2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhaba tüp bebek anneleri bende sizin geçtiğiniz yollsrdan geçiyorum bugün raporum onaylandı hatta iğnelerimi bile vurunmaya başladım Allah yardımcımız olsun siz ilk zamanlar nelere dikkat ettiniz neler yaptınız iğneleri kullanmaya başlayınca ben evde yine egzersiz ve yürüyüş yapsam sizce sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz cuma kontrolüm olacak sonra opu olacak sanırım süreci tam bilmiyorum ☺️☺️☺️☺️
Ağır hareketlerden kaçınman lazım. Hafif tempoda yürüyüşlerine devam edebilirsin demişti doktorm
Bende o dönem yürüyüşe çıkıp sağlıklı beslenmeye dikkat ediyordum. Gerçi şimdi de aynısını yapıyorm😁

Ağır hareketlerden kaçınman lazım. Hafif tempoda yürüyüşlerine devam edebilirsin demişti doktorm
Bende o dönem yürüyüşe çıkıp sağlıklı beslenmeye dikkat ediyordum. Gerçi şimdi de aynısını yapıyorm😁
Evet benim kilom fazla biraz cumaya kadar daha çok toplamaya çalışıyorum kendi mi ki sıkıntı çıkmasın inşallah

Aminnn cümlemizin, henüz bi netlik yok bakalım perşembe öğreneceğim inşaallah🥲
Yapıştırıcıyı bende ilk kez duydum. Acıbadem Maslak’ta denedim. Başta para için diye düşündüm. Kabul etmedim. Sonra doktorum daha önceden de tanıdığımız biriydi onunla görüştüm. Faydalı olacağını düşünüyorum dedi. Her şey Allah tan valla tutarsa da Allah tan tutmazsa da. Bunlar hep riskleri düşürmek için ama kesinliği yok. Lekelenmem hala devam ediyo mesela. Hiçbir şey kesin değil🥲 Dua edelim. Ben Meryem okuyorum size de tavsiye ederim. 41 gün hergün bir hurmaya okuyup yiyin Allah’ın izniyle güzel haberlerle buluşuruz inşaallah❤️❤️Amin❤️
ayy allahım ınsallah bırsey olmadan atlatrsın bu surecı canım bak gecen sefr bı topıkte senın durumunu yasayan bı arakdas vardı uzun surdu epey kanaması hatta sonra bak bu ay cocugu dogurdu allahın ıznıylen sakın uzulme bol bol dınlen ısmıs yapma bısı bosver dua edıcem sneın ıcın rabbım yuzunu guldursun ınsallah bacımm

ya benımde 7 ekımde transferım oldu bakalım beklıyorum gununu hayırlısı ınsallah demekten dua etmekten baska care yok

tamm canım okurum bende hayırlısıylan ınsallahh saol allah razı olsun

Canım şimdi gördüm iletini. Bence hiç ümidini kaybetme. Her bünyede idrara geçme farklılık gösteriyor. Benim bi arkadaşımın çok geç idrarda çıkmıştı. Keseyi bile görmüştü hatta. O yüzden kan testini görmeden kendini üzme. Ben yaptım test ama kapılmıyorum da. Her şey olabilir bu testler hiçbir zaman güvenilir değil çünkü. Birazcık daha sabretcez inşaallah sonra güzel haberlerle buluşuruz🙏🙏❤️❤️❤️
İnşallah 🤲🤲sevindim buna😍

Kızlar Selam,
Bi durum güncellemesi yapmak istedim. Hemde benimle aynı şeyler yaşayanlar olur da yazarsa görsün istedim.
En son idrarda gebelk testim pozitifti. Kan için perşembeyi bekliyorum. Dün akşama doğru açık pembe renkli lekelenmem oldu. Dr’uma yazdım. Her şeyin yolunda olduğunu kafama takmamam gerektiğini söyledi. Bugün sabah kahveye döndü öğleden sonra kan rengini aldı. Durmayınca 2 saat önce yine yazdım. Az az geliyor ama renk bu şekilde diye. Pruloton (düşük önleyici) olmamı istedi. Test yaptığımı söylememiştim. Şuan bende durumlar feci karışık. Lekelenmeyi keseceği söyleniyor bu prulutonun ama bakalım.
Benim kadar lekelenme yaşayan olmamıştır eminim 8. Haftaya girdik cok şükür benim hala kahverengi lekelenmem devam ediyor inanki kontrole her gittiğimde söylüyorum kahverengi olduğu sürece endiselenme olabilir normal diyo ama içimizde yaşadığımız o korkuyu bizden başka kimse anlayamaz 😔

Merhabalar🙋🏼‍♀️ Yeni üye oldum. Benimde transferim 9 ekimde gerçekleşti. 5. Gün 6ba kalitede tek embriyo transferi yapıldı. Benim 3. Tüp bebek denemem. Hepimiz güzel haberler alalım inş🙏🏻
Hayırlı olsun sımsıkı tutunmuştur inşallah bebeğin hosgeldin aramıza güzel Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah 🤲😊

Merhaba tüp bebek anneleri bende sizin geçtiğiniz yollsrdan geçiyorum bugün raporum onaylandı hatta iğnelerimi bile vurunmaya başladım Allah yardımcımız olsun siz ilk zamanlar nelere dikkat ettiniz neler yaptınız iğneleri kullanmaya başlayınca ben evde yine egzersiz ve yürüyüş yapsam sizce sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz cuma kontrolüm olacak sonra opu olacak sanırım süreci tam bilmiyorum ☺️☺️☺️☺️
Hayırlı olsun tedavin inşallah yürüdüğün bu yolda mucizene kavuşursun 🤲🥰 ben yürüyüşlerime devam ettim opu gününe kadar tabi beslenmeme daha da dikkat ettim bol bol su içtim ağır sporlar yapmamaya çalış Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🌹

Merhaba kızlar nasılsınız. Hamile olan arkadaşlar nelere dikkat ediyorsunuz. Hareket falan. Bugün göbeğim de ödem oluşmuş enox ve progestan dex kullanıyorum onlar mı yapmıştır sizce

X