2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
İnş canım 2 gün önce lekelenmem oldu pembemsi kesilmişti. Bugün tekrar başladı. Adet günüm bugün. Canım sıkıldı açıkçası.
İns kan kırmızısı olmasın yeterki lekelenme oluyor bende üç defa yaşadım peş peşe çok korkutucu ve stresli ama fitil ins yarayacak dinlenmeye bak bol su iç bebeğin seninle ...🤲

Herhalde en geç ben duycam, 17 sinde gitmiştim, kese göündü içi doluydu, 20 gün sonra gel dedi, haziranda gidicem bende kalp atışı için

Bende 1 gün bile fark etmiş halbuki dün doktor iyice baktı ama erken hafta cuma duyariz demişti .
Bugün gerçekten tam bir sürpriz oldu .1 gün bile çok önemli demek ki.

Ne yazık ki can sıkıyor normal aslında ama işte kafaya takıyoruz .Size de çok geçmiş olsun, sağlıkla alalım yavruları kucağımıza.Bir daha yaşamayalim böyle şeyler 🙏

1-2 haftaya duyarsınız sizde 6 + dan sonra karından duyulmaya başlıyor .
Çok sağolun inş🙏🏻

İns kan kırmızısı olmasın yeterki lekelenme oluyor bende üç defa yaşadım peş peşe çok korkutucu ve stresli ama fitil ins yarayacak dinlenmeye bak bol su iç bebeğin seninle ...🤲
Ewt bn diğer hamileliklerimde de yaşadım sonuç hep hüsran oldu. İnş canım🙏🏻

Herkese merhaba aramıza yeni katılanlar hoş geldiniz umarım hep birlikte bebişlerimizi kucağımıza alırız :) bende çarşamba günü 5+6da bebeği ve kalp atışını gördüm çok şükür ultrasonda göre 6+0dedi doktor. Kalp atışı dinlemedik çok küçük olduğu için.
Benimde iki gündür bulantı lar tavan yaptı kızlar mutfaktan tiksindim ben sanki orda çok kötü bir koku var gibi geliyor girince öğürerek lavaboya koşuyorum. Küçük bir kızım var mecbur girip yemek yapıyorum ama çok zorlanıyorum. Yemek yemek çok zorluyor beni bol salatalık domates tuzlayıp onunla başlıyorum yemeğe biraz hafifleyince yemeğimi yiyebiliyorum bende durumlar böyle. Hepsi zor ama bunları yaşamak bile çok güzel bi duygu elhamdülillah :)

Merhaba kızlar Ben de sanırım Ocak annesiyim
Adet günüme bir iki gün varken idrar testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim
Bu inşallah 3. olacak ama ilk ve ikinci hamileliğimden farklı belirtileri var belim ve kasıklarım bayağı ağrıyor
Bazen geçiyor bazen ağrımaya devam ediyor dinlenirken de ağrıyor sanki adet olacağım ama olamıyorum belki daha adet günlerimin içindeyim diye olabilir mi ? aranızda böyle olan var mı merak ediyorum

Asla kafana göre kullanmamalısın çünkü muayenede kese etrafında kanama alanin varsa kan sulandirici bunu daha da arttirabilir.. bunun teşhisi ise sadece ultrasonla koyulur.. bana da muayeden önce doktor kan sulandirici verecegim cünku düşük geçmişin var dedi ama muayenede kanama alaninı görünce yazamadı..
Çarşamba muayenem var Allah’a dua edeceğim bir sorun olmasın diye😔

Merhaba kızlar🌺 Ben dün gebe olduğmu öğrendim. Reglime 3 gün var. Dünkü beta HCG değerim 79.2 ydi. Sizce nasıl ?
Bir de ben de Ocak annesi mi olmuş olurum ? İlk gebeliğim heyecanlıyım biraz :)
Kızlar selamlar tekrar. 2 gün sonra bugün beta değerim 238.9 çıktı. Sizce nasıl? 🥰 2 gün önce 79.2 ydi

Kızlar merhaba doktordan geldim şimdi moralim inanılmaz bozuk kese gözükmedi yeniden kan testi istedi doktor verdim kan testini 7bin kusur olmuş değer ama kese yok gözükmüyor pazartesi bir daha çağırdı bu ne demek şimdi hiç bsey anlamadım herşey üst üste geliyor gibi 😔😔

Kızlar merhaba doktordan geldim şimdi moralim inanılmaz bozuk kese gözükmedi yeniden kan testi istedi doktor verdim kan testini 7bin kusur olmuş değer ama kese yok gözükmüyor pazartesi bir daha çağırdı bu ne demek şimdi hiç bsey anlamadım herşey üst üste geliyor gibi 😔😔
Sıkma canını. Ne demek bilmiyorum kesenin görünmemesi ve betanın yüksek cıkması ilk gebeliğim benim ama dua et.

Cihadan cihaza değişiyormuş galiba görünüp görünmemesi. Belki de cihazdan kaynaklıdır canım. Sıkma canını. Benim de daha kese görünmedi bu hafta herkeste aynı değil gelişim.

Sıkma canını. Ne demek bilmiyorum kesenin görünmemesi ve betanın yüksek cıkması ilk gebeliğim benim ama dua et.

Cihadan cihaza değişiyormuş galiba görünüp görünmemesi. Belki de cihazdan kaynaklıdır canım. Sıkma canını. Benim de daha kese görünmedi bu hafta herkeste aynı değil gelişim.
7748 değer bu değere göre gözükmesi gerekirdi karından baktı göremedi sonra vajinal baktı yine gözükmedi dış gebelik olamaz dimi çok moralim bozuk gerçekten annem koronadan hastanede yatıyor gebeliğim böyle ilerliyor herşey üst üste geliyor gibi 😔😔😔

7748 değer bu değere göre gözükmesi gerekirdi karından baktı göremedi sonra vajinal baktı yine gözükmedi dış gebelik olamaz dimi çok moralim bozuk gerçekten annem koronadan hastanede yatıyor gebeliğim böyle ilerliyor herşey üst üste geliyor gibi 😔😔😔
Ben de kese görünmeyince başka doktora sormuştum dış gebelik daha düşük beta değerlerinde kalıyor yükselmiyor bu değerle dış gebelik ihtimali de düşük demişti. Onu dediğinde 2500 lerdeydi benim beta. Seninki daha yüksek bir değerde şu an. İçini ferah tut. Pazartesiyi bekle canım. Zor biliyorum ben de endişeliyim ama Allah en güzelini bilir. 🌸

Canım sıkma canını inş gözükür pazartesi🙏🏻 Bazen sonradan gözükebiliyor

Pazartesi beklemek zordur tabiki ama sen bolca dinlen dua et cnm elden birşey gelmiyor ama pazartesi ins göreceksin keseyi dualarımız bu yönde 🤲🤲

X