2022 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    251
Merhaba sizde yeni sünnet olmustunuz galiba .buz dün sünnet olduk .bu dikişin etrafı bazı yerleri su toplamış gbi ufak ufak şişti .sizde de öyle oldu mu ? Kaç günde düzeldi pipi .
Bizim öyle bişey olmadı sanki ya bilmiyorum bence doktoruna sor sen

Deme çocuğa öyle ya 😂😂
Öyle ama deli oğlum benim manyak oğlum benim diyorum😍ama valla öyle cnm inan çocuk uyumuyor ya sevmiyor uyumayı, geceleri en fazla 7 8 saat uyuyor oda 7 8 kez kalkarak en az, gündüz de yarım saat bi saat, 2 3 saat uyanık kalır

Değişim beklemiyorum zaten kazık kadar olmuş insanlar. Bu zamana kadar bu karakterle, bu huyla gelmişler benim bir konuşmamla değişmezler ama arkamızdan neler dediklerini bildiğimi yüzlerine söyleyip usulünce "Yolunuza bakın, bize bulaşmayın" demeyi planlıyorum. Yani anlatsam cidden inanamazsınız ilkokul çocuğu gibi davranıyorlar

Gece yıkayınca iyice uykusu açılmıyor mu? Zihnim 05.30'un bizim için artık sabah olduğunu hala kabul edemiyor
Haklısın cnm öyle, sizinkiler daha fena sanırım ya arkadan konuşmak ne ya

Ben bugün kahvaltıyı bile zorla yaptım 😕 sonra işi gücü bırakıp anneme dönüş bileti almaya karar verdim 😂 yoksa gerçekten dayanamayacağım 🤯

Ben bugün kahvaltıyı bile zorla yaptım 😕 sonra işi gücü bırakıp anneme dönüş bileti almaya karar verdim 😂 yoksa gerçekten dayanamayacağım 🤯
Benimde annem geldi de 2 de kahvaltı yaptım çok şükür, annem hafta sonları geliyor Allah razı olsun hem dinleniyorum hem yemek yiyorum çeşit çeşit, isteyene annemi yollarim ama kaynananizi aratmaz herşeye karışır 😀😀

Bak işte kibar kizlar, benim dana kendini parçalıyor uyanalım diye 😀
He bendeki de o model. Dediğin gibi anne karnında da öyleydi
Haklısın cnm öyle, sizinkiler daha fena sanırım ya arkadan konuşmak ne ya
Annesini arayıp "Oğlunla gelinin sizinle ilgilenmiyor" demiş. O sırada kendisi burada bile değildi. Biz annesiyle babasını ben hamile olmama rağmen her gün çıkardık gezdirdik ki ben coronadan dolayı kendi ailemle bile doğru düzgün görüşmüyordum. Annesine eşim için demiş ki o benim çocuğuma şunu taktı ben onunkine bunu taktım. Ben daha pahalı takı taktım demeye getiriyor. Çüş dedim. Götürüp suratına fırlatasım geldi duyunca
Bu geldi aklıma 🙃

Hahah bu da efsane videolardandı

He bendeki de o model. Dediğin gibi anne karnında da öyleydi

Annesini arayıp "Oğlunla gelinin sizinle ilgilenmiyor" demiş. O sırada kendisi burada bile değildi. Biz annesiyle babasını ben hamile olmama rağmen her gün çıkardık gezdirdik ki ben coronadan dolayı kendi ailemle bile doğru düzgün görüşmüyordum. Annesine eşim için demiş ki o benim çocuğuma şunu taktı ben onunkine bunu taktım. Ben daha pahalı takı taktım demeye getiriyor. Çüş dedim. Götürüp suratına fırlatasım geldi duyunca

Hahah bu da efsane videolardandı
Sizinki de ayrı manyakmis valla ya

Hafta sonu olunca herkes keyif yapıyor heralde kocasıyla, yoksa uyuyor musunuz aaa cok ayıp😀 Beyazkup Beyazkup kız sesin çıkmıyor kac gündür yoksa beni yalnız bırakıp uykucu mu oldunuz 😍

Akılları almaya aday iki sorumla karşınızdayım:

1) Kaşık biberonla bu ayda beslemek işkence gibi. İlk ay biz korkuyorduk fazla giderse diye. Şimdi o fazla çekiyor. Eliyle saldırıyor biberona. 5 ay 5 günlük oldu. Normal biberonla versem meme reddi olur mu? Bu risk ne zamana kadar var?

2) Kanguruda bacak ayrıklığını nasıl ayarlayacağım? Bugün evin içinde taktım, gezdirdim, dans ettik klip çektik. Durdu yani bir süre. Kangurunun askısını kemirmekten sıkılınca inmek istedi ama evdeki işleri yapmamı bile kolaylaştırsa kardır benim için. Şu bacak ayrıklığı çok değil mi mesela? KIRMIZILIKUCUKKIZ KIRMIZILIKUCUKKIZ senin K1 ehliyetin var sen bilirsin

Kanguru arayanlar alın ben beğendim. Ha çok mu rahat? Tabii ki bir ağırlık biniyor vücuda ama kucaktan inmeyen bebek varsa kollarla sararak taşımaktan çok daha rahat sak_ran sak_ran Eşine alabilirsin. O-nay-lıyorum

Eki Görüntüle 3092617
yok açıklık gayet normal. bacaklar m şeklinde olacak. 1 aylıkken oturtmaya başladım ben kalça çıkıgı vardı doktorun önerisiyle kanguruda bu pozisyonla düzeldi. demem o ki sağlıklı olan bu imiş

Hafta sonu olunca herkes keyif yapıyor heralde kocasıyla, yoksa uyuyor musunuz aaa cok ayıp😀 Beyazkup Beyazkup kız sesin çıkmıyor kac gündür yoksa beni yalnız bırakıp uykucu mu oldunuz 😍

Ah ah hastane keyfisi yapiyoruz burcu. Kizim ateslendi sabahtan. Ogleden sonra durmaz oldu, cok agladi. Baktik atesi yukselmis. Ates dusurucu verdik simdi hastanedeyiz. Tahliller idrar enfeksiyonu gosteriyor da bakalim doktor ne dicek, doktorunu bekliyoruz.
Uyku bizde ayni burcu bea, dun gece memeden ayrilmak istemedi epey de soylendim meger hastaymis yavrum. Senin paşa nasil, pipisi iyileşti mi insallah?

Ben saatlerce parkta kaldım bugün. Kabul günüydü. Bizim bütün aile parka geldi. Sonuç olarak biraz da o mıncıklasın biraz da bu derken uyuyamadı :KK43:
yok açıklık gayet normal. bacaklar m şeklinde olacak. 1 aylıkken oturtmaya başladım ben kalça çıkıgı vardı doktorun önerisiyle kanguruda bu pozisyonla düzeldi. demem o ki sağlıklı olan bu imiş
Peki çocuk çok oturur gibi olmuyor mu bunda? Omurgaya çok ağırlık bindirmiş oluyor muyuz? Sanki yığılıyor içinde. Bugün daha uzun denedim. Birlikte 9-10 parça çamaşır katlayabildik. Evin içinde 1-2 tur attık. Çocık seviyor gibi de ben tırsıyorum

Ah ah hastane keyfisi yapiyoruz burcu. Kizim ateslendi sabahtan. Ogleden sonra durmaz oldu, cok agladi. Baktik atesi yukselmis. Ates dusurucu verdik simdi hastanedeyiz. Tahliller idrar enfeksiyonu gosteriyor da bakalim doktor ne dicek, doktorunu bekliyoruz.
Uyku bizde ayni burcu bea, dun gece memeden ayrilmak istemedi epey de soylendim meger hastaymis yavrum. Senin paşa nasil, pipisi iyileşti mi insallah?
Ah kuzum benim. İnşallah önemsiz bir şeydir. Dişten falan desinler de hemen geçsin. İdrar yoluysa da en hafif hali olsun erken yakalamış olun. Şıp diye iyileşsin miniş

Geçmiş olsun canım, neyden kaynaklanıyor enfeksiyon acaba, üzüldüm kuzuya. Bebeler hasta olmasın😢

Benim de ablamlar geldiler bize, 2 tane çocukla. Çocuklar ayrı ablam ayrı mıncıkladı kızımı, bizimki 2 insan görsün yabani olmasın diyorum ama bi yandan da tırsıyorum, ya hastalık kaparsa, ya bişey olursa diye. En son gördüğümde yeğenim kızıma çilekli dondurma yalatıyodu🤬 neyse ki dilini biraz değirirken gördüm hemen

Benim de ablamlar geldiler bize, 2 tane çocukla. Çocuklar ayrı ablam ayrı mıncıkladı kızımı, bizimki 2 insan görsün yabani olmasın diyorum ama bi yandan da tırsıyorum, ya hastalık kaparsa, ya bişey olursa diye. En son gördüğümde yeğenim kızıma çilekli dondurma yalatıyodu🤬 neyse ki dilini biraz değirirken gördüm hemen

Ah kıyamam ya cok geçmiş olsun cnm ya, ondan mi huzursuzmus demek ınsallah geçer bian önce, cok şükür baya geçti, iyiki yaptırmışim diyorum ya bi kac günde atlattık çok şükür

Ben "Görmemişin çocuğu olmuş"taki görmemişim. Siz öyle değil misiniz? Parkta hepsine sıradan kolonya sıktım. "Ellerini tutmayın" dedim. "Elimize kolonya sıktık ya" dediler. "İyi, çocuk kolonya mı yalasın o zaman?" dedim. "Tamam tutmayalım" dediler. Yine tuttular, yine tutacaklar. Eşim ve ben dışarıdayken ellerimizin ne kadar temiz olduğunu düşünürsek düşünelim ellerini tutmuyoruz. Evdeyken de ellerini ağzına sokmaya başladığından beri çok dokunmuyoruz, öpmüyoruz. Bol bol bacak öpüyorum. Ben kendi çocuğuma dokunmaya, öpmeye kıyamıyorum. 55 çeşit salgın var ortalıkta. Kime nasıl laf anlatacaksın

X