2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Bu arada kızlar ben kalp atısı için perşembe bugün için gidecektim gittim ondan önce pazartesi lekelenme oldu gittim kese duruyor dedi beta hcg yaptı 18065 çıktı 6 hafta bugün gittim çok az kalp atışı Çar gibi dedi cihaz devlet hastesi eski cihaz ben anlayamadım beta vermiştim tekrar oda 2 gün sonra 18624 çıktı normalde ilk haftalara 2 katı yakın artmıştı şimdi niye bu şekil acaba birde boğaz ağrısı ateş var
Canım geçmiş olsun bende ilk 5. Haftada çok kötü grip oldum ateşim çıktı parol iç dedi doktorum ateş daha tehlikeli dedi aklınızda bulunsun

Aynen uzanıyorum , teşekkür ederim inşallah benle kalacaklar , hepimiz yavrularımıza kavuşuruz inşallah 🤲🤲🤲 şuan benim düşük tehlikem var kalp atışları duydum ama mutluluk ve üzüntüyle beraber 😔😔😔 inşallah bişey olmicak😔
Şu mübarek gece hürmetine Rabbim yavrularını sana bağışlasın 💖

Kızlar bişey sorucam , ben bu gün kadın doğuma gittiğimde tüp bebek dr söyle ilaç dozlarını artırsın ben ama bişey yapamam bu konuda çünkü odur senin doktorun yanlış bişey yapmayalım dedi , ben 2tane 50mg progestan iğnesi yapıyorum , dr bu maximum doz diyor , bundan fazla olmaz diyor , siz hangi dozlarda kullandınız acaba

Benim kanama kesilmiyor çünkü öylen biraz kesildi sanki sevindim 2saat sonra tekrar başladı

Bu arada kızlar ben kalp atısı için perşembe bugün için gidecektim gittim ondan önce pazartesi lekelenme oldu gittim kese duruyor dedi beta hcg yaptı 18065 çıktı 6 hafta bugün gittim çok az kalp atışı Çar gibi dedi cihaz devlet hastesi eski cihaz ben anlayamadım beta vermiştim tekrar oda 2 gün sonra 18624 çıktı normalde ilk haftalara 2 katı yakın artmıştı şimdi niye bu şekil acaba birde boğaz ağrısı ateş var
Canım çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et , merak etme cihazlar devlette eski ve daha küçük o yüzdendir , içini ferah tut

Kızlar bişey sorucam , ben bu gün kadın doğuma gittiğimde tüp bebek dr söyle ilaç dozlarını artırsın ben ama bişey yapamam bu konuda çünkü odur senin doktorun yanlış bişey yapmayalım dedi , ben 2tane 50mg progestan iğnesi yapıyorum , dr bu maximum doz diyor , bundan fazla olmaz diyor , siz hangi dozlarda kullandınız acaba
fitil kullanıyor musun ? sen günde 2 tane 50 mg vurulurak haftada 700 mg almış oluyorsun canım, benim günde 1 tane haftada 350 mg almış oluyorum ve ayrıca günde 4 tane de fitil kullanıyorum progestan

Cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda bebeklerinle normale dönersiniz...
2 tane progestan dex, 4 litunus fitil, 4 estrofem, oksapar, coraspirin ve bağışıklığı baskilamak icin prograf 2 adet kullanıyorum benimde lekenmem olunca perinatoloji doktorum hemen prutolon depot yaptır demişti

Yok daha kanama olmadı doktor yeni dedi bu yazdıklarımı büyüyebilir ama gelişmeyip vucudun atma ihtimali de var dedi. Aslında içinde bebek var kalp atışını duyduk ama kese bebeğe oranla çok küçük kalmış dedi. Sanırım sebahatsabu arkadaşımızda olduğu gibi. Beklemekten başka çaremiz yok maalesef.
Şimdi gördüm yazdığınız ben dün tüp bebek kliniğimde muayene oldum bebek çok güzel büyümüş kese bebek büyüdükçe büyür tam haftasında ilerlemiş bebeğin kalbi durmuş keseyle alakası yok kaybetmenin dedi profesör doktor kürtaj oldum malesef ben pazar günü rüya gördüm bebeğimi aldılar diye ağlayarak geziyordum uyandım ve ondan sonra korkmaya başladım salı kontrolde kalbi pazar günü durmuş dediler genetiğe gitti bir aya çıkacak sonucu ben çok evham yaptım çok üzüldüm hep keşke en baştan kendi kliniğime gitseydim daha rahat olsaydım bilmiyorum çok zor benim bir damla bile kanamam olmadı hamileliğim boyunca bakalım genetik ne diyecek şuan bile kanamam yok kanama bebek kaybettiğini göstermiyor okuduklarımdan onu anladım fosur fosur kanaması olup bebeği sağlıkla doğuranlar var lütfen kendinize zehir etmeyin yaşayacağı varsa yaşıyor

Bana fitil vermiyor 😔😔😔
Bence pruluton vurul en yüksek doz o bebek bu haftalarda progestan hormonuyla büyür dedi bana doktorum ben günde 3 progestan fıtil ve 1 prolutex vuruluyordum kanaman olursa haftada iki kere pruluton vururuz dedi doktor bana ayrıca kan uyuşmazlığımiz var eşimle kanaman olursa hemen onun iğnesini yapacağız dedi

Allah Allah neden acaba 🤔 ama dozun yüksek yani az değil için rahat olsun her dr un reçetesi farklı, inan sağlıklı değilse ne yaparsak yapalım tutunmaz ama tutunacağı varsa da hoplasakta zıplasaksa halterde kaldırsak yine tutunur
Öyle mi diyorsun 😔😔😔 dün amcamın oğlu de onunla konuştum niye seni hastanede yatırmıyorlar diyor , dedim bilmiyorum ki , dr uma tekrar yazdım uzan kımıldama hiç diyor , kanamam kesilmiyor adet gibi geliyor dünden 3,4 ped değiştirdim , artık bebeklerim Allah’a emanet , bilmiyorum nasıl olacak

Bence pruluton vurul en yüksek doz o bebek bu haftalarda progestan hormonuyla büyür dedi bana doktorum ben günde 3 progestan fıtil ve 1 prolutex vuruluyordum kanaman olursa haftada iki kere pruluton vururuz dedi doktor bana ayrıca kan uyuşmazlığımiz var eşimle kanaman olursa hemen onun iğnesini yapacağız dedi
Ben her gün iki tane progestan iğnesi yapıyorum , buna rağmen böyleyim bilemiyorum valla 😔😔 artık Allah emanetler bilmiyorum nasıl olucak

Cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda bebeklerinle normale dönersiniz...
2 tane progestan dex, 4 litunus fitil, 4 estrofem, oksapar, coraspirin ve bağışıklığı baskilamak icin prograf 2 adet kullanıyorum benimde lekenmem olunca perinatoloji doktorum hemen prutolon depot yaptır demişti
Canım teşekkür ederim bana pruloton depot yaptırma dedi , hastaneden yapalım dediler dr hayır istemez dedi 😔😔😔

Kılzar benim dr prolaton depot yapma dedi , ama ben kendim yapmak istiyorum , çünkü hastaneye gittim profesör vardı orda oda proloton depot önerdi , sizler kaç mg yaptınız prolotan depot ben şimdi alıp yapmak istiyorum , çünkü ben dr la direk konuşamıyorum asistanlarıyla konuşuyorum ve benim her dediğimi dr iletmiyorlar bence , internette düşüğü engeller diye geçiyor

X