2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Günüme bir kaç gün kaldı.. inşallah bende ocak annesi grubunda olurum.. 2018 ocak annelerinde yer almıştım 🤭 hadi hayırlısı inşallah

Alakasız ama sırtım ağrıyor daha doğrusu zonkluyor gebelik belirtisi olmaz dimi 🙈🙈 onun harici bi belirti yok, sende var mıı :)
Olabilir kuzum. Gebelik belirtisi olarak kırgınlık hali oluyor ☺️ ben ilk hamileliğim ile kıyas ediyorum ve ozaman da gördüğüm belirtilerim var. Umarım yanılmam.. kasik ağrılarım var, batma şeklinde ve dolgunluk hissi var baya rahatsız edici kendini belli ediyor. Mide yanması yaşıyorum bir haftadır ki bunu oğlumda gebe kaldığım andan doğuma kadar yaşadım çok zorlamıştı beni.. birde yumurtlama günümden 3 gün sonra 1 gün "ölü" gibi hasta yattım. Yataktan kalkamadım, tansiyonum sürekli düştü.. oğlumda o şekilde olmuştum, acaba hamilemiyim deyip kan vermiştim ve çıkmamıştı (çünkü daha yumurtlama günümü yeni geçmişti, zannedersem döllenme olunca bir halsizlik hasta hali oluyor) 5-6 gün sonrasında idrarda öğrendim.. umarım ben dahil isteyen herkes bu güzel haberi alır ve sağlıcakla gebeliğimizi geçirip doğurmak nasip olur ❤️

Aminnn insallah dediğiniz gün benim de aşırı bas dönmem olmustu geçip uyumuştum hatta.. ama ben oruçtandır diye düşünmüştüm şimdi siz söyleyince hatırladımmmm 🙈🙈 heyecanlandım aminn insallah vardır ikimizde ve tüm isteyenlerde.. benim de bir kızım var 2017 doğumlu :) ben de 2017 Mayıs ayı gebelik bekleyenlerin grubundaydım bu sene nisan olur insallah ❤️ Sizin sat ne ? Test yapıcakmısınız ? Ben bugün eczaneye gidip 2 tane alayım diyorum pazar günü adete 4 gün kala yaparım diğerini de adet gününde diye ama bilemedim gitsem mi

Aminnn insallah dediğiniz gün benim de aşırı bas dönmem olmustu geçip uyumuştum hatta.. ama ben oruçtandır diye düşünmüştüm şimdi siz söyleyince hatırladımmmm 🙈🙈 heyecanlandım aminn insallah vardır ikimizde ve tüm isteyenlerde.. benim de bir kızım var 2017 doğumlu :) ben de 2017 Mayıs ayı gebelik bekleyenlerin grubundaydım bu sene nisan olur insallah ❤️ Sizin sat ne ? Test yapıcakmısınız ? Ben bugün eczaneye gidip 2 tane alayım diyorum pazar günü adete 4 gün kala yaparım diğerini de adet gününde diye ama bilemedim gitsem mi
Ben trendyolldan sipariş verdim test çok ıcuza geldi :) bugün gelmesi gerekiyor 4 adet aldım. Gelirse dayanamayıp yaparım galiba test ama çıkmaz bence.. bende biraz geç çıkıyor.. benim sat 29 mart canım 28inde olmam gerekir 1 gün öne geliyor.. hadi hayırlısı ☺️❤️

Ben trendyolldan sipariş verdim test çok ıcuza geldi :) bugün gelmesi gerekiyor 4 adet aldım. Gelirse dayanamayıp yaparım galiba test ama çıkmaz bence.. bende biraz geç çıkıyor.. benim sat 29 mart canım 28inde olmam gerekir 1 gün öne geliyor.. hadi hayırlısı ☺️❤️
4 tanesi kaç TL geldi merak ettim 🙈🙈
2 gün varmış aramızda insallah pozitifleri görürüz :) kargo bekliyorum gelsin bende çıkıp alıyım

4 tanesi kaç TL geldi merak ettim 🙈🙈
2 gün varmış aramızda insallah pozitifleri görürüz :) kargo bekliyorum gelsin bende çıkıp alıyım
Arkadaş yazmış hepsiburada da varmış canım bir incele istersen eczaneden çok daha uygun.. ben bir test ile yetinemiyorum aylardır bekliyoruz en az bir gecikmede hemen test yapmak istiyorum 🤣

Hepsi burada da labaquick gebelik testi 20 tane 30 TL. Almak isteyen varsa alsin.

Arkadaş yazmış hepsiburada da varmış canım bir incele istersen eczaneden çok daha uygun.. ben bir test ile yetinemiyorum aylardır bekliyoruz en az bir gecikmede hemen test yapmak istiyorum 🤣

Bekleyemedim gidip aldımm eczaneden 2 tane, olmazsa eger bi dahaki ay intertten
çok lu alırım :) çok teşekkür ederim ❤️

Ben yaptım çıkmadı, erken davrandım zannedersem
Olsun hiç üzülüp olumsuz düşünmeyelim sonuçta kırmızı kartı görmedik ve baya da zaman var.. bir iki gün kala tekrar yaprız testi bende o yüzden pazar günü yapıcam.. ama çok ümitli değilim 4 gün önce olmuş oluyor olsa Bile gözükmez gibi.. 1 -2 gün kala yapınca kesinleşiyor zaten

Olsun hiç üzülüp olumsuz düşünmeyelim sonuçta kırmızı kartı görmedik ve baya da zaman var.. bir iki gün kala tekrar yaprız testi bende o yüzden pazar günü yapıcam.. ama çok ümitli değilim 4 gün önce olmuş oluyor olsa Bile gözükmez gibi.. 1 -2 gün kala yapınca kesinleşiyor zaten
Aynen öyle canım bile bile sabredemiyoruz inanki.. ilk hamileliğim de de gözükmemişti bat günü belli oldu oda silik çizgi ile

X