2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Erken hamilelik testi mi denesen acaba ? Birde foto atabilirsin bizde bakarız
Yarın sabah deneyecem canım birde acaba benim betam geç mi yükseliyor geçen sene düşük yaptım o hamileliğimde adetten 5 gün sonra öğrendim betam 1000 di bunu baz alacak olursam test doğru mu yoksa sonra dan mo koyulaşacak bunu düşünüp duruyorum

Selam kızlar. Nasip olursa ben de Ocak annesi olucam, doğum 8 Ocak görünüyor. Bu ikinci gebeliğim, 5 yaşında bir oğlum var🥰 Henüz kan vermedim beta değerimi bilmiyorum, yarın kan vericem sonuca göre de kadın doğumdan randevu alıcam, gitmişken keseyi görelim istiyorum, bu pandemi ortamında sürekli hastaneye gitmek mantıklı gelmiyor 😕
Aynı biz 😁 benimde oğlum 5 yaşında bizim doğum 15 ocak görünüyor 😌

Merhaba Ocak anneleri, belirtileriniz ne durumda? Bende sadece uyku hali var, ilk hamileliğimde daha geç başlamıştı ama bunda bıraksalar tüm günü uyuyarak geçiririm. Onun dışında da herhangi bir belirtim yok açıkçası. Sizler ne durumdasınız?
Ben de asiri yorgunum surekli uyumak istiyorum sabahlari ise zor uyaniyorum 😁 orucluyken mide bulantisi olmuyor ama iftardan sonra oluyor biraz fazla kacirinca 😁 hafif ve saglikli seyler yemeye calisiyorum kizartmadan falan uzak duruyorum.

Çok teşekkür ederim 😊 klomen tedavisi uygulamıştık ama hamile kalamayınca bu kez merional iğne tedavisine geçtik bu ay, ilkine hemen hamile kalmıştım ama ikinci çok uğraştırdı beni
Merhaba 27 den kaç gün sonra beta hcg testi yaptırdınız ve kaç çıktı paylaşabilir misiniz lütfen

Merhaba Ocak anneleri, belirtileriniz ne durumda? Bende sadece uyku hali var, ilk hamileliğimde daha geç başlamıştı ama bunda bıraksalar tüm günü uyuyarak geçiririm. Onun dışında da herhangi bir belirtim yok açıkçası. Sizler ne durumdasınız?
Benim her gün olmasa da bazı günler uyku hali oluyor. Kasıklarımda ara ara çok hafif batma oluyor. Bir de göğüslerim aşırı hassas :anneadayı:

Benimki geç döllenmede değil ovulasyon takibi yapıyordum yumurtlamam 22-23 Nisan bugün kaset test yaptım hiç çizgi görmedim yarın adet günüm sanırım hamile değilim olsa şimdiye çıkardı gibi geliyor sağlık olsun ☺️
Henüz çok erken ama kaset test ile daha zor görülüyor zaten sen gününün geçmesini bekle en iyisi hakkınızda hayırlısı olsun inşaAllah

Herkese hayırlı cumalar ve sağlıklı hamilelik dilerim. Bugün test sonucumu aldım.
29 nisan beta 88
5 Mayıs 1086
7 mayıs 3503

Doktoruma mesaj göndereceğim, randevu verecek. Tsh yüksekliği çıktı. Kese görünür mü bu değerde, yoksa hemen gideyim mi sizce. Hemen ilaç kullanmam gerekecek çünkü.

Herkese hayırlı cumalar ve sağlıklı hamilelik dilerim. Bugün test sonucumu aldım.
29 nisan beta 88
5 Mayıs 1086
7 mayıs 3503

Doktoruma mesaj göndereceğim, randevu verecek. Tsh yüksekliği çıktı. Kese görünür mü bu değerde, yoksa hemen gideyim mi sizce. Hemen ilaç kullanmam gerekecek çünkü.
bu değerde kese görünür canım.

Ayın beşinde adet günü 81 çıkmıştı yedisinde yani bu gün 221 çıktı her şey yolunda görünüyor şükür bayram sonrasına 17 sine randevu alacağım kese kalp hepsi bir anda görünür umarım çok mutlu oldum . Bende ayın başında Corona aşısı oldum ikinciyi dün olmam gerekiyordu doktor önermedi ilk üç ay bebeği etkiler miş olmadım boşa gitti neyse bebeğimi sağlıkla alayimda kalabalığa girmem asla .kan vermeyeceğim artık 17 sini bekleyecegim

Aynı biz 😁 benimde oğlum 5 yaşında bizim doğum 15 ocak görünüyor 😌
Hayırlı olsun sizin de, sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️ Bakalım nasıl abi olacaklar küçük adamlar🥰 Benim oğlum uzun zamandır istiyor kardeş ama bana da çok düşkün, paylaşmakta zorlanır diye düşünüyorum bi yandan. Allah yardımcımız olsun 😊😊

29 nisan beta 88
5 Mayıs 1086
7 mayıs 3503

Beta 1000 - 3000 arasında kese görünüyor canım hayırlı olsun 🙂

Hayırlı olsun sizin de, sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️ Bakalım nasıl abi olacaklar küçük adamlar🥰 Benim oğlum uzun zamandır istiyor kardeş ama bana da çok düşkün, paylaşmakta zorlanır diye düşünüyorum bi yandan. Allah yardımcımız olsun 😊😊
Bizimki etrafındaki kardeşi olanları görüp ağlıyordu. Hatta birinin hamile haberini duyunca söyleme söyleme diyordu bana 😂. İnşallah bi sıkıntı yaşamayız 🥰. Bizimki sipariş vermişti kardeşim olsun ama erkek olsun diye. Bende test yapmadan 4 gün önce rüyamda bi komşumu gördüm hamile oğlu olacak 😂. Daha 4 haftalık ama oğlum diye seviyorum. İnşallah üçüncüye kız olur 😁😁😁

benim göğüslerim çok hassas. normalde regl olduğumda bile böyle olmazdı. onun dışında inanılmaz sırt bel ağrım var ve çok terliyorum yazın bile bu kadar terlemezdim. sık sık çişe gidiyorum su içmesem bile.

Ayın beşinde adet günü 81 çıkmıştı yedisinde yani bu gün 221 çıktı her şey yolunda görünüyor şükür bayram sonrasına 17 sine randevu alacağım kese kalp hepsi bir anda görünür umarım çok mutlu oldum . Bende ayın başında Corona aşısı oldum ikinciyi dün olmam gerekiyordu doktor önermedi ilk üç ay bebeği etkiler miş olmadım boşa gitti neyse bebeğimi sağlıkla alayimda kalabalığa girmem asla .kan vermeyeceğim artık 17 sini bekleyecegim
Merhaba ilk oldugunuz asi ile ilgili bir sey dedi mi doktor yani etkileme durumu olurmuymus? Ben de ilk asimi olmustum da

X