2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Hep pozitif ol ,niye çünkü tedavi sonunda diyelim ki olmadı ozaman neden niçin diyip üzülür insan ,ama tedavi öncesi ve tedavi sırası hep olumlu ol vesvese den kaçın Allah en hayırlı vakitte versin ..neler var rabbim beterinden korusun ben 22 haftalık ölü bebeği doğurdum yinede beterinden koru rabbim diye bildim
haklısın gülüm...
o konuya yorum da yapmak istemedim bebeğin melek olmuş gülüm...
Rabbim ahirette şefaatçi olmasını nasip etsin inşallah evladının amin duacınız olsun inşallah amin...
ama işte o ana yüreği ona nasıl dayandı işte ...
RABBİM evlatlarına hayırlı ömürler sağlıklı ömürler versin inşallah amin darısı bizlere de inşallah gülüm...
onların bir gülüşü bir anne baba deyişi ...
umudumu kaybetmeyeceğim canım milleti işte dinlememeye çalışacağım halabile telefonda ne zaman gideceksiniz tedaviye diye yüz kez soruyorlar ...
sanki çok umurlarında...

Amin amin amin 🤲 Allahın izniyle bebeğine sende kavuşursun aaynaa aaynaa
Seni üzenlerle tamamen iletişimi bitiremiyorsan da mesafeni koy tel görüşmeleri kısa tut

Amin amin amin 🤲 Allahın izniyle bebeğine sende kavuşursun aaynaa aaynaa
Seni üzenlerle tamamen iletişimi bitiremiyorsan da mesafeni koy tel görüşmeleri kısa tut
amin canım amin inşallah...
kısa tutuyorum canımkayınvalidem ayzaymır ben kışları bakıyordum şimdi buraya gelince görümcem de sürekli aramak zorundayız işte ...eşim aşırı annesine düşkün konuşmaları kısa tutmaya çalışıyorum :KK43: her seferinde sorup duruyor şuan eşyalar gelmedi düzen yok hiçbir şey belli deil diyorum

tamam bakayım canım
Pekte moral olarak iyi degil gibisin oyuzden nasilsin diye sormak bile anlamsiz.
Suan bosta duruyosundur neden civampercemi hayit bide bisey daha vardi duzenli sekilde ama taze kaynatip iceceksin niye icmiyosun . Bide zeytinyag incir karisimi ben bunlardan da yemistim hersey vesile Rabbim Ol diyince Oluyo orasi oyle belki araci olur
guzel haberler vermeyi nasip etsin Allah im Amin

Pekte moral olarak iyi degil gibisin oyuzden nasilsin diye sormak bile anlamsiz.
Suan bosta duruyosundur neden civampercemi hayit bide bisey daha vardi duzenli sekilde ama taze kaynatip iceceksin niye icmiyosun . Bide zeytinyag incir karisimi ben bunlardan da yemistim hersey vesile Rabbim Ol diyince Oluyo orasi oyle belki araci olur
guzel haberler vermeyi nasip etsin Allah im Amin
evet canım kafam çok karışık misafirhanedeyiz sıkıldım milletin yerleri anca belli oldu anca lojmanlar boşalacak..
kafama onu bunu takıyorum gereksiz yere..
aslında umreden bir toz gelmişti bana bala karıştırıp onu yiyorum canım...
zeytinyağı incir bir yapayım ...
yorgunluk var üzerimde bir tedaviye başlayınca anca kendime gelirim heralde canım ALLAH kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar inşallah amin..

evet canım kafam çok karışık misafirhanedeyiz sıkıldım milletin yerleri anca belli oldu anca lojmanlar boşalacak..
kafama onu bunu takıyorum gereksiz yere..
aslında umreden bir toz gelmişti bana bala karıştırıp onu yiyorum canım...
zeytinyağı incir bir yapayım ...
yorgunluk var üzerimde bir tedaviye başlayınca anca kendime gelirim heralde canım ALLAH kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar inşallah amin..
Meryem ana otu var vi suru sey var bos ta durana kadar denesene Rabbim belki vesile kilar. Yumurtalama gunlerinin takipi icin kit ler var onlardan al
Civanpercemi hayit otu bide bisey daha vardi unuttum bende kaynattim ictim incir zeytinyag yemiştim. Ama bunları ilk ay kullanip birakma 3 ay kullan yani duzenli sogan suyu ic. Bide internetten zikir ve Esma Ya bakip cekmistim hep hergun ayni saatte uyanip vesile olsun sanada Amin guzel haberlerle Amin

Meryem ana otu var vi suru sey var bos ta durana kadar denesene Rabbim belki vesile kilar. Yumurtalama gunlerinin takipi icin kit ler var onlardan al
Civanpercemi hayit otu bide bisey daha vardi unuttum bende kaynattim ictim incir zeytinyag yemiştim. Ama bunları ilk ay kullanip birakma 3 ay kullan yani duzenli sogan suyu ic. Bide internetten zikir ve Esma Ya bakip cekmistim hep hergun ayni saatte uyanip vesile olsun sanada Amin guzel haberlerle Amin
Testere disli aslan pencesiydi bide hatırladım
Ama sallama poset falan almadim . Hepsini gram olarak taze aldim bi tutam attim icine ben yaptim .hazir demleme poset alma sakin ucuz dur zaten 50 gram alsan bi dunya gidiyo. Ve iyi bal propolis oneriririm Allah vesile kilsin

Testere disli aslan pencesiydi bide hatırladım
Ama sallama poset falan almadim . Hepsini gram olarak taze aldim bi tutam attim icine ben yaptim .hazir demleme poset alma sakin ucuz dur zaten 50 gram alsan bi dunya gidiyo. Ve iyi bal propolis oneriririm Allah vesile kilsin
meryem ana otu vardı canım ben de eşyalarımız gelse bir onların içinde...
hayırlısıyla bir evimize geçinde tedavim için hatim niyetledim ona başlayıp transfere kadar nasipse bitirmeyi planlıyorum...
şuan elimikolumu bağlayan bu küçük misafirhane...
bakalım bir on onbeş güne bir şeyler olacak inşallah....
şu incirzeytinyağı yapayım nasipse diyorum transferekadar iyi olur

X