2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Benim 5 kızım var. Birde hayırlı sağlıklı bir erkek evlediminda olmasını istiyorum. Küçük kizim 2.5 yaşında. Bakalım Allah nasip ederse bende düşünüyorum bu ay hamile kalmayı.
Rabbim hayırla gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah.. Sağlıklı bi şekilde oğlunuzu kucağınıza almak nasip olsun :)

Benim 5 kızım var. Birde hayırlı sağlıklı bir erkek evlediminda olmasını istiyorum. Küçük kizim 2.5 yaşında. Bakalım Allah nasip ederse bende düşünüyorum bu ay hamile kalmayı.
Her anneye lazım diye bir kitap var orada erkek evlat isteyenler için bazı dualar var etrafımda yapıp sonuç alan arkadaşlarım oldu. Bir bakın isterseniz inşaallah

Her anneye lazım diye bir kitap var orada erkek evlat isteyenler için bazı dualar var etrafımda yapıp sonuç alan arkadaşlarım oldu. Bir bakın isterseniz inşaallah
Eger sizde varsa o sayfayı fotoğraf atabilir misiniz 🙈🙈 bende nasipse erkek istiyorum 🙈

Herkese iyi akşamlar.
Emin değilim ama sürpriz bir şekilde dördüncünün geldiğini düşünüyorum🤭Pazartesi test yapacağım inşallah.Aslinda şu an için hiç hazır değilim sanıyordum ama düşüncesi bile beni mutlu ediyor.Rabbim herkesin gönlüne göre versin.Hamilelik takvimini emin olmadan yapan tek ben değilim umarım 😂🌼

Valla bende adet bittiği gün tek ilişki denedim. Artık Rabbime kalmış. Hayırlısıyla verir inşallah.
Ben de telefonda ki App yumurtlama günü 14 -15 diyordu, akıntım en çok da o zamandı.. 2 kez yaptık, akşamı değerlendirdik ama zaman tutmuştur bilmiyorum. Hepimiz saglıkla kavuşalım inşallah ❤️

X