2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ben 18 ayda bitireyim ded doktor yazı bekle uzukevek meme yok diye, bagisikligi düşer va vs dedi. 2 yaş takintim yok cu ku hala yenidogan givi gece yeterince kadar aldı alacagini 🤣

Olay nasıl biraktracahim? Sabah işbaşı var.benim
Bir kez baba denedi 1.5 saat boyunca durmadi ara ara agladi anne diye.
Valla ben esim istanbula fuara gidince ablami cagirdim o olmasa asla yapamazdim eşim dayanamayip verdirdi ilk denememde🤣 3 gün zorluyor ama 1 ay dekolte giyemedim pijamalari hep tel toka ile kapadim🤣 sütümde cok gec kesildi bi ara hep oyle kalcak sandim arada bi vicdan azabi geliyor erkenmiydi diye hemen iptal iptal 🤣🤣 doktora sormadim bagisiklikla anne sütünün hiç bir alakasi yok bence onlara inanmiyorum cunku surekli hastalaniyor🤣🤣 alerjik bebek malesef
Kız biz o ısırmalardan ne çektik ya kızım ikizini ısırıp duruyordu öyle böyle ısırmada değil morartiyordu sanırsın pitbull saldırısına uğramış şükür unuttu o huyunu ama şimdi de dövüyor oğlan da bı pısırık ki sorma
Kızda olması gereken huylar oğlanda
Oğlanda olması gereken huylar da kızda var oğlan günde en az 50 kere dayak yiyip yanıma şikayete geliyor ila dövdü diye 🤦🙃
Kuzenimin ikizleri de oyle kiz olan cok fena erkegi surekli patakliyor🥲

Valla ben esim istanbula fuara gidince ablami cagirdim o olmasa asla yapamazdim eşim dayanamayip verdirdi ilk denememde🤣 3 gün zorluyor ama 1 ay dekolte giyemedim pijamalari hep tel toka ile kapadim🤣 sütümde cok gec kesildi bi ara hep oyle kalcak sandim arada bi vicdan azabi geliyor erkenmiydi diye hemen iptal iptal 🤣🤣 doktora sormadim bagisiklikla anne sütünün hiç bir alakasi yok bence onlara inanmiyorum cunku surekli hastalaniyor🤣🤣 alerjik bebek malesef

Kuzenimin ikizleri de oyle kiz olan cok fena erkegi surekli patakliyor🥲
Sütten vazgecse süt kesilmesi için ilaç var tek doz aliyorsun kesiliyor hemen. Sorun biraktirmakta. Eli üzerimde eskisinden çok arıyor 😅

Sütten kesileli 2 ay oldu 1 ay boyunca geceleri ağlama krizlerine girdi ama.oyle böyle değil sakinlesmiyor daha bir gıcık oluyordu bana sanki caninj yakiyorlar öyle bı ağlama alıştı bi sure sonra ama şimdi de özellikle bazı geceler aşırı kaşınıyor bir türlü anlamadım alerji desem neye olduğunu da anlamadım özellikle bez bolgesini kasıyor sanırım bi iki aya bez biraktirma çalışması olacak velhasili çok yoruldum nerdeyse 2 yaşında olacak düzensiz uyku hep ilk kızımda böyleydi 3 yaş civari deliksiz uykuya geçti sanırım kaderim bu 5 yıllık evliyim uyku yüzü görmedim resmen uykusuzluğa da alıştım ama dün gece nerdeyse aglayacaktim başım ağrıyor ama uyumuyor kasintidan valla çok zor annelik

X