Aşılama 2021mart aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cikolatagofret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
320
386
meraba arkadaslar benımde bu ay aşılamam olacak 4. olacak bu ve son kezolacak. olmazsa birdahaki ay tüp bebek deniycez. benim bir kızım var 9 yasında doğal yolla olmuştu kızım ama ikinciyi isteyince engele takıldık varikoselden dolayı. benim soracağım tek yumurta olunca aşılama yapıyormu doktor gonal-f kullandım günlük 100 doz ama birtane gelişmiş yumurta 15 mm olmuş dedi cuma günü yarın bırdaha gidecegiz olmazsa yapmayız dedi kafam karıştı iyice yapılmıyormuki tek olunca kızlar

Yapılır ama ihtimal düşük diye düşünüyor olabilir doktor. İnşallah tüpe gerek kalmadan olur bu defa

Merhaba! Canım aşılamalarını nerde yaptırdınız bende aşılama olalı 1 haftam oldu ilk aşılamam mikroçipli

Doktorlar 18-20 mm istiyor yumurtayı ve belki 100 doz kullanmaya rağmen 1 tane ve 15 mm olunca doktor da iptal edelim diğer ay daha yüksek doz başlarız diye düşünmüş olabilir, inşallah büyürse aşılama yapar bence
konrtolde 19 mm olmuş dedi bugün yapacak aşılayı inşallah güzel sonuç alırım bunda cok umutluyum ama

Merhaba! Canım aşılamalarını nerde yaptırdınız bende aşılama olalı 1 haftam oldu ilk aşılamam mikroçipli
merhaba canım tokat gaziosmanpaşa fakültesinde yaptırdım ama pek ilgili degillerdi ve cok yoğundu bu aykine özel klinikte yaptırıyorum yıkama vs kndileri yapıyor üniversitede ayrı laboratuvar a gidip alıyorduk pek içime sinmiyordu beklemek

merhaba canım tokat gaziosmanpaşa fakültesinde yaptırdım ama pek ilgili degillerdi ve cok yoğundu bu aykine özel klinikte yaptırıyorum yıkama vs kndileri yapıyor üniversitede ayrı laboratuvar a gidip alıyorduk pek içime sinmiyordu beklemek
Hayırlısı olur inşallah canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur amin🙏

aşılama yapıldı kızlar mikrocipli aşılama yaptı doktorum eşimde sayı düşüklüğü olduğundan. inşallah hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz bebeklerimize ❤️😘

Ben mikroçip aşılamayla hamile kaldım:)
Umut olmak için yazmak istedim umarım sizde güzel sonuçlar alın 🧡
Hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına al inşallah 🙏nerde aşılama oldun kaçıncı günde öğrendin btcg kaçtı
Ne zaman yaptın çok soru sordum hakkını helal et🙏

Hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına al inşallah 🙏nerde aşılama oldun kaçıncı günde öğrendin btcg kaçtı
Ne zaman yaptın çok soru sordum hakkını helal et🙏
Ne demek neyi merak ederseniz cevaplarım çok fazla yaptıran olmadığı için bende sürekli bakıyordum hiç cevap bulamıyordum.
Ben şehri söylemeyeyimde 13.günde öğrendim akşam umutsuzca yapayım negatif göreyim bitsin demiştim çünkü adet olacakmis gibi oldum akıntım adet olacakmışım gibi olmuştu bi baktım pozitif inanamadım 3.5 yıldır bekliyordum bi düşük yaşadım doğal yoldan bidaha olmadı. 13.gün 145 çıktı kanda bugün kalp atışlarını duydum çok şükür. Rabbim sizede nasip etsin inşallah 🤲🏼 bu arada hiç belirtim olmadı öğrenmeden önce adet 1 hafta geçtikten sonra anca başladı göğüs ağrısı falan

Ne demek neyi merak ederseniz cevaplarım çok fazla yaptıran olmadığı için bende sürekli bakıyordum hiç cevap bulamıyordum.
Ben şehri söylemeyeyimde 13.günde öğrendim akşam umutsuzca yapayım negatif göreyim bitsin demiştim çünkü adet olacakmis gibi oldum akıntım adet olacakmışım gibi olmuştu bi baktım pozitif inanamadım 3.5 yıldır bekliyordum bi düşük yaşadım doğal yoldan bidaha olmadı. 13.gün 145 çıktı kanda bugün kalp atışlarını duydum çok şükür. Rabbim sizede nasip etsin inşallah 🤲🏼 bu arada hiç belirtim olmadı öğrenmeden önce adet 1 hafta geçtikten sonra anca başladı göğüs ağrısı falan
Cevabınız için çok teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah 🙏

X