2022 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    251
Kızlarrr bebeğimin cinsiyeti değişti 🤭 erkekti doktor kız dedi şok içerisindeyim hala
Ay ben şok 🙄🤕
Ayrıntılı da çok kısa sürmüştü senin hatırlıyorum, yani gerçekten Allah işini layıkıyla yapanlarla karşılaştırsın hepimizi. Alışveriş yapmista olabilirdin .. neyse ki bir oğlun birde kızın olacak çok şanslısın diğer yandan,şoku birkaç gün içinde atlatırsın 🙃

Idrar yolu enfeksiyonu diye biliyorum.kuzu
Bendede dun verdim hafif enfeksiyon var dedi bana suya atilan tozdan verdi bol su ic dedi
Geçen hafta gittiğimde bende de aynısı oldu tek kullanımlık toz verdi. Ama yanma falan herhangi bişey de yok dedim akıntıyla ilgili olabilir belki dedi.

Yok artıkkk😂 ayy canım gerçektenmi? Peki kaç doktor muayene etti şimdiye kadar.
Canım ben 15. Haftada bu doktora geldim özel hastanedeydi cinsiyet için geldim. Ama rutin kontrollerim gatada oluyordu bana gatadaki geçenki kontrolde cinsiyet öğrendin mi dedi evet erkek dedim yoksa farklı mı dedim hayır ben göremedim dedi. Yani devlette cinsiyete bakan gören doktor olmadı. Eşime dedim özel hastaneye gidelim yeniden çünkü devlette detaylı bakmıyorlar en azından bu doktor inceler görürüz. Gittik sabah erkek mi demiştim dedi evet dedim baya inceledi kız dedi ve kesin kız dedi. Yanılmışız dedi.

Benim gibi doğum videolarina bakipta gözyaşlarına hakim olamayan varmi?Hamilelik insanin çok duygusal yapiyor yaa😥
Bu şarkıda olunca beni benden aliyor
Sağlıkla hayirla kucagimiza aliriz insllah bebeklerimizi🤲🤲👼

ben de hep aglarım doğum videosu izleyince 🤧

Resmen icgudusel olarak karşılamissin canım sancıları ben nefes alamıyorum sancı kasılma geldiğinde böyle donup kalıyorum mesela çok sonra aklıma geliyor Allah zamanında yaşatsın sanada bundan sonra
Amin inşallah gerçekten öyle sonradan ben de şaşırdım nasıl aklıma geldi diye.
Hatta ayakta koltuğa tutunuyordum falan.
Hayırlısıyla bir geçseydi şu aylar.

Canım ben 15. Haftada bu doktora geldim özel hastanedeydi cinsiyet için geldim. Ama rutin kontrollerim gatada oluyordu bana gatadaki geçenki kontrolde cinsiyet öğrendin mi dedi evet erkek dedim yoksa farklı mı dedim hayır ben göremedim dedi. Yani devlette cinsiyete bakan gören doktor olmadı. Eşime dedim özel hastaneye gidelim yeniden çünkü devlette detaylı bakmıyorlar en azından bu doktor inceler görürüz. Gittik sabah erkek mi demiştim dedi evet dedim baya inceledi kız dedi ve kesin kız dedi. Yanılmışız dedi.
Anladım canım, olsun en azından öğrendin iyi yapmıssın gitmekle. Hiçbişey almadıysan sıkıntı yok😊 sevinmişsindir belkide😊

Anladım canım, olsun en azından öğrendin iyi yapmıssın gitmekle. Hiçbişey almadıysan sıkıntı yok😊 sevinmişsindir belkide😊

Sevinmem mi canım ağladık sevinçten kayınvalideme geldik ordan zıplıyordu kadın sevinçten çok güzel bir haber oldu bizim için

Bizim sağlık ocağında yapılmıyor canım ama bir sor. İdrar testi verirken kaba yapıyorsun ya idrarinin ortasında başka bir kaba yapmanı istiyorlar. Benim her ay lökosit 7 çıkıyor ve kültür testi veriyorum temiz çıkıyor. İnşallah seninde öyle çıkar
İnşallah canım benim de temiz çıkar ☺️ Teşekkür ederim 🌸

Yapmıyorlar diye biliyorum idrar kültürü canım bende yaptırdım ama hastaneye gönderdiler. O Tahlilde idrara sıkışık git çünkü dğeişik veriliyor 3 defa da tuvaletini yapıyorsun :KK70: aynı anda
Tamam canım değişikmiş 🤣

Kızlar hastanede ilk giydirmek için aşağıda ki takımları aldım.10'lu set almadım.Penye battaniyelerimiz var.Çıtçıtlı atlet vs.yeni aldıklarımdan uydurup eklemek istiyorum.

Eklentiler

• 10922047012914.jpg
    10922047012914.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 110000048550736.jpg
    110000048550736.jpg
    132,9 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar hastanede ilk giydirmek için aşağıda ki takımları aldım.10'lu set almadım.Penye battaniyelerimiz var.Çıtçıtlı atlet vs.yeni aldıklarımdan uydurup eklemek istiyorum.
Takımlar güle canım güle güle kullanın. Sadece içine göbek bağı için çıtçıtsız zıbın alabilirsin

X