2022 istanbul tüp bebek önerileri

umudunukaybetmee

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
84
52
Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza bir şey danışmak istiyorum sizlere istanbulda tüp bebek yaptırmak istiyorum fakat hangi tüp bebek merkezine ve hangi doktora gitmem konusunda karar veremiyorum bahçeci fulya tüp bebek merkezinde mehmet reşit hocayı araştırdım biraz iyi ilgileniyor gibi gözüküyor ama eminde olamıyorum mehmet hocaya giden var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim 24 yaşındayım 6 senelik evliyim ama polikistik over olduğum için tüpe gitmem konusunda karar alındı yardımlarınıza bilgilerinize ihtiyacım var 🙏

Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza bir şey danışmak istiyorum sizlere istanbulda tüp bebek yaptırmak istiyorum fakat hangi tüp bebek merkezine ve hangi doktora gitmem konusunda karar veremiyorum bahçeci fulya tüp bebek merkezinde mehmet reşit hocayı araştırdım biraz iyi ilgileniyor gibi gözüküyor ama eminde olamıyorum mehmet hocaya giden var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim 24 yaşındayım 6 senelik evliyim ama polikistik over olduğum için tüpe gitmem konusunda karar alındı yardımlarınıza bilgilerinize ihtiyacım var 🙏
Bende aynı durumdayım Mehmet hoca çok ilgili ancak ücretleri baya yüksek.

Öyle mi 😏 bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim
Merhabalar Mehmet Bey işinde iyi bir doktor sadece çok yoğun oldukları için muayene süreleri çok kısa sürüyor istediğiniz soruları sekreterlerine sorabiliyorsunuz özelden hemşireler gayet ilgili istediğiniz zaman onlarada ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Aralık sonuna kadar geçerli fiyat listesi ilaçlar hariç 24.500 tl ön görüşme ücretsiz muayene olursanız 1150 tl . Bir daha muayene ücreti ödemiyorsunuz tedavi sonuna kadar . İlaçlar benim 6000 tl tuttu .
BUNU BİR ABLA YAZDI KIZLAR BANA BURDAN BİLGİLENEBİLİRSİNİZ 😇

Fiyatlar için bana da atar mısınız resmi
Fiyatları banada atarmısınız. Eşime azosoerm teshısı koyuldu. Bizde suan tüp bebek merkezi arastırıyoruz.:KK43: ama ticarete dönmüş hersey. Bizim mıkrotese ameliyatı+tüp bebek derken bayagı içler acısı hersey.

Fiyatları banada atarmısınız. Eşime azosoerm teshısı koyuldu. Bizde suan tüp bebek merkezi arastırıyoruz.:KK43: ama ticarete dönmüş hersey. Bizim mıkrotese ameliyatı+tüp bebek derken bayagı içler acısı hersey.
Aynen öyle . Fiyatlar çok bir de hesapta olmayan işlemler çıkıyor bazen Allah hepimizin yardımcısı olsun ben yine mecbur yine devlette başlayacağım. Son rapor hakkımı özelde denerim belki diyordum ama bu şartlarda çok zor 😞 atıyorum şimdi fiyatları

Aynen öyle . Fiyatlar çok bir de hesapta olmayan işlemler çıkıyor bazen Allah hepimizin yardımcısı olsun ben yine mecbur yine devlette başlayacağım. Son rapor hakkımı özelde denerim belki diyordum ama bu şartlarda çok zor 😞 atıyorum şimdi fiyatları
Canım fiyatları attın mı. Ben göremedim

Kızlar iyi akşamlar bende tup bebek için doktor araştırıyorum 1 olumsuz denemem var 3 ay öncesinde. Şimdi tekrar tedaviye başlayacağım ama istanbulda yeni olduğum için doktor konusunda bilgi edinmek istiyorum

Garipsercenin bana attığı resimdeki fiyatlar aralığın sonuna kadar geçerliymiş bilginiz olsun
Neye kakar verdin bilmiyorum ben İstanbul tema hastanesi volkan turanna gidiyorum hastane işlemi 30 ilaçlar 20 bin dedi tutar ilaç değişebilir hastane sabit asilin da 20 hastane 10 binide kan testleri kalan embriyo saklamak amacli soylediler ben Aralık'ta basliyacam on görüşme yarım bu ay bilginize bende polikistik bu arada

X