2022 kpss ye hazirlanan herkes

Seguguse35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
11
6
35
Iyi geceler arkadaşlar öncellikle yaşımla başlamak istiyorum 32 yaşındayım 5 yaşında bir oğlum var:KK200: 2018kpss de 82 aldım fakat atanamadim bölümden dolayı bu sene emlak yonetimi acikogretime kayit yaptırdım hedefim 2 seneyi 1 ay sektirmeden bitirmek ve 2022 kpss de min 85 ile artık atanmak istiyorum benimle aynı yada benzer durumda olan var mı bilmem ama ben bu yola çıkarken yanımda olacak birlikte ilerleyecek dostlar için yazıyorum birlikte birbirimize kaynak öğretmen benzer yardımlaşma için yazın lütfenbende hergun yazicam sizlere ben biraz erken başlamak zorundayım çünkü acikogretim derslerinide birlikte görür cem ama hergun kpss ye zaman ayrıcam

Merhaba bende 2022 kpss ye hazırlamaya başladım. Yaş 28 iki çocuk var. Erkenden başlamak ve kasmayarak çalışmaya başladım. Malum iki tane çocuk olunca bir senede bitmez konular diye düşünüyorum. Ben şimdilik matematik ve kitap okuma şeklinde ilerliyorum. Matematikte ilyas güneş ve şenol hocadan video dinleyip çok soru çözümü şeklinde adım attım. Ve pegem konu anlatımlıdan çalışıyorum

Bende matematikten başladım aynen sizin gibi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda tarihe de başlamak niyetimde var :)
Merhaba bende 2022 kpss ye hazırlamaya başladım. Yaş 28 iki çocuk var. Erkenden başlamak ve kasmayarak çalışmaya başladım. Malum iki tane çocuk olunca bir senede bitmez konular diye düşünüyorum. Ben şimdilik matematik ve kitap okuma şeklinde ilerliyorum. Matematikte ilyas güneş ve şenol hocadan video dinleyip çok soru çözümü şeklinde adım attım. Ve pegem konu anlatımlıdan çalışıyorum

Ben de başlamak istiyorum işletme mezunuyum bi tane de oğlum var yaşım da 30. Matematik başlamak mantıklı gerçekten öyle yapicam inşallah başarırız. Evde durmak çok sıkıcı insan köreliyor gerçekten

Benimde yaşım 22 ve bende 2022 KPSS ye hazırlanmak istiyorum ama benim matematik sıfır diyebilirim😭😭😭burada birbirimize destek olarak sınava hazırlansak nasıl olur gerçekten böyle evde oturmak çok zoruma gidiyor 😞nerden nasıl başlamam gerekiyor bilmiyorum ve daha önce KPSS sınavına hiç girmedim deneyimim yok.

Benimde yaşım 22 ve bende 2022 KPSS ye hazırlanmak istiyorum ama benim matematik sıfır diyebilirim😭😭😭burada birbirimize destek olarak sınava hazırlansak nasıl olur gerçekten böyle evde oturmak çok zoruma gidiyor 😞nerden nasıl başlamam gerekiyor bilmiyorum ve daha önce KPSS sınavına hiç girmedim deneyimim yok.
Ben varim valla.. cok istiyorum atanmayi.. 🙏🏻 Hedefim derece yapmak inşAllah tabiiiki 😃 ömüzde neredeyse 2 sene var.. Matematik agırıklı çalışmaya başlayacagım.. cunku temelim yok..
Umarım yapabiliriz..

Ben varim valla.. cok istiyorum atanmayi.. 🙏🏻 Hedefim derece yapmak inşAllah tabiiiki 😃 ömüzde neredeyse 2 sene var.. Matematik agırıklı çalışmaya başlayacagım.. cunku temelim yok..
Umarım yapabiliriz..
Benimde temelim yok ,atanmaya dair umudum da yok maalesef 😞😞😞😞

Umarım yapabiliriz..
Hangi bölümden mezunsunuz?

Benimde temelim yok ,atanmaya dair umudum da yok maalesef 😞😞😞😞
Ooo hemen umudunu kaybetme, Rabbim izin verirse daha cok uzun zaman var kpss girmemize.. Atla devemi Allah aşkına? Ugraşırsak neden yapamayalım.. benimde gaza ihtiyacim var acikcasi 😃😃

X