2022 ikiz annesi olacaklar

Aaaa hadi yaa ozaman bende sorayım bakayım bebeklerden önce şazer şartmış yaa 🙄
Vallahi o kadar zor ki jiletle almak hayır zaten alıyorsun 2 gün sonra tekrar çıkıyor. Venusun bıçakları güzel kesme riskin yok kendini ama her hafta onunla uğraşmak çok yorucu. Her doktorun görüşü farklı oluyor bu konuda bi sor belki doktorun sorun olmaz der benimki izin vermeyince ben hiç cesaret edemedim

Tmm canım çok saol diğer hanımlarda yaptırmış sıkıntı olmamış karnım büyüyünce korktum birşey olur diye
Aynı dertten bende de var lazer yaptığım bütün yerlerde tüylenme oldu sil baştan oldu hepsi 🥶 eldivenle hallediyordum ama artık karnımdan eğilemiyorum önümü göremiyorum ağdaya gidicem bende 🥴

Aynı dertten bende de var lazer yaptığım bütün yerlerde tüylenme oldu sil baştan oldu hepsi 🥶 eldivenle hallediyordum ama artık karnımdan eğilemiyorum önümü göremiyorum ağdaya gidicem bende 🥴
Ben jilet kullaniyorum su an. Acaba ilerleyen haftalarda jilet de mi kullanmayacağım? Hayatim boyunca genital bölgede hic ağda yapmadim. Hamilelik döneminde riskli mi olur enfeksiyon olur mu bilemedim.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağına almak nasip olsun.iki katı artması bir işaret tabi ama eğer tedavi bebeği değilse keseyi görmeden bir şey söylemek imkansız. Ailemde varsa ikize yatkınlık o da olabilir elbette. Burdan da sonucu bildirirsen sevincine ortak oluruz Sevgililer
Küçücük 1 cm tek bir kese gördük çok şükür :) ama 6 değil 5 haftalık gibi duruyo gelişimi dedi doktorum 10 gün sonra kısmetse kalp atışı :) ilginiz için de teşekkür ederim.

Bugun emzirme gunu, heyecandan uyuyamiyorum... Bu gunu gosteren rabbime cok sukur, basarirlar insallah
Çok şükür güzel günler geliyor. Onlara öyle güçlü bir isim verdiniz ki hayatları boyunca istedikleri herşeyi yapacaklar 🙏🏻 Haftasonu inşallah eve götüreceksiniz.

S Saripapatya22 ’dan haberimiz yok hâlâ, umarım herşey yolundadır. novaneva novaneva için de yarın büyük gün. İnşallah doğum oldu herşey yolunda eve çıktık haberini alacağız 🙏🏻🍀

Bu isimler dışında hastanede yatan veya bebişleri hastanede olan annemiz var mı grubumuzdan?

X