2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Tünaydın bal hatunlar
Benmde karnımda sürekli keşkül titremesi😆 N Neess @Brokilo
Cnm nst neden ?nasılsın dogavekitaplar dogavekitaplar
Ben nereye istersem o tarafa yatıyorum🙅🏼‍♀️🙆🏼‍♀️ Gerinmek istersem geriniyorum cnm nasıl istiyorsa😄 @KelebekkB
Son bi deee Z zahrada doğurdumu👌🏻
Keşkül mü🤤🤤🤤
Ay normalde hiç yemem ama sen hangi tatlıyı söylesen canım onu yemek istiyor kuzu😂😂😂
Bugün de keşkül yiyeceğim belli oldu🥲🤤🤤
Daha doğurmadı uraztoş biraz daha bekleyecek inşallah😌 Z zahrada

tutuyorum zar zooor çocuk çıkcam diye tutturdu ajksdhak suratına bakın mutsuzluğuna nefret dolu çocuk 😂😂😂
Len bu çocuk resmen nefret dolmuş içerdeki son dakikalarını sayıyor😄 şafak doğan güneş🤪
Keşkül mü🤤🤤🤤
Ay normalde hiç yemem ama sen hangi tatlıyı söylesen canım onu yemek istiyor kuzu😂😂😂
Bugün de keşkül yiyeceğim belli oldu🥲🤤🤤
Daha doğurmadı uraztoş biraz daha bekleyecek inşallah😌 Z zahrada
Ya sana çok güldüm🙈🙈 resmen durduk yerine canını çektirdm ya. Bende aşırı tatlıya düştüm kızlaaaaaaaar. Üç öğün tatlı yesem yerim yemek yerine.

Kızlr hepsiburada da sleepy 2.si 1tl kamp var mendil bez düşünen baksın
Ben bez alayım dedim ama 1 numara kaç paket aldınız yenidoğana günde 8 10 bez gider.. sleepy kalıbı dar diyolar bide 1 mi 2 mi alalım bilemedim
Eskiden premium care alıyoduk ama şu sleep yi merak ediyorum
1 i çok kullanamıyor dedi hep çevremdekiler. 1 Paket 1 numara 3 paket 2 numara aldım prima. Ama sleepy primaya göre çok küçük. Aynı numara yarısı kadar. Ona göre düşünün alirkenn

Yada ilk paketleri premium care mi alsam acaba yine😕 hiç pişik sorunu yaşamamıştık. riske girmekte istemiyorum farklı markayı sonra denemek daha da mantıklı sanki
ayy bilemedim böyle kararsız kalıp en sonunda bişey alamadan çıkıyorum🤣
Ben böyle yapacağım. Bunlar bitince sleepy e geçerim inşallah

Len bu çocuk resmen nefret dolmuş içerdeki son dakikalarını sayıyor😄 şafak doğan güneş🤪

Ya sana çok güldüm🙈🙈 resmen durduk yerine canını çektirdm ya. Bende aşırı tatlıya düştüm kızlaaaaaaaar. Üç öğün tatlı yesem yerim yemek yerine.
Ay ben de tatlıya çok düştümm keşkül yemek aklıma gelmemişti oda geldi😂😂 hamilelikten önce de aşırı yerdim zaten şimdi de öyle. Başlarda aylarca yiyemedim çok üzülmüştüm bir daha canım istemeyecek mi diye🥲🥲

tutuyorum zar zooor çocuk çıkcam diye tutturdu ajksdhak suratına bakın mutsuzluğuna nefret dolu çocuk 😂😂😂
Urişim içerde ergenlik sinirini yaşıyor 😂😂

ben 3 öğün yesem bile miktardan girer yine doymam arkadaş öyle bi tatlı krizi bende de. O kadar sütlaç dedikki benim de canım sütlaç çekti gidiyim de yapıyım 😂😂

Kızlar ailevi sorunlardan kaç gündür üzüldüm ağladım stres yaşadım ya belim ve kasıklarım hep gergindi ağrıyordu azıcık yürüsem korktum zaten bugün normalde kontrolüm vardı ama erken gittim nst yaptı doktorum hiçbir sorun çıkmadı çok şükür bebiş de dönmüş vajinamda baskı oluyor onunla alakalı dedi rahim ağzı uzunluğu iyi çok şükür 3 hafta sonra gideceğim bir dahakine doktora doğumu da sordum 4.500 dedi sezeryan normal aynıymış fiyat normal istediğimi söyledim neden tüp bebek için sezeryan der doktorlar diye sordum öğreneyim diye normal doğumda bebek kanalda ilerlemeye çalışırken stres yaşıyor haliyle o süreçte kalp atışlarında azalma yaşanabiliyor öyle bir durumda sezeryana alınılıyor hemen anne ama yetişememe ihtimalimiz de olduğu için riske girmemek adına sezeryan deniyor dedi o şekilde işte kızlar 1140 gr olmuş 🧿🌸🤍

Kızlar ailevi sorunlardan kaç gündür üzüldüm ağladım stres yaşadım ya belim ve kasıklarım hep gergindi ağrıyordu azıcık yürüsem korktum zaten bugün normalde kontrolüm vardı ama erken gittim nst yaptı doktorum hiçbir sorun çıkmadı çok şükür bebiş de dönmüş vajinamda baskı oluyor onunla alakalı dedi rahim ağzı uzunluğu iyi çok şükür 3 hafta sonra gideceğim bir dahakine doktora doğumu da sordum 4.500 dedi sezeryan normal aynıymış fiyat normal istediğimi söyledim neden tüp bebek için sezeryan der doktorlar diye sordum öğreneyim diye normal doğumda bebek kanalda ilerlemeye çalışırken stres yaşıyor haliyle o süreçte kalp atışlarında azalma yaşanabiliyor öyle bir durumda sezeryana alınılıyor hemen anne ama yetişememe ihtimalimiz de olduğu için riske girmemek adına sezeryan deniyor dedi o şekilde işte kızlar 1140 gr olmuş 🧿🌸🤍
Çok şükür her şey yolundaymış canım sen de kendini üzmemeye çalış bazen zor olabiliyor ama her şey minikler için 🤍

Çok şükür her şey yolundaymış canım sen de kendini üzmemeye çalış bazen zor olabiliyor ama her şey minikler için 🤍
Anne olmanın zorluğunu kendinden önce artık başkasının geldiğini öyle iyi anlıyorsun ki mesela haykırarak ağlamak istediğin zamanlar olur ya belki ben öyle deşarj olacağım ama yapamıyorsun bebeğim var deyip diş sıkıyorsun çok zor annelik ama şimdiden bile dünyanın en güzel şeyi 🌸

Primadan memnun olmayanı hiç okumadım. Bir kaç ay sonra özellikle geceleri diğer bezler pişik ya da sızdırma yapabiliyormuş. Ama prima 10 saate kadar kupkuru tutuyormuş. Uzun süre kuru ve taşırmadan tutabildiği için diğer bezlerden 2-3 tane kullanırken primadan 1 tane kullanıldığı için aynı hesaba geliyormuş aslında.
İstersen 2 paket al, primada alırsın denersin duruma göre karar verirsin😅

Ben de prima ile başlayacağım riske gerek yok😅ilerleyen aylarda duruma göre bakılır artık.

20 şubatta e bebekte prima indirimi var yine haberin olsun😌

Ben oğlumda prima dışına hic çıkmadım, bilmiyorum ya memnundum açıkçası. Cildine değen bir sey olduğu icin bunda da hic düşünmüyorum artık pahalıda olsa idare edeceğiz

Aynen kızlar bende hiç fikrim olmayan bi bezi şimdiden almamaya karar verdim yine bildiğimizden şaşmayalım bebik az büyüsün ozmn bakarız artık

Bugün uyandığımdan beri sağ kalçam üstüne basamıyorum bıçaklar batıyo sanki her adımda
Bikaç gündür hastayım yatıyorum diye hareketsiz kaldım ondanmı acaba.. hergün acı bi güncelleme geliyo bana🤣

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine herşeyden önce minigini düşünmen lazim😍 çok şükür bir sorun yokmuş bak bebisinde iyi kiloya geçmiş bile bundan sonraki süreçte böyle saglikka ilerler insallah

Anne olmanın zorluğunu kendinden önce artık başkasının geldiğini öyle iyi anlıyorsun ki mesela haykırarak ağlamak istediğin zamanlar olur ya belki ben öyle deşarj olacağım ama yapamıyorsun bebeğim var deyip diş sıkıyorsun çok zor annelik ama şimdiden bile dünyanın en güzel şeyi 🌸
Çok şükür her şey yolundaymış canım🙏🏻 Her şey bebeklerimiz için ama ağlamak istediğinde ağla içinde kalmasın. İçine atmak hiç doğru değil bebişler onu da biliyor hissediyor. Ağla ve bitsin gitsin. Biz iyiysek onlarda iyi☺️

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine herşeyden önce minigini düşünmen lazim😍 çok şükür bir sorun yokmuş bak bebisinde iyi kiloya geçmiş bile bundan sonraki süreçte böyle saglikka ilerler insallah

Çok şükür her şey yolundaymış canım🙏🏻 Her şey bebeklerimiz için ama ağlamak istediğinde ağla içinde kalmasın. İçine atmak hiç doğru değil bebişler onu da biliyor hissediyor. Ağla ve bitsin gitsin. Biz iyiysek onlarda iyi☺️
Sağolun kızlar çok şükür rabbime doktor kendini yormadan dinlenerek yürüyüş yapabilirsin dedi normal doğum istiyorsan onun için de iyi olur dedi şimdi parka gidip yürüyeceğim mis gibi temiz hava

Bence stres olmaktansa ağlasan daha iyi ,en azindan deşarj olursun

Öğlen, çamaşırı mi pedimi ve taytimi değiştirdim, sonra koltukta uyuyakalmışım. Uyandim resmen altima yapmis gibi nemli hep ,ama 5 dakika da o his gitti 😃 su ya da idrar olsa böyle geçmezdi herhalde, hayırlısı :KK51:

X