2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
bende doruk düşünüyorum :)

Ya dorukta güzelmiş valla 😁 O Obayram başka isim öneriniz var mı kızlar kız için çok vardı düşündüğüm ama erkekte sıfırim 😁😁

Doruk isminde çok tanıdığım var. Ben isim konusunda düşünürken biraz o isimdeki kişilere bakıyorum. Huylarına kişiliklerine 😂
Lise arkadaşım var hep çok efendiydi. Çok da başarılı. Şimdi çok güzel yerlerde hatta. Tanıdığımızın ilkokul çağında oğlu var. O da çok efendi. Eşimin iş arkadaşının oğlu var 2 yaşında. O da çok akıllı, uslu maşallah. Her jenerasyondan güzel örnekleriyle karşılaştım.
O yüzden Doruk a karşı ayrı bir sempatim var. Çınar için önümde örnek yok, tam ısınamadım bir türlü 😅

kızlar ağrısı başlayanınız var mı . benim rahmim içerden zonkluyor resmen

yürürken bile rahmimde ağrı hissediyorum . 2 gündür böyle neden oldu anlaayamadım

Doruk isminde çok tanıdığım var. Ben isim konusunda düşünürken biraz o isimdeki kişilere bakıyorum. Huylarına kişiliklerine 😂
Lise arkadaşım var hep çok efendiydi. Çok da başarılı. Şimdi çok güzel yerlerde hatta. Tanıdığımızın ilkokul çağında oğlu var. O da çok efendi. Eşimin iş arkadaşının oğlu var 2 yaşında. O da çok akıllı, uslu maşallah. Her jenerasyondan güzel örnekleriyle karşılaştım.
O yüzden Doruk a karşı ayrı bir sempatim var. Çınar için önümde örnek yok, tam ısınamadım bir türlü 😅
Bizimde ismimiz belli oldu canım Aras olucak inşallah şehirde Bodrum :)

15 kg taşıma kapasitesi güzelmiş. Ben de aynı markanın otomatik comfort modelini düşünüyorum ama hem tam yatmıyor bunun gibi, hem de 9 kg kapasiteli 🤔 bunu da seçenekler arasına ekledim canım sağol 👍
Bu bir de elektrikli sallanan özellikte olsa süper olurdu. Yorumları gayet güzel ama otomatik olanlara da bir bakacağım :))

yürürken bile rahmimde ağrı hissediyorum . 2 gündür böyle neden oldu anlaayamadım
Benim de rahmimi taşıyan kemiklerim ağrıyor. Özellikle bir süre oturup sonra kalkınca ve tuvaletim de gelmişse müthiş bir ağrı hissediyorum. Adım atmam zorlaşıyor. Haftaya kontrolüm var dayanmaya çalışıyorum.
Aslında devlet hastanesinde çalışıyorum millet kapısından ayrılmıyor ama ben de her hafta gitmeye utanıyorum.

Kızlar beşiğimiz geldi😍 kurulumu eşimle beraber yaptık en fazla 1 saat sürdü. Bize de anı oldu fotoğraf falan çekildik kurarken😍 rengi boyutu tam istediğim gibi. İçine örtüsü, koruyucusu, cibinliği falan gelince çok güzel olacak inşallah. Bi de bebişimiz yatınca içinde misss🥰

Eklentiler

• Screenshot_20211119-134937_Gallery.jpg
    Screenshot_20211119-134937_Gallery.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_20211119-134930_Gallery.jpg
    Screenshot_20211119-134930_Gallery.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar beşiğimiz geldi😍 kurulumu eşimle beraber yaptık en fazla 1 saat sürdü. Bize de anı oldu fotoğraf falan çekildik kurarken😍 rengi boyutu tam istediğim gibi. İçine örtüsü, koruyucusu, cibinliği falan gelince çok güzel olacak inşallah. Bi de bebişimiz yatınca içinde misss🥰
Cok guzel ya bayildim sade zarif 😍 Dedigin gibi ekleyecegin aksesuarlarla cok daha guzel olacak. Allah saglikli guzel gunlerde kullanmanizi nasip etsin. 😇

Benim zonklama değil ama idrar torbasına çok baskı var. Rahatsız ediyor beni sürekli dolu gibi. Ki zaten çok su içiyorum onun da etkisi var ama resmen aşağıda hissediyorum

Hayirli olsunn cok guzelmis canim :)

Benim de rahmimi taşıyan kemiklerim ağrıyor. Özellikle bir süre oturup sonra kalkınca ve tuvaletim de gelmişse müthiş bir ağrı hissediyorum. Adım atmam zorlaşıyor. Haftaya kontrolüm var dayanmaya çalışıyorum.
Aslında devlet hastanesinde çalışıyorum millet kapısından ayrılmıyor ama ben de her hafta gitmeye utanıyorum.

evet oturup kalkınca daha fazla oluyor bendede

2. asi sonrasi bi kac gun aktif olamadim beni mahvetti cunku 😔 Korkutmamak icin yazmayayim etkilerini.

Bu arada ana kucagi almayi dusunmuyordum ben elektrikli olanlardan ama arkadasim hediye etti saolsun supriz yapmis. Arkadas cevremden en son ben evlenince hepsinin dugunune dogumuna dogum gunlerine gittim :) Arkadasim da zorla sectirdi bana ana kucagini bende bunu sectim kizlar 🌸

Eklentiler

• 4345958C-0CD4-4DE4-9BCA-19408AD48C81.jpeg
    4345958C-0CD4-4DE4-9BCA-19408AD48C81.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 66
İçinde huzurla, sağlıkla uyuyacağı günleri de görürsünüz inşallah, çok şık olmuş :KK9:

2. asi sonrasi bi kac gun aktif olamadim beni mahvetti cunku 😔 Korkutmamak icin yazmayayim etkilerini.

Bu arada ana kucagi almayi dusunmuyordum ben elektrikli olanlardan ama arkadasim hediye etti saolsun supriz yapmis. Arkadas cevremden en son ben evlenince hepsinin dugunune dogumuna dogum gunlerine gittim :) Arkadasim da zorla sectirdi bana ana kucagini bende bunu sectim kizlar 🌸
Ne güzel arkadaşlıklar :KK200:

Arkadaslar ilk kizimda once beyaz ahşap sepet beşikten aldim ama hiç kullanışlı olmadi eltime verdim, sonra pembe olan elektrikli beşiği aldim, benim icin hayat kurtarıcı oldu, kizim kolikti sallanarak uyuyarak rahat ediyordu, ikinci kizimda da onu kullanicaktim yanlis fis takınca motoru yandı calismadi, joie olandan aldim iki yone sallaniyordu ama onda kizim pek rahat edemedi ancak bi iki ay arada yatirdim zaten 9 kg taşıma kapasiteli oldugu icin artik iyi sallanamiyordu onu sattım. Suan girili olan beşikten kullaniyorum ici geniş ve uzun, kizim 17 aylik onunla cok rahat etti, elektrikli olsa bizim için daha iyi olurdu tabi ama bunlara takılan sallama motorları var belki onlardan alirim gerekirse 😊
Bu besikleri gunluk kullandim ve kullaniyorum, odamızda sabit ahşap besigi var

Eklentiler

• Screenshot_20211119-142433_Chrome.jpg
    Screenshot_20211119-142433_Chrome.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20211119-142559_Chrome.jpg
    Screenshot_20211119-142559_Chrome.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20211119-143530_Google.jpg
    Screenshot_20211119-143530_Google.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20211119-144116_Chrome.jpg