydırınca başlangıç kilonuz şimdiki kilonuz çıkıyor.Oraları doldurup alttaki mor kaydet e basıyosunuz .:KK200:

Hoşgeldiniz ben de yeni üyeyim :KK200: Teşekkürler katıldığınız için :KK15: Nasıl bir yol izliyorsunuz? Kalori de sayıyor musunuz?

Ben teşekkür ederim asıl böyle bir başlık açtığınız için açıkcası bayadır bu tarz motivasyon başlığı arıyordum. Kalori sayıyorum. Boyum 152 ve 73 kiloyum. Doğum yapalı 2.5 ay oldu. Hem hamileyken hem de doğum sonrası 2 ayda kilo aldım. Açıkcası hamile kalmadan öncede 58 kiloydum yani kiloluydum. Günlük 1500 kkal alıyorum günde 3 ana 3 ara öğün yapıyorum ve kabızlık problemimden dolayıda ara öğünlerimde yulaf tüketiyorum. Ve 3 litredende fazla su tüketiyorum emzirdiğim için :) bu haftalık 45 dk leslie yapmayı planladım günlük. Haftaya 90dk düşünüyorum. Günlük 1000 kkal harcamaya çalışıyorum. Hesaplarıma göre haftada 7000 kalori yapıyor bu da yaklaşık 1 kiloya denk geliyor. Aslında bir hafta uyguladım ve 74ten 73e düştüm. Zaten yavaş kilo verdiğim için de tekrar geri almadım zaten profil fotosunuda 36 beden kıyafetlerimi yaptım içlerine girince değişeceğim :) O günleri görürüz inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X