2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
valla bilmiyorum neden öyle dedi doktor beni kilolu gördü herhalde :KK70: halbuki sadece 59 kilocuğum :KK70:
zaten şimdiden birbuçuk kilo aldım bulantıma ve bir şey yiyemememe rağmen :KK70:
12.haftaya kadar olan hakkımı zaten doldurdum :110:
Kilon da gayet normalmiş aslında. Sen almışsın ama bence de biraz ara ver yemeye 😁 Benim de iki gündür akşam yemekten sonra hafif bir bulantım oluyor. İnşallah artmaz :işsiz:

İnan o kalp atışını görünce heyecanla sormayı unuttum 😔 5+0 da kese için gitmiştik bir problem yok demişti. Birde ben folbiol folikast kullanıyorum onuda hergun değil 4 günde 1e dusurelm dedi açıkçası kafam çok karıştı
Ultrason kağıdında yazar kaç mm olduğu. Folik asit olarak ben solgarın folacinini kullanıyorum. Folbiol biraz ağır galiba.

Kilon da gayet normalmiş aslında. Sen almışsın ama bence de biraz ara ver yemeye 😁 Benim de iki gündür akşam yemekten sonra hafif bir bulantım oluyor. İnşallah artmaz :işsiz:
Artmasın inşallah. Çok zor aç olup da hiçbir şey yiyememek. 5.haftadan sonra bsşlamıştı benim bulantılar doktor bugün 12.haftaya kadar sürebilir normal dedi 😲
Tuzlu şeyler ye dedi bi de.

Kızlar merhaba Allah nasip kısmet ederse bende ocak annesi olacağım inşallah 🙏 Pazar günü silik çizgiyle ögrendim kan vermeye gittim beta 24.15 cıktı cok mu düşük sizce ? Adetim 3 gün geçmişti

Al benden bir tane daha 🤣 Öğrendiğim ilk iki hafta bende hamile gibi hissetmediğim için anksiyete benzeri duygular yaşadım. Hatta salak gibi oturdum ağladım :KK48: Bu hafta normale döndüm. Merak etme canım geçiyor o duygular :anneadayı:
Valla😄😄 Iyi bari. Fazla normalim fazla normalim diyip duruyorum. Lekeler, minik agrilar fln var da his yok his. 🤭

Ultrason kağıdında yazar kaç mm olduğu. Folik asit olarak ben solgarın folacinini kullanıyorum. Folbiol biraz ağır galiba.
Yok canım kese boyutu yazmıyor ama 6+0 yazıyor yani geçen haftaki keseyle uyumlu. crl 0.28cm sanırım gelişim biraz yavaş demek istedi . Aynen bende onu duymuştum ağır diye ama beni hiç etkilemiyordu, bir hafta sonra tekrar gitcem bakalm ne dcekler

Slm kızlar birşey soracam benim HCG 10 Mayıs'ta 18.70 bugün 1200 olmuş değerim adet tarihim 21 Nisan asistan doktorlar ufak bir kese var dedi çocuğu görebilmek için kaç gün sonra gitmem gerekiyor.sağolsun asıstanları bakmıstı Dr sonucu göstermeye girdim. Hayvan gibiydi soramadım.yok bu olsa bakmazmışta Allah'tan asistanları iyi niyetliymişte insanların moralini bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar.Benim ödediğim vergilerle maaşlarını alıyorlar bide insanlara it gibi davranıyorlar.

Slm kızlar birşey soracam benim HCG 10 Mayıs'ta 18.70 bugün 1200 olmuş değerim adet tarihim 21 Nisan asistan doktorlar ufak bir kese var dedi çocuğu görebilmek için kaç gün sonra gitmem gerekiyor.sağolsun asıstanları bakmıstı Dr sonucu göstermeye girdim. Hayvan gibiydi soramadım.yok bu olsa bakmazmışta Allah'tan asistanları iyi niyetliymişte insanların moralini bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar.Benim ödediğim vergilerle maaşlarını alıyorlar bide insanlara it gibi davranıyorlar.
Off Duygusal zekasi kit insanlarla ugrasmak cok zor. Bebek ic8n 5000ler mi gerekiyordu tecrubeli anneler yazar benim de son adet 16 nisan ve bugun cok minik bir kese gorundu bebek henuz gorunmuyor. BHCG 18 Mayista 1300lerdeydi artik bilmiyorum ben de o BHCGye bu kadar minik kese normal mi. Bekleyip gorucez. Insallah guzel ilerlesin hepimizin.

Kızlar merhaba Allah nasip kısmet ederse bende ocak annesi olacağım inşallah 🙏 Pazar günü silik çizgiyle ögrendim kan vermeye gittim beta 24.15 cıktı cok mu düşük sizce ? Adetim 3 gün geçmişti
Raporunuzdaki araligin icinde.oldugu, duzenli yukseldigi surece sorun yoktur. Genelde 48 saat arayla tekrar ettirirler testi, siz de yapin isterseniz artisi gorursunuz insallah👍

Off Duygusal zekasi kit insanlarla ugrasmak cok zor. Bebek ic8n 5000ler mi gerekiyordu tecrubeli anneler yazar benim de son adet 16 nisan ve bugun cok minik bir kese gorundu bebek henuz gorunmuyor. BHCG 18 Mayista 1300lerdeydi artik bilmiyorum ben de o BHCGye bu kadar minik kese normal mi. Bekleyip gorucez. Insallah guzel ilerlesin hepimizin.
Aynen canım yaa insan soracağınıda unutuyor böyle davranınca biran önce cıkıyım diye baktım.Özele gidiyorsun seni para makınası gibi görüyor devlete gidiyorsun ilgilenmiyorlar ne yapacağımızı şaşırdık artık.Bekliyecem bir 10 gün yapacak birşey yok gibi artık teşekkürler canım

Kızlar, bulantılarım çok arttı, afedersiniz 3 gündür çok fena kusuyorum, özellikle akşamları. İlk gebeliğimde de 4 ay sürmüştü, serumlarla geçirmiştim. En korktuğum şeydi, belki bunda o kadar olmaz diyordum ama başladı galiba :KK43: Çok zor bir durum, su içemiyorum, yiyemiyorum. Yesem çıkarıyorum. Her yolu deniyorum ama çözümü yok gibi:KK43:(

X