2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Hissediyorum artık ben de🤲 dün de hafif bir şeyler hissetmiştim ama emin olamamıştım. Bugün diş tedavisi sonrası 5 saat kadar aç kaldım, karnımda resmen balonlar patlayıp durdu. Şimdi de sürekli değil ama saatte bir iki hissediyorum aynı hissi. Bu bebiştir artık değil mi?

Bu mu canım??
Aynen aynen bu istiyosan cidden güzel gelincede çekerim foto😍😍
Masaallah odasından beşiği bebek arabası herseye yardım ettiler bizde henüz tık yok teklif etmediler hiç 🤷🏻‍♀️
Aynen çok şükür ilk diye herhalde yardım ettiler çok, cidden söylenmesi gerekiyo yaaa benceee babane anane flnn yardım etseler ne güzel olur🙏🏻🙏🏻🙏🏻İnşaşşah teklif ederler yada doğumdan sonra güzel bi hediye verirler

Canim ben cok hevesliyim boyle şeylerde erinmiyorum🤗 inan hevesli olsaydin sende suan biseyler yapabilmistin bide bu duz model cok basit oldu🥰
Hevesle değil bence ya cidden bi ara denedim olmadı yani becerim yok 🤭
Aynen aynen bu istiyosan cidden güzel gelincede çekerim foto😍😍

Aynen çok şükür ilk diye herhalde yardım ettiler çok, cidden söylenmesi gerekiyo yaaa benceee babane anane flnn yardım etseler ne güzel olur🙏🏻🙏🏻🙏🏻İnşaşşah teklif ederler yada doğumdan sonra güzel bi hediye verirler
Onlar demeden ben teklif edemem . Dogunca zaten herseyi alınmış olur neye yarar ya da geç derlerse de ağırlaşmadan halletmek isterim yine geç olur inşallah niyetleri varsa vakitlere derler bize baya iyi gelir çünkü bebek arabası beşiğin falan alınması, zaten oda yapmayacağız bakalım hayırlısı 🤷🏻‍♀️

Bebek odası yapacak olanlar var mı?
İyi bir park yatak aldığım için beşik almayacağım şimdilik. Gardrop ve şifonyer alacağım. Beyaz krem gibi renkler düşünüyorum. Sonrasında ona uygun bir karyola alınır. Marka model önerebilecek olan var mı? Fiyatlar çok farklı, Mdf olan da az. Ne yapsak bilemedim.

Onlar demeden ben teklif edemem . Dogunca zaten herseyi alınmış olur neye yarar ya da geç derlerse de ağırlaşmadan halletmek isterim yine geç olur inşallah niyetleri varsa vakitlere derler bize baya iyi gelir çünkü bebek arabası beşiğin falan alınması, zaten oda yapmayacağız bakalım hayırlısı 🤷🏻‍♀️
En azindan denemişsin oda iyi😅

USER=1044612]@yoncambenim[/USER] bi gelsin de bana etiket yap olur mu sen beğenirsen ben de alırım belki malum ikimizde travel den vazgeçtik
Bende bundan aldım canım ben atayım sana bir kaç resim ben beğendim şahsen ama kullanınca daha iyi anlaşılır tabiki.hafif ve pratik birşey katlaninca küçücük kalıyor çekme kolu var valiz gibi ben beğendim.

Eklentiler

• IMG_20220215_162045.jpg
    IMG_20220215_162045.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20220215_162134.jpg
    IMG_20220215_162134.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20220215_162019.jpg
    IMG_20220215_162019.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220215_162611.jpg
    IMG_20220215_162611.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 68

Zaten en büyük şeyler bebek arabası bebek odası diğerini biz hallederiz ama görümcemler flnde kıyafeti alırız biz siz kendinzie şeyler alın dediler. Biz naptık biliyomusun, eşimin ailesine yoncanın ailesi bunları aldı diye msj attı eşim😂😂
Bende kendi aileme attım herkes utanıp bişiler aldı😂😂
yoncambenim yoncambenim bi gelsin de bana etiket yap olur mu sen beğenirsen ben de alırım belki malum ikimizde travel den vazgeçtik
Aynen aynen hafif olması en güzeli biliyosun atarım merak etme 🙏🏻🙏🏻😍🌸

Zaten en büyük şeyler bebek arabası bebek odası diğerini biz hallederiz ama görümcemler flnde kıyafeti alırız biz siz kendinzie şeyler alın dediler. Biz naptık biliyomusun, eşimin ailesine yoncanın ailesi bunları aldı diye msj attı eşim😂😂
Bende kendi aileme attım herkes utanıp bişiler aldı😂😂

Aynen aynen hafif olması en güzeli biliyosun atarım merak etme 🙏🏻🙏🏻😍🌸
Aman Allahım çok akıllıca 😅😅bu nasıl benim aklıma gelmez😂 ben atayım desem eşim atmaz ailesine. Benimkiler kıyafet vs aldılar. Geçen haftalarda açıp tek tek gosterdim. Annemin babamın hediyesi diye😅 tık yok haftalardır.

İyi bir park yatak aldığım için beşik almayacağım şimdilik. Gardrop ve şifonyer alacağım. Beyaz krem gibi renkler düşünüyorum. Sonrasında ona uygun bir karyola alınır. Marka model önerebilecek olan var mı? Fiyatlar çok farklı, Mdf olan da az. Ne yapsak bilemedim.
Ben de aynı mantık düşündüğüm için kaç gündür dolap bakıyorum ama yorumlar çok kötü ikeaya gidip kendim bakmaya karar verdim izlediğim bazı videolarda da ikea dolapları güzel ve dayanıklı görünüyordu..

Hissediyorum artık ben de🤲 dün de hafif bir şeyler hissetmiştim ama emin olamamıştım. Bugün diş tedavisi sonrası 5 saat kadar aç kaldım, karnımda resmen balonlar patlayıp durdu. Şimdi de sürekli değil ama saatte bir iki hissediyorum aynı hissi. Bu bebiştir artık değil mi?
Hayırlı olsun bebişin ben burdayım diyor artık demek ki :)

Aman Allahım çok akıllıca 😅😅bu nasıl benim aklıma gelmez😂 ben atayım desem eşim atmaz ailesine. Benimkiler kıyafet vs aldılar. Geçen haftalarda açıp tek tek gosterdim. Annemin babamın hediyesi diye😅 tık yok haftalardır.
Vallaa benim eşim fena biraz ablalarına fln attı hep aldıklarımızı, annesi utanmış alalım bizde bişiler demiş bugun bunları aldılar cumada bebek alışverşine çıkıcaklarmış😃😃 annemler zaten yatak odası ana kucağı fln aldılar kimse kimseden altta kalmamak için savaş var bizde bu savaşın içinde mutlu olanlardanız🤪😂😂😂 nede valla illa olur her gittğinde göster bişi😂

Ben bunu aldım canım ayrı bi sifonyer almadım dolabın içindekiler yetti😂😂 baya çekmeceli ve derin mdf

Eklentiler

• 7913709C-55E5-48A1-A003-90A0C4ED6354.jpeg
    7913709C-55E5-48A1-A003-90A0C4ED6354.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 83
Bu Arada kızlar 19+4 305 gram nasıl sizce
19+5 de 303 gram cikmisti. En az benimki sanirim. Doktor iyi gayet dedi bakiyorum herkesin bebiş maşallah bakalm ya ultrasondan ultrasona degisiyor ya da belki ilerleyen haftalar toparlar. Ama internetten de bakiyorum o hafta 250 300 gr arasi diyor kimisi daha fazla olmali diyor bilemedim en iyisi takmamak ☺☺

Kızlar bu park beşiği ne kadar süre kullanılabilir bilen var mı ? Beşik konusunda çok kararsızım yardımcı olurmusunuz

X